GoodYear EfficientGrip Performance 215/60R16 99H XL vasaras riepa (528411)

Производитель: Goodyear
Код: X050397

Riepa ar teicamu vilkmi un bremzēšanu uz ceļiem, pateicoties inovatīvajam gumijas maisījuma sastāvam ar augstiem saķeres raksturlielumiem.

 Полное описание

119.00 €
11.90 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

11.90€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 130.90€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина шины 215
Высота шины 60
Диаметр шины R16
Сопротивление качению B
Сцепление на мокром асфальте A
Всесезонный шины (M+S) Нет
Run Flat Нет
Увеличение грузоподъемность (XL) Да

Ātruma indekss
* H - šīs riepas ir atļauts izmantot līdz 210 km/h lielam ātrumam

Trokšņu līmenis
* 68 dB

Ieguvumi

EFFIGRIPPE-A-rated-wet-grip-Original-83427.jpg

 

Nepārspējama saķere uz slapjas ceļa virsmas Riepas EfficientGrip Performance nodrošina tik labu saķeri uz slapjas ceļa virsmas, ka lielākajai daļai pieejamo izmēru ir piešķirts A vērtējums saskaņā ar ES noteikumiem — tas ir augstākais pieejamais vērtējums.

Drukwerk-LowRes-83571.jpgEFFIGRIPPE-Short-wet-braking-distance-and-less-fuel-consumption-Original-83425.jpg

 

Efektīvākā bremzēšana uz slapjas ceļa virsmas ar īsāko bremzēšanas attālumu Goodyear tehnoloģija WearControl ir izstrādāta tā, lai nevainojami sabalansētu spēcīgu saķeri uz slapjas ceļa virsmas un mazu rites pretestību, tādējādi samazinot degvielas patēriņu un padarot braukšanu vienmērīgāku.

Drukwerk-LowRes-83556.jpgEFFIGRIPPE-Shorter-braking-distance-HighRes-83426.jpg

 

Mazāks bremzēšanas attālums Tehnoloģija ActiveBraking ļauj jums uz ceļa justies pilnīgi drošam katrā braucienā. Šī īpašība rada lielāku saskares virsmu starp riepu un ceļa segumu, tādējādi nodrošinot ievērojami īsāku bremzēšanas attālumu — pat par 8% mazāku uz slapjas ceļa virsmas un līdz 3% mazāku uz sausas ceļa virsmas.

Drukwerk-LowRes-83560.jpg

 

Mazākas degvielas izmaksas Visas riepas ir izgatavotas, izmantojot īpaši izstrādātu pamata maisījumu kas nodrošina vienmērīgu slodzes sadali pa visu riepu. Šī tehnoloģija FuelSaving samazina rites pretestību pat par 8%, tādējādi uzlabojot degvielas ekonomiju un samazinot izmaksas ilgtermiņā.