горный велосипед Merida Big Nine XT 2015 (6110555850006)

Производитель: Merida
Код: X046207
Гарантия производителя: 24 мес.

Sacensību 29er MTB velosipēds. Viegls oglekļa šķiedras rāmis, kas lieliski absorbēs ceļa seguma radītās vibrācijas, kā arī nodrošinās nepieciešamo stingrību un izturību. FOX Float gudrā amortizatora dakša ar uz stūraes izvietotu izslēgšanas slēdzi. Izturīgi un sacensību režīmam piemēroti rati. 29 collu riteņi palīdzēs vieglāk pārvarēt šķēršļus, kā arī ātrāk nogādās Tevi finišā. Shimano XT augstās klases aprīkojums funkcionēs nevainojami pat lielas slodzes brīdī. Lielisks sacensību modelis, prasīgiem braucējiem!

PASŪTOT VELOSIPĒDU, PIEZĪMĒS OBLIGĀTI NORĀDI BRAUCĒJA AUGUMU CENTIMETROS

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Размер рамы 17"
Рост 168-178 см
Размер колёс 29"

Rāmis
* Tips: Big 9 CF2

Krāsa
* Melna

Dakša
* Dakša: Fox 32 Float 29 CTD remote ready O/C (1.5T)- Evolution 100

Pārnesumi
* Skaits: 30

Pārslēdzēji
* Pārslēdzējs priekšējais: Shimano XT direct
* Pārslēdzējs aizmugurējais: Shimano XT Shadow+
* Pārslēdzēja rokturi: Shimano XT-i

Bremzes
* Bremzes priekšējās: Shimano M506 180 cen
* Bremzes aizmugurējās: Shimano M506 160 cen

Ķēde
* Ķēde: KMC Z10-10s

Rumba
* Rumba priekšējā: Shimano Deore
* Rumba aizmugurējā: Shimano Deore-12 cen

Rati
* Riepas: Maxxis Crossmark 29er 2.1 fold
* Spieķi: Black stainless
* Aploces: Merida Big Nine pro D

Stūre
* Stūre: MERIDA pro OS 700 Flat
* Stūres rokturi: Foam Vise
* Stūres iznesums: MERIDA pro OS 5

Monobloks
* Attached

Klaņi
* Shimano XT 40-30-22

Sēdeklis
* Sēdeklis: Merida Sport 1
* Sēdekļa stute: MERIDA pro H SB0 27.2
* Ekscentrs sēdeklim: Ultralite Allen

Citas īpašības
* Pedāļi: XC pro alloy
* Svars: 11.7 kg

Papildus priekšrocības
* Internal Cable: Ātrumu vai(un) bremžu troses ievietotas rāmja iekšpusē, tādējādi mazinot gaisa aizķeri un arī atvieglojot riteņa pārvietošanu (troses netiks aizķertas vai norautas).
* Remote Lockout: Tālvadības lokauts - dod iespēju ieslēgt/ atslēgt amortizatoru ar slēdzi uz stūres - padara komfortablāku braucienu pa nelīdzenu ceļu, savukārt ātrāku pa gludu šoseju.
* Post - Mount Disc: Velosipēda rāmim ir diska bremžu tiešā stiprinājuma veids, kas atvieglo bremžu regulāciju. Vieglāk piestiprināt, mazāks svars.
* X-Taper Headtube: Speciāli veidota priekšējā velosipēda rāmja daļa, lai tajā varētu ievietot jaunā tipa konusveidīgās dakšas. 1,5'' lielāks diametrs gan augšpusē, gan apakšā. Lielisks dizains un funkcionalitāte.
* Thru Axle 12-142: 12mm aizmugurējā ass ar 142mm platumu: Paaugstināta izturība un perfekta disku bremžu rotora pozīcija, Aizmugurējā rata noņemšanai nav nepieciešami instrumenti.
* Nano Matrix Carbon: Ar Nano daļiņām pastiprināts oglekļa šķiedras rāmis. Uzlabojot oglekļa šķiedras ar epoksīdsveķu bāzes matricas struktūru, tiek iegūts par 40% izturīgāks velosipēda rāmis.
* Flex Stay: Īpaši veidota velosipēda rāmja aizmugurējā daļa, lai tā spētu uzņemt sevī visas sīkās, ceļa radītās, vibrācijas. Braucējs iegūst lielāku braukšanas komfortu.
* Bio Fiber Damping Compound: Papildus pievienotās šķiedras oglekļa rāmja aizmugurējai daļai nodrošina lielāku braukšanas komfortu, jo izcili absorbē visas mikro vibrācijas.