Garmin zūmo 660LM moto GPS navigācija (010-00727-06)

Производитель: Garmin
Код: X017604
Гарантия производителя: 24 мес.

Izpētiet atvērtos ceļus un izbaudiet jaunu navigācijas perspektīvu ar zūmo 660LM, kas īpaši piemērota motociklam. Šī izturīga ierīce ir īpaši veidota un plānota piedzīvojumiem uz diviem riteņiem, lai arī, kas tas būtu, darbadienu braucieniem cauri pilsētai, ceļojumiem vai sacīkstēm. Veidojiet maršrutus ar detalizētam Eiropas ielu kartēm un atjautīgu maršruta plānošanu, piepalīdzot tādām papildus iespējām kā Lane Assist, 3D City View un stereo Bluetooth™. Šis pieglaimīgais un atjautīgais, un tomēr izturīgais navigators apvieno vienu no labākajām un populārākajām Garmin automašīnu produkcijas klāsta ierīcēm – nüvi, kā arī pārbaudītas zūmo iezīmes, kas radītas tieši braucējiem uz diviem riteņiem.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Картыти Прибалтика, Восточная Европа, Западная Европа, Центральная Европа, Северная Европа
Размер экрана 4.3"
Встроенная память 4ГБ
Bluetooth Да
Cлот для флеш карты Да
Поддерживаемые типы карт Micro SD (Micro Secure Digital)
Встроенный TV тюнер (DVB) Нет
Встроенный видеорегистратор Нет
Навигация для грузовиков Нет
Hавигация для мотоциклов Нет

Karšu pārklājums
* “City Navigator Europe NT” pilna Eiropas karte ar mūžīgo karšu atjauninājuma licenci (ar DVD diska versiju) + Pasaules pamatkarte ar reljefu

Ekrāns
* 4.3" collas, (9.7 x 5.7 cm; 11 cm diag.)
* WQVGA krāsains TFT ar balto apgaismojumu
* Izšķirtspēja 480 x 272 pikseļi

Karšu atjauninājumi
* Bezmaksas mūža

Atmiņa
* Iebūvēta: 4GB
* MicroSd atmiņas karšu atbalsts

Valodas
* Latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu, franču...

Balss komandas
* Latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu, franču...

Funkcijas
* Balss norādes
* Ielu nosaukšana
* Informācija par sastrēgumiem (maršruti atkarībā no satiksmes ar uztvērēju un abonēšanu)
* Kustības joslas izvēles asistents (norāda uz pareizo braukšanas joslu)
* Krustojuma skatījums (ar krustojumā esošajām ceļa zīmēm)
* Automātiska vairāku galapunktu izskatīšana (nodrošina īsāko maršrutu)
* Izvairīšanās no kāda veida ceļa (izvairīšanās no automaģistrālēm, maksas ceļiem, u.c.)
* Bluetooth® bezvadu tehnoloģija (ar A2DP tehnoloģiju)
* Ātruma ierobežojuma indikators (ziņo par ātruma ierobežojumiem uz ASV un Eiropas ceļiem)
* Kur es atrodosā funkcija (atrod tuvāko slimnīcu, policijas iecirkni vai degvielas uzpildes staciju, tuvāko adresi vai krustoju
* Foto navigācija (navigācija uz ģeogrāfiski atzīmētām fotogrāfijām)
* Iespēja pievienot papildus intereses punktus (Custom POIs)
* Pasaules pulkstenis, valūtas un vienību konvertētājs, kalkulators
* Qwerty vai ABC tastatūra (tastatūras plānojuma izvēle)
* Garmin Lock™ (pretzādzības funkcija)
* Garmin Garage™ funkcija (ielādē automašīnas ikonas)
* Garmin Garage™ balss funkcija (ielādē ierīcē izmantojamās balsis)
* Attēlu pārlūks
* MP3 atskaņotājs
* Audio grāmatas atskaņotājs

Akumulators
* Lādējams litija jonu akumulators
* Uzlādētas darbības laiks līdz 5 h

Savienojumi
* Micro USB
* Micro SD kašu slots

Izmērs
Platums x Augstums x Garums
* 13.5 x 8.4 x 2.3 cm

Komplektācijā
* Ierīce
* Ielādēta “City Navigator Europe NT” karte
* Karšu atjauninājumi uz mūžu
* MapSource® City Navigator Europe NT DVD (Eiropas kartes DVD versija)
* Stiprinājumi motociklam
* Barošanas vadi
* Auto lādētajs
* 220v lādētajs
* Maciņš
* Maināms akumulators
* Stiprinājums pie stikla
* Stiprinājums panelim
* USB vads
* Īsa pamācība

Ziniet pareizo joslu
Brauciena laikā, zūmo 660LM ierīce skaidri uzrāda piemērotāko izvēli, kad tuvojaties pagriezienam vai nobraucienam, kā arī akurātu aprakstu par ceļa zīmēm, kas atrodas maršruta priekšā. Lane Assist sniedz Jums iepriekšēju brīdinājumu par pareizās joslas izvēli, kas atrodas Jūsu maršrutā, palīdzot izvairīties no apmulsuma uz lielceļiem un vairāku joslu ceļu savienojumiem. Iepriekš ielādētas Eiropas ielu kartes, satur detalizētu kartogrāfiju 33 valstīm un miljoniem lietderīgu interešu punktu, ieskaitot degvielas uzpildes stacijas, bankomātus, pieturvietas un pakalpojumus.

Veidota motobraucējiem
zūmo 660LM ierīce satur visu nepieciešamo informāciju, kas vajadzīga ērtas salasīšanas formātam uz ierīces gaišā, platā 4.3 collu krāsu pieskārienjūtīgā ekrāna. Šis saulesgaismā salasāmais ekrāns sniedz iespēju viegli orientēties, kā skaidrā dienas laikā, tā arī bez mēness naktīs . Ierīces draudzīgais interfeiss, kas paredzēts lietošanai ar cimdiem, kā arī lielām pielāgojamām pogām, padara šo ierīces lietošanu tik vienkāršu, kā pārnesuma pārslēgšanu. Ierīce ir paslēpta izturīgā un ūdensdrošā ietvarā, kā āri ir izturīga pret degvielu, lietu un ultravioletiem starojumiem, zūmo 660LM tika radīts dzīves apstākļiem, kas norisinās uz ceļiem.

Esat kontaktā ar ierīci
Palieciet kontaktā ar ierīces uzlaboto A2DP stereo Bluetooth™ savienojamību. Lai neradītos vajadzība novilkt cimdus vai ķiveri un veikt bez roku telefonu zvanus, Jums atliek savienot ierīci ar iespējotu Bluetooth ķiveri vai austiņām un sapārot to ar Jūsu tālruni, lai varētu veikt un saņemt zvanus atrodoties kustībā. Jūs varat arī veikt zvanus uz priekšā esošiem interešu punktiem – piemēroti, ātrai maltītei vai degvielas pieturvietām – sinhronizējiet kontaktus, kas atrodas Jūsu mobilā telefona adrešu grāmatiņā un sekojiet līdzi navigācijai un ielu nosaukumu paziņojumiem, skaidri un gaiši caur Jūsu pašu radio austiņām.

Izvēlieties pats savu ceļu
Esat atradis piemērotāku atpakaļceļu, ko vēlaties dalīt ar citiem braucējiemā Plānojat krosa ceļojumu un cerat izvairīties no pēc iespējas vairākiem lielceļiem cik iespējamsā Ar zūmo 660LM iespaidīgajiem ceļojuma plānošanas darbarīkiem, Jūs varat izveidot paši savus maršrutus uz Jūsu datora, kurus pēc tam varat pārsūtīt uz navigācijas ierīci. Saglabājiet Jūsu maršruta pēdas Garmin ceļojuma informācijas logā, kas satur digitālu degvielas mērinstrumentu, lai skaidri un gaiši noskaidrotu, cik tad īsti lielu attālumu varat nobraukt ar atlikušo degvielas daudzumu. Pēc ceļojuma, Jūs varat aplūkot veikto ceļojumu Google™ Earth vaui apmeklējot mūsu bezmaksas tiešsaistes kopienu – zūmo Connect, kas ir pārpildīta ar maršrutiem, padomiem un resursiem, ar kuriem ir dalījušies citi braucēji.

Izbaudiet BEZMAKSAS mūža karšu atjauninājumu priekšrocības
Ar BEZMAKSAS mūža karšu atjauninājumiem Jūsu rīcībā vienmēr būs pašas jaunākās kartes, kā arī informācija par interešu punktiem un navigāciju. Karšu atjauninājumu lejupielādes ir pieejamas 4 reizes gadā. Šis pakalpojums nav jāabonē un tiek piedāvāts bez maksas un lietošanas laika ierobežojumiem.

Ceļojiet izklaidējot un pielāgojot sevi
Ja Jūs dodaties garā ceļojumā, parūpējaties par to, lai uz zūmo ierīces mp3 atskaņotāja atrastos vieta Jūsu iemīļotākajām dziesmām. Izbaudiet izteiksmīgu stereo skaņu caur Jūsu saderīgajām radio austiņām, kā arī ielādējiet audio grāmatu, lai ceļojumu padarīt daudz interesantāku.
Personalizējiet zūmo 660LM ar Jūsu iemīļotāko foto tapeti, kā arī izvēlieties visdažādākās ikonas no Garmin Garage. Pateicoties lielajām izvēļu klāstam, ieskaitot bezceļa transporta līdzekļus, motociklus un klasiskos auto, šī navigācijas ierīce var tikt pielāgota ikviena personiskajam stilam.

Izmantojiet ierīci arī uz četriem riteņiem
Tikai tāpēc, ka Jūsu motocikls novietots stāvvietā, nenozīmē ka zūmo darbs ir beidzies. Zūmo 660LM darbojas arī kā auto navigācijas ierīce. Jums tikai atliek atvienot ierīci no motocikla stiprinājuma un aizvietot to ar automobiļiem paredzētu stiprinājumu, lādētāju un pārnēsājamo somiņu, lai turpinātu ceļu ar automašīnu.