Garmin nüvi 3597 LMT Europe auto GPS navigācija (010-01118-12)

Производитель: Garmin
Код: X017620
Гарантия производителя: 24 мес.

nüvi 3597LMTHD ierīce ir aprīkota ar 5.0" augstas izšķirtspējas displeju, kas nodrošina “pinch and zoom” iespēju, jeb attēla palielināšanu ar divu pirkstu palīdzību, lai Jūs ātrāk varētu piekļūt un labāk saskatīt jebkādu uz ekrāna redzamo informāciju. Savukārt, duālās orientācijas skatījuma funkcija ļaus Jums izmantot nüvi 3597LMTHD gan horizontālā, gan vertikālā pozīcijā.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Картыти Северная Европа, Прибалтика / Западная Европаосточная Европа / Западная Европа / Центральная Европа
Размер экрана 5"
Встроенная память 8ГБ
Bluetooth Да
Cлот для флеш карты Да
Поддерживаемые типы карт Micro SD (Micro Secure Digital)
Встроенный TV тюнер (DVB) Нет
Встроенный видеорегистратор Нет
Навигация для грузовиков Нет
Hавигация для мотоциклов Нет

Karšu pārklājums
* “City Navigator Europe NT” pilna Eiropas karte ar mūžīgo karšu atjauninājuma licenci + Pasaules pamatkarte ar reljefu

Ekrāns
* 5" collas, (10.9 x 6.5 cm; 12.7 cm diag.)
* multi-touch, glancēts, pagriežamais, WVGA krasains TFT ar balto apgaismojumu
* Izšķirtspēja 800 x 480 pikseļi

Karšu atjauninājumi
* Bezmaksas mūža

Atmiņa
* Iebūvēta: 8GB
* MicroSd atmiņas karšu atbalsts

Valodas
* Latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu, franču...

Balss komandas
* Latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu, franču...

Funkcijas
* Balss norādes
* Ielu nosaukšana (ar Garmin Real Directions™)
* Balss vadība (ierīces vadīšana ar balss komandām)
* Informācija par sastrēgumiem (maršruti atkarībā no satiksmes ar uztvērēju un abonēšanu) HD traffic
* Satiksmes jauninājumi bez maksas uz mūžu
* Kustības joslas izvēles asistents (norāda uz pareizo braukšanas joslu) aktīva pareizās joslas izvēles funkcija ar balss norādēm
* Krustojuma skatījums (ar krustojumā esošajām ceļa zīmēm)
* myTrends™ (maršrutu iepriekš noteikšana izmantojot vēsturiskos datus)
* trafficTrends™ (izstrādā maršrutus, pamatojoties satiksmes vēsturiskajiem datiem)
* ecoRoute™ (izstrādā degvielas patēriņa ziņā visizdevīgāko maršrutu)
* Automātiska vairāku galapunktu izskatīšana (nodrošina īsāko maršrutu)
* Izvairīšanās no kāda veida ceļa (izvairīšanās no automaģistrālēm, maksas ceļiem, u.c.)
* Bluetooth® bezvadu tehnoloģija
* Ātruma ierobežojuma indikators (ziņo par ātruma ierobežojumiem uz ASV un Eiropas ceļiem)
* Kur es atrodosā funkcija (atrod tuvāko slimnīcu, policijas iecirkni vai degvielas uzpildes staciju, tuvāko adresi vai krustojumu
* Pakalpojumi (ziņo par lielceļa izejās esošajiem pakalpojumiem)
* Iespēja pievienot papildus intereses punktus (Custom POIs)
* Pasaules pulkstenis, valutas un vienību konvertētājs, kalkulators
* Qwerty vai ABC tastatūra (tastatūras plānojuma izvēle)
* Garmin Garage™ funkcija (ielādē automašīnas ikonas)
* Garmin Garage™ balss funkcija (ielādē ierīcē izmantojamās balsis)
* Pieturas punkti, izlase - līdz 1000 punktiem
* Maršruti 100

Akumulators
* Lādējams litija jonu akumulators
* Uzlādētas darbības laiks līdz 2 h

Savienojumi
* Micro USB
* Micro SD kašu slots

Izmērs
Platums x Augstums x Garums
* 13.8 x 7.7 x 1.3 cm

Komplektācijā
* Ierīce
* Ielādēta “City Navigator Europe NT” karte
* Digital 3D traffic uztvērējs ar transportlīdzekļa barošanas vadu
* Karšu atjauninājumi uz mūžu
* Satiksmes jauninājumi bez maksas uz mūžu
* Stiprinājums pie stikla
8 Auto lādētajs
* USB vads
* Īsa pamācība

Detalizētas kartes ar bezmaksas atjauninājumiem
nüvi 3597LMTHD tiek komplektēts ar detalizētām visas Eiropas kartēm. Pateicoties bezmaksas lifetime¹ karšu atjauninājumiem, Jūsu maršrutu sagatavošanai tiks izmantotas visjaunākās kartes, intereses punkti un navigācijas informācija. Jaunas kartes ir pieejamas lejupielādei līdz pat 4 reizēm gadā visa produkta mūža laikā, bez papildus samaksas.
Izmantojot tik lielu datu apjomu, nüvi 3597LMTHD nodrošina ērtu un ātru adrešu, kā arī intereses punktu, piemēram, uzņēmumu, restorānu, veikalu un citu galamērķu, meklēšanu. Uz nüvi 3597LMTHD navigācijas ierīces jau sākotnēji ir ielādēti intereses punkti, lai Jums nebūtu jāievada adreses. Vienkārši izvēlieties vienu vai vairākus intereses punktus un dodieties uz izvēlētajām vietām. Jūsu nüvi 3597LMTHD piedāvā iespēju nepieciešamības gadījumā pievienot papildus intereses punktus.

Labākais no mūsu satiksmes risinājumiem
HD Digital Traffic ir mūsu labākais satiksmes risinājums. HD Digital Traffic saņem atjauninājumus ik pēc 30 sekundēm, kas ir līdz pat 10 reizēm ātrā nekā citām satiksmes sistēmām. Tas nozīmē, ka, braucot ar ātrumu aptuveni 90 km/h, Jūsu nüvi 3597LMTHD saņems satiksmes ziņojumus ik pēc katriem veiktajiem 800m. Šāds ziņojums, kas prasa vien dažas sekundes Jūsu uzmanības, spēj novērst minūtēm un pat stundām ilgu kavēšanos uz ceļa.
HD Digital Traffic nodrošina trīs reizes plašāku teritoriālo pārklājumu, ieskaitot starpvalstu automaģistrāles, lielceļus un mazākas nozīmes ceļus. HD Digital Traffic spēj uztvert ievērojami lielāku satiksmes ziņojumu skaitu. Šī vērtīgā informācija Jums palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu – palikt uz izvēlētā ceļa vai arī izvēlēties citu maršrutu. HD Digital Traffic sniedz uzticamu satiksmes informāciju un ir bezmaksas pakalpojums bez kaitinošām reklāmām un abonēšanas maksas.
Satiksmes brīdinājumi uz nüvi 3597LMTHD ierīces parādās kartes sānu daļā, tādējādi Jūsu braukšanas karte visu laiku ir redzama uz ekrāna. Satiksmes ziņojumi tiek arī nolasīti. Tā kā Garmin Traffic ir ar balsi aktivizēta ierīce, tā spēj reaģēt uz balss komandām. Garmin Traffic sniedz detalizētu informāciju par situāciju uz ceļa, piemēram, cik ilga kavēšanās prognozējama, vai arī kādi ir iespējamie apbraucamie ceļi. Tāpat šī navigācijas ierīce spēj izvērtēt, vai esat izvēlējies ātrāko maršrutu
Lifetime traffic² nodrošina Jūsu nüvi 3597LMTHD ar bezmaksas satiksmes informāciju visa produkta mūža laikā.

Jūsu balss spēks
nüvi 3597LMTHD ierīce ir aprīkota ar tādu luksus funkciju kā balss aktivizēta navigācija. Runājiet, neatlaižot rokas no stūres, un Jūsu navigācijas ierīce ar sapratni reaģēs uz komandām. Protams, navigācijas nodrošināšanai Jūs varat arī izmantot arī skārienjutīgā ekrāna saskarni.

Garmin Real Directions™ funkcija ar Garmin Real Voice™
nüvi 3597LMTHD ir pilnībā mainījis priekšstatu par “balss norādēm pirms katra pagrieziena” ar savu Garmin Real Directions funkciju, kas sniedz viegli saprotamus braukšanas norādījumus. Šī funkcija ir kā Jūsu labākais draugs, kas ved Jūs pa maršrutu, atsaucoties uz viegli saskatāmiem objektiem, ēkām un luksoforiem. Aizmirstiet par stresu, kas Jūs pārņem, mēģinot izlasīt ielu nosaukums. Garmin Real Voice ir rūpīgi izstrādāta runas tehnoloģija ar dabisku, draudzīgu balsi. Garmin Real Directions un Garmin Real Voice ir funkcijas, kas pieejamas tikai uz mūsu GPS navigācijas ierīcēm.

Bluetooth® savietojamība
Sinhronizējiet kādu Bluetooth iespējotu ierīci, piemēram, viedtelefonu, ar nüvi 3597LMTHD zvanīšanas funkcijas nodrošināšanai brīvroku režīmā caur iebūvētu mikrofonu un skaļruni. Novietojiet savu tālruni automašīnas cimdu nodalījumā, kabatā vai somā un turpiniet saņemt un veikt zvanus, neatlaižot rokas no stūres un nenovēršot acis no ceļa.

Smartphone Link savietojamība
Smartphone Link ir bezmaksas mobilā aplikācija, kas savieno Jūsu nüvi 3597LMTHD ierīci ar Android™ viedtelefonu. Pārojot savu nüvi 3597LMTHD, Jūs varat izmantot jau esošo telefona datu plānu, lai veiktu informācijas apmaiņu, piemēram, datus par intereses punktiem, Jūsu galamērķi vai automašīnas novietošanas vietu.
Smartphone Link tāpat nodrošina piekļuvi Garmin Live pakalpojumiem⁴, kas ir noderīga reāllaika informācija par laika vai ceļu apstākļiem. Garmin Live pakalpojumi ir pieejami bez maksas un tos nav nepieciešas abonēt.

Plaša braukšanas informācija Jūsu acīm un ausīm
Active Lane Guidance funkcija ar balss norādēm palīdzēs Jums ar pārliecību izbraukt krustojumus vai izvēlēties pareizo nobrauktuvi no lielceļa. Tuvojoties šādai vietai, parādās grafisks ceļa attēls ar spilgtām bultām, kas norāda uz pareizo joslu; papildus palīdzība tiek nodrošināta ar balss norādēm. Bird’s Eye krustojumu pārlūks piedāvā detalizētu informāciju par krustojumu, raugoties no augšas. Savukārt, photoReal pārlūks sniedz reālistisku krustojumu apskatu maršruta laikā, iekļaujot apkārtējo ainavu. Ar spilgtām bultām tiek norādīta pareizā braukšanas josla. Tāpat nüvi 3597LMTHD atspoguļo reālas ceļa zīmes, kas redzamas maršruta laikā.

Rūpīgi pārdomāts un izstrādāts stils
Ar savu eleganto un neticami plāno korpusu, nüvi 3597LMTHD ir izsmalcināts, estētiski baudāms objekts, kas lieliski iederēsies jebkuras automašīnas interjerā. Izturīgs magnētiskais stiprinājums tur un lādē Jūsu nüvi 3597LMTHD ierīci braukšanas laikā.

Visaptveroša informācija uz viena ekrāna
nüvi 3597LMTHD nepārtraukti rāda Jūsu maršruta karti uz ekrāna; papildus informācija parādās blakus. Lai saņemtu detalizētu informāciju, pieprasiet to vai arī pieskarieties ekrānam. Virzoties pa maršrutu, Up Ahead funkcija nepārtraukti Jūs informē par tuvumā esošajiem pakalpojumiem, tai skaitā restorāniem, degvielas uzpildes stacijām, viesnīcām un veikaliem.
nüvi 3597LMTHD rāda ātruma ierobežojumus, pašreizējo ātrumu un precīzu ierašanās laiku. Uzmetot aci ekrānam, Jūs varēsiet izlasīt nosaukumu ielai, pa kuru braucat. nüvi 3597LMTHD rāda arī skolas teritoriju brīdinājumus, ēkas 3D skatījumā un apvidu.

Pilna apjoma ierīces pārvaldība
Izmantojiet Garmin Express, lai atjauninātu savu nüvi ierīci. Garmin Express ļauj vienkāršā veidā atjaunināt kartes un programmatūras, pārsūtīt favorītos iestatījumus uz un no citām ierīcēm, kā arī uzinstalēt savas automašīnas un balss opcijas bez maksas.