Garmin nüvi 2689 LMT auto navigācija (010-01188-21)

Производитель: Garmin
Код: X030388
Гарантия производителя: 24 мес.

Spilgts 6.1" ekrans ar iespēju pagriezt vertikālā un horizontālā pozīcijā, detalizētas Eiropas kartes un rūpīgi pārdomāts, mūsdienīgs dizains un vienkāršs stiprinājums.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Картыти Прибалтика / Западная Европаосточная Европа / Западная Европа / Центральная Европа
Размер экрана 6.1"
Встроенная память 8ГБ
Bluetooth Да
Cлот для флеш карты Да
Поддерживаемые типы карт Micro SD (Micro Secure Digital)
Встроенный TV тюнер (DVB) Нет
Встроенный видеорегистратор Нет
Навигация для грузовиков Нет
Hавигация для мотоциклов Нет

Karšu pārklājums
* “City Navigator Europe NT” karte

Ekrāns
* 6.1 collas, (13.6 x 7.2 cm, 15.4 diag.)
* Manuāli pagriežamais WQVGA krasains TFT ar balto apgaismojumu
* Izšķirtspēja 800 x 480 pikseļi

Karšu atjauninājumi
* Bezmaksas karšu atjauninājumi uz mūžu
* Satiksmes jauninājumi bez maksas uz mūžu

Atmiņa
* Iebūvēta
* MicroSD atmiņas karšu atbalsts

Valodas
* Latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu, franču...

Balss komandas
* Latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu, franču...

Funkcijas
* Augstas jūtības GPS uztvērējs
* Līdz 1000 favorītu/galapunktu saglabāšana
* Balss norādes
* Ielu nosaukšana (ar Garmin Real Directions™)
* Balss vadība (ierīces vadīšana ar balss komandām)
* Informācija par sastrēgumiem (maršruti atkarībā no satiksmes ar uztvērēju un abonēšanu)
* Kustības joslas izvēles asistents
* Krustojuma skatījums
* myTrends™ maršrutu iepriekšēja noteikšana, izmantojot vēsturiskos datus
* trafficTrends™ izstrādā maršrutus, pamatojoties satiksmes vēsturiekajiem datiem
* Automātiska vairāku galapunktu izskatīšana
* Izvairīšanās no kāda ceļa veida, piemēram, maksas ceļi, zemes ceļi u.tml.
* Bluetooth® bezvadu tehnoloģija
* Ātruma ierobežojuma indikators
* Kur es atrodosā funkcija
* Pakalpojumi: ziņo par ceļa malās esošajām pakalpojumu vietām
* Interešu punkti ar Foursquare informāciju
* Custom POIs: Iespēja pievienot papildus intereses punktus
* Garmin Garage™ funkcija ielādē automašīnas ikonas
* Ceļojuma arhīvs
* Ceļojuma plānotājs
* Direct Access
* Savienojums ar viedtālruni

Akumulators
* Lādējams litija jonu akumulators
* Uzlādētas darbības laiks līdz 1 h

Savienojumi
* Micro USB
* Micro SD kašu slots

Izmērs
Platums x Augstums x Garums
* 16.8 x 9.4 x 1.9 cm

Komplektācijā
* Ierīce
* Ielādēta “City Navigator Europe NT” karte
* Karšu atjauninājumi uz mūžu
* Stiprinājums pie stikla
* Auto lādētajs
* USB vads
* Īsa pamācībaKošs ekrāns
nüvi 2689LM ir košs 6" ekrāns ar "pinch-to-zoom" vadāmību, lai Jūs ātrāk un ērtak piekļūtu informācijai uz displeja. Divējāda ekrāna orientācija ļauj Jums izmantot nüvi 2689LM gan horizontāli, gan vertikāli.

Detalizētas kartes ar BEZMAKSAS atjauninājumiem
nüvi 2689LM tiek piedāvāts ar iepriekšēji ielādētu Eiropas karti. Ar BEZMAKSAS atjauninājumiem ierīces mūža garumā Jūsu izveidotie maršruti droši pamatosies uz aktuālākajām kartēm, interešu punktiem (POI) un navigācijas informāciju. Jaunās kartes ir pieejamas lejuplādei, lai nordošinātu Jūsu GPS ierīces noderību braucienā, turklāt - bez maksas.

Foursquare pievieno miljoniem jaunu interešu punktu
Ar tik daudz informācijas datiem nüvi 2689LM padara adrešu un interešu punktu meklēšanu vieglu un ērtu. Interešu punkti ietver sevī informāciju par biznesa centriem, veikaliem, restorāniem un citiem galamērķiem. Mūsu interešu punktu (POI) datu bāze ietver precīzu, uzticamu informāciju, kas ir veidota Foursquare datus. Tagad, kad Jūs meklējat, saraksta augšgalā parādīsies visbūtiskākie Foursquare rezultāti. Tas ir viegls veids kā atrast jaunus un populārus restorānus, veikalus un daudz ko citu.

Kad Jūs izmantojat Smartphone Link aplikāciju ar savu nüvi 2689LM, Jūs varat "ieiet" Foursquare caur savu tālruni un iegūt detalizētākau informāciju par izvēlēto POI, ieskaitot atsauksmes, cenu diapazonu un darba laikus.

Garmin Real Directions funkcija
Brauciet pašpārliecināti, arī tad, ja esat tālu no tālruņa darbības zonas. nüvi 2689LM ir speciāli izveidota navigācijas ierīce automašīnām un tā nepaļaujas uz tālruņa signāliem un nav ietekmējama telefona zonas neesamības gadījumos.

nüvi 2689LM pārdefinē "balss norādes pagriezienu-pēc-pagrieziena" terminu ar Garmin Real Directions funkciju - viegli saprotamām braukšanas norādēm, kas vada kā draugs, atsaucoties uz atpazīstamiem orientieriem, ēkām un luksoforiem. Vairs nekādu uztraukumu cenošoties izlasīt ielu nosaukumus. Tā vietā dzirdiet skaidri izteiktu norādi, piemēram - "Pagriezieties pa kreisi pēc degvielas uzpildes stacijas". Piezīme: funkcija var nedarboties visos reģionos.

Atrodiet tieši to vietu, kurā Jums ir nepieciešams nonākt
Direct Access funkcija atvieglo navigēšanu uz izvēlētajiem, sarežģītajiem galamērķiem, piemēram - lidostām un tirdzniecības centriem, atrodot piestāšanas vietu lielākā lokācijā. Kad dodaties uz tirdzniecības centru, Direct Access sniedz Jums papildus informāciju par konkrēta veikala atrašanās vietu tajā. Par piemēru - "Jūs tuvojaties tirdzniecības centram. Aptieka atrodas tirdzniecības centra iekšpusē, augšējā stāvā". Direct Access pat vada Jūs caur autostāvvietu, lai atrastu tuvāko tirdzniecības centra ieeju no Jūsu izvēlētā veikala atrašanās vietas.

Viegli navigējiet caur sarežģītiem ceļa posmiem
Aktīvā pareizās joslas izvēles funkcija ar balss norādēm sagatavo Jūs braucienam caur nobrauktuvēm no tiltiem vai sarežģītiem krustojumiem. Kā Jūs tuvojaties sarežģītam posmam, animēts paraugs, izmantojot koši krāsainas norādes, norāda Jums pareizo braukšanas joslu izvēlētajam maršrutam; draudzīga balss piedāvā Jums padziļinātas norādes. Bird`s Eye krustojumu pārlūks piedāvā detalizētu uzbrauktuvju uz rotācijas apļiem un tiltiem pārlūku, uzrādot to tā, kā tos redzētu putns no lidojuma. photoReal krustojuma pārlūks reālistiski attēlo krustojumus un uzbrauktuves uz apļiem visa maršruta garumā, ieskaitot apkārt esošo reljefu. Krāsainas, košas bultiņas norāda uz atbilstošajām braukšanas joslām, lai Jūs turpinātu maršrutu. nüvi 2589LMT attēlo arī ceļa zīmes ar ceļa nosaukumiem to malās.

Bluetooth® saderība
Sinhrozējiet Bluetooth saderīgu ierīci¹, kā savu viedtālruni, ar nüvi 2689LM, lai izmantotu brīvroku zvanu funkciju caur nüvi ierīcē integrēto mikrofonu un skaļruni. Noglabājiet savu tālruni kabatā, somiņā vai konsolē un tāpat veiciet un saņemiet zvanus.

Jūsu balss spēks
nüvi 2689LM piedāvā balss aktivizētas navigācijas lietošanas ērtības. Runājiet un Jūsu ierīce inteliģenti reaģēs; Jūsu rokas var palikt uz automašīnas stūres. Protams, Jūs tāpat varat izmantot skārienjūtīgo ekrānu ierīces vadāmībai. Piezīme: balss aktivizācijas funkcija var nedarboties visos reģionos.

Smartphone Link saderība
Smartphone Link ir bezmaksas mobilā aplikācija, kas savieno Jūsu nüvi 2689LM ar Jūsu iPhone® vai Android™ viedtālruni. Kad sapārots, Jūsu nüvi var izmantot Jūsu telefona eksistējošo datu plānu², lai dalītos ar tādu informāciju kā, kur esat novietojis savu automašīnu, kur atrodas interešu punkti, kur atrodas Jūsu izvēletais galamērķis. Ar Smartphone Link aplikāciju Jūs droši varat pārsūtīt saglabātās vietas un adreses no Jūsu tālruņa tieši uz nüvi ierīci

Smartphone Link dod Jums piekļuvi arī Garmin Live servisiem³ - noderīgai informācijai par laika apstākļiem u.c. Smartphone Link darbojas ar iPhone 4s vai jaunākiem modeļiem un dažām Android ierīcēm.

Vairāk informācijas tūlītējai apskatei
nüvi 2689LM uzrāda Jūsu brauciena karti uz ekrāna visu laiku un papildus informācija atrodas tai līdzās. Papildus informācijai - vienkārši pieskarieties ekrānam. Kad Jūs braucat pa savu maršrutu, Up Ahead maršrutā gaidāmo pakalpojumu funkcija pastāvīgi informē Jūs par tuvumā esošajiem pakalpojumu punktiem: ēstuvēm, degvielas uzpildes stacijām un bankomātiem.

nüvi 2689LM ataino ātruma ierobežojumus, pašreizējo ātrumu un atlikušo laiku līdz galamērķim. Ar ātru skata "uzmetienu" ekrānam Jūs varat izlasīt ielas nosaukumu, uz kuras atrodaties.