Escada Especially 75 ml EDP духи для женщин

Производитель: Escada
Код: X018016
UPC: 737052430546

Especially Escada,новый аромат который предназначается гламурным современным женщинам. Аромат позиционируется как посвящение отличному настроению, положительным эмоциям и женской непредсказуемости. В основу сложного, мягко-бархатистого аромата положены нежные ноты роз. Звучание композиции начинается с аккордов сочной груши и семян амбретте. Преобладание розовых нот, сосредоточенных в сердце аромата, дополнено насыщенным иланг-илангом, который звучит более легко за счет соседства с освежающими водными нюансами. Мягкая текстура женственной композиции подчеркнута финальными нотами мускуса.Воплощением образа женщины Especially Escada в рекламной акции стала известная модель Бар Рафаэли.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Концентрация EDP (Парфюмированная вода)
Объем 75мл
Tестер Нет
Наборы Нет

Especially Escada iedvesmas avots ir zaigojoša rasas lāse uz brīnumskaistas rozes. Aromāts ir grezns un sievišķīgs, to iedvesmojusi arī līksmās, spontānās un valdzinošās mūsdienu sievietes būtība. Sievietes, kurai patīk ļaut vaļu savām emocijām!

Especially Escada atklājas ar spēcīgu un dzirkstošu bumbieru virsnoti, kas saplūst ar eksotiskajām, piesātinātajām dižā laura sēklu eļļas notīm.

Līdzās maigajām rozes notīm liegu, ziedošu un izteikti sievišķīgu pievilcību pauž ilang-ilang. Rozes un ilang-ilang greznā kompozīcija dzirkstī svaigā un dabiskā pozitīvisma aurā. Pacilājošās sastāvdaļas ir sinonīms priekam un laimei! Noslēgumā - izsmalcinātu sievišķību piešķir vieglā muskusa nots, kas sniedz spēku smalkajai ziedu buķetei...