Electrolux EHO6832FOG indukcijas plīts virsma

Производитель: Electrolux
Код: X028347
MPN: 949 596 147
Гарантия производителя: 24 мес.

Indukcijas virsma ar krāsainu displeju un ērtu sensoru vadību. Plašas gatavošanas zonas, ko sniedz paplašināms riņķis un kombinējami laukumi. Tā ir droša un ar modernām funkcijām.

 Полное описание

652.00 €
65.20 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

65.20€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 717.20€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип плит Индукционные
Нагревательных поля 2
Ширина варочной панели 60 см
Зоны нагрева изменяемой площади 2
Размещение панели управления Cпереди
Управление Сенсорнное
Дисплей Да
Функция быстрого разогрева Да
Блокировка управление Да
Домино поверхность Нет
Pамка-сталь Нет
Цвет серый

Tips
* Indukcijas
* Neatkarīga

Pieslēguma jauda
* 7400W

Gatavošanas zonas
* 2 indukcijas zonas bez ierobežojumiem
* 1 lielā indukcijas dubultzona

Vadība
* InfiSight™ vadība ar krāsainu displeju

Drošība
* Taustiņu bloķēšanas funkcija
* Bērnu drošības funkcija
* Automātiska izslēgšanās

Citas īpašības
* Plīts virsma ar slīpu rāmi
* Skārienjūtīgā vadība ar krāsainu TFT ekrānu
* Indukcijas zonas ar jaudas pastiprinātāja funkciju
* Trauku atpazīšana
* Automātiskā sakarsēšana
* Stop & Go funkcija īslaicīgiem pārtraukumiem
* Skaņas signāls ar izslēgšanas iespēju
* Laika uzskaites taimeris
* EcoTimer™
* CleverHeat™ 3-pakāpju atlikušā siltuma kontroles funkcija

Krāsa
* Tumši pelēka

Izmērs cm
* Platums: 59
* Dziļums: 52

Uzrāda atlikušā siltuma situāciju, uzmetot tikai vienu aci
Šī plīts uzrāda, cik tieši atlikušā siltuma ir atlicis gatavošanas zonā pēc tam, kad jūs to izslēdzat, ļaujot jums izmantot šo siltumu drošāk un efektīvāk.

Plīts virsma, kas palīdz jums atrast ideālo temperatūru
Šī plīts palīdz jums izvēlēties ēdienam piemēroto temperatūru, skaidro norādot trīs iepriekš definētas pārtikas kategorijas un tām ieteiktās sildīšanas pakāpes.

Lietotājam draudzīgāks nekā jebkad agrāk
Šī plīts virsma aprīkota ar jaunu un uzlabotu saskarni, kas ir skaidrāka, intuitīvāka un daudz informatīvāka nekā jebkad agrāk.

Electrolux ēdiena gatavošanas traukiem ideāli piemērotā plīts virsma
Šī plīts virsma ir rūpīgi veidota, lai pēc iespējas labāk izmantotu indukcijas pannas un katliņus, it īpaši Electrolux Infinite® Plancha grilu.

Indukcijas plīts virsma
Indukcijas plīts virsma tiek uzskatīta par progresīvāko virtuves tehnikas sasniegumu, kas nākotnē iegūs arvien lielāku popularitāti. Jau šobrīd pieprasījums pēc indukcijas plīts virsmām pieaug un tam ir vairāki iemesli.

* Pirmais: indukcijas plīts virsmas ir ekspluatācijā drošas. Tas nozīmē, ka darba laikā un pēc gatavošanas plīts virsma ir un paliek auksta. Tādējādi bērni un vecāki cilvēki ir pasargāti no apdegumiem, kurus var iegūt neuzmanības vai nezināšanas dēļ.
* Otrs: ja plīts virsma nesakarst, to ir viegli kopt. Tā kā plīts virsma saglabājas vēsa pat gatavošanas laikā, neveidojas piedegumi. Virsmu drīkst tīrīt ar vienkāršu švami uzreiz pēc ēdiena gatavošanas.
* Trešais: jaunā tehnoloģija katlus vai pannas ļauj novietot uz jebkuras no četrām plīts virsmas karsējošām zonām. Vienmērīgi sasils arī liela izmēra katli, kuri tiks novietoti, piemēram, uz divām, trīs vai četrām plīts sildzonām.
* Ceturtais: indukcijas plītis ir ļoti ekonomiskas un atšķirībā no elektriskajām plīts virsmām, ieslēgtas vai izslēgtas, tās reaģē nekavējoties

InfiSight®
Tas laiks, kad modernās tehnoloģijas bija sarežģītas, sen pagājis. Šis uzlabotais InfiSight® ekrāns veidots tā, lai jūs varētu saņemt visu nepieciešamo informāciju skaidri un intuitīvi. Apvienojot elegantu dizainu un jaunāko tehnoloģiju, šis ekrāns piedāvā tūlītēju visu jūsu gatavošanas zonu statusa pārskatu.

Stop and Go funkcija
Ja gatavošanas laikā jums uz brīdi nepieciešams pievērsties citai problēmai, vienkārši izmantojiet Stop and Go funkciju. Ar viena pieskāriena palīdzību gatavošanas process tiek pilnībā apstādināts. Un tad ar vēl vienu pieskārienu tas atkal atsākas, izmantojot visus tos pašus iepriekšējos iestatījumus. Tādēļ jūs varat atbildēt uz tālruņa zvanu vai atkārtoti pārbaudīt recepti, neuztraucoties, ka kaut ko piededzināsiet.