Electrolux EAP450 gaisa attīrītājs

Производитель: Electrolux
Код: X029612
Гарантия производителя: 12 мес.

Electrolux EAP450 ir vienkāršs un praktisks gaisa attīrītājs, kas parūpēsies par iekštelpu gaisa kvalitāti. Gaisa filtrēšana notiek 3 pakāpēs - caur aktīvās ogles filtru, kas neitralizē smakas, tad caur HEPA filtru, kas aiztur līdz 99.97% putekļu, ziedputekšņu un citu daļiņu līdz 0.3mikronu izmēram un PlasmaWave, kas rada jonus un jonizē gaisu. Pateicoties elektroniskajam aromāta sensoram, šis gaisa attīrītājs brīdina tevi, kad gaisā sajūt bīstamus savienojumus.

 Полное описание

337.10 €
33.71 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

33.71€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 370.81€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Увлажнители воздуха Нет
Oчиститель воздуха Да
Рекомендуемый объем помещения 103 м²
Управление Электронное
Дисплей Нет
Ионизация воздуха Да
Ночной режим Да
Использование c ароматическими маслами Нет
Аксессуары Нет

Funkcijas
* Attīra gaisu

Veiktspēja
* Līdz 103 m2
* Gaisa plūsma: 495 m3/h

Vadība
* Elektroniska
* Ekrāns
* Tālvadības pults
* Filtra nomaiņas indikators

Galvenās īpašības
* 4 ātruma režīmi, to skaitā Turbo
* Īpaši pievilcīgs dizains
* Aromātu sensors
* Gaismas sensors
* PlasmaWave gaisa jonizācijas tehnoloģija
* Mazgājams HEPA un aktīvās ogles filtri

Trokšņu līmenis
* 1. līmenis: 27 dB
* 2. līmenis: 38 dB
* 3. līmenis: 50 dB
* 4. līmenis: 60 dB

Svars un izmērs
* Svars: 10 kg
* Izmērs: 650 x 480 x 285 mm


Aromātu sensors
Aromātu sensors ir kā "elektroniskais deguns", kas sajūtot bīstamas gāzes, šķīdinātāju izgarojumus, cigarešu dūmus automātiski savāc tos aktīvās ogles filtrā.

Aktīvās ogles filtrs
Aktīvās ogles filtrs samazina smakas un smaržas efektīvā veidā. Oxygen ogles filtrs tiek izmantots arī kā priekšfiltrs, lai samazinātu putekļu slodzi HEPA filtram.

Mazgājams Allergy Plus™
Allergy Plus™ filtri parasti ir diezgan dārgi. Tagad ar mazgājamo Allergy Plus™ var paildzināt filtra kalpošanas laiku, jo to var atkārtoti izmantot (līdz 6 reizēm).

Gaisa attīrīšanas nepieciešamība
Iekštelpu gaiss ir vairāk piesārņots nekā ārpusē. Telpas 1 m2 var būt līdz 20 miljoniem dažādu daļiņu gaisā, pie katras ieelpošanas tās nogulsnējas mūsu plaušās. Sastopamākie iekštelpu gaisa piesārņotāji: tabakas dūmi, oglekļa monoksīds, formaldehīds un citi piesārņotāji. Gaisa kustības nodrošināšana un telpu uzkopšana ir nepieciešāmība. Kad Jūs nejūtam nekādu gaisa kustību telpā, Jūs sākat justies slikti un Jūsu darba spējas ievērojami samazinās. Gaisa attīrītāji spēj attīrīt 99,7% no telpas gaisa, pateicoties to spēcīgajiem filtriem. Tie savāc putekļu ērcītes, pelējuma sporas, sēnīšu sporas, ziedputekšņus, grāmatu putekļus, mājdzīvnieku spalvas un citus alergēnus, piesārņotājus, un smakas, tabakas dūmus un mikroskopiskas daļiņas. Gaisa attīrītāji ir īpaši ieteicami cilvēkiem, kas cieš no alerģiskām slimībām un astmas pacientiem, kā arī jebkuram, kas vēlas no tām izvairīties.