Dyson Airblade™ Mk2 AB14 roku žāvētājs

Производитель: Dyson
Код: X007664
Гарантия производителя: 48 мес.

Dyson Airblade™ Mk2 AB07 roku žāvētājs

 Полное описание

1,280.00 €
128.00 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

128.00€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 1,408.00€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка

Citas roku žāvēšanas iekārtas
Ja Jūs uzzināsiet, kā strādā tradicionālās siltā gaisa roku žāvēšanas iekārtas, tad, iespējams, Jūs tās vairāk negribēsiet izmantot. Šie roku žāvētāji darbības laikā iesūc sevī netīro tualetes gaisu, to sasilda un izpūš Jums uz rokām. Te nevar būt runas par to, ka tiek ievērota kāda elementāra higiēna. Pie tam, roku žāvēšanas laiks ir ļoti ilgs un neekonomisks, kā arī ir liels elektrības patēriņš. Lai nosusinātu rokas ar siltā gaisa roku žāvēšanas iekārtu, bieži vien tiek patērēts līdz pat 43 sekundēm Jūsu laika. Pie visa ir vainīgs uzstādītais elektrodzinējs, kura ventilators rada pārāk vāju gaisa plūsmu, lai spētu nopūst no Jūsu rokām ūdens daļiņas, kamēr palikušais mitrums uz Jūsu rokām lēnām iztvaiko pats no sevis. Tradicionālās roku žāvēšanas iekārtas neattīra gaisu, pirms gaiss nonāk uz Jūsu rokām – tas nav higiēniski.

Papīra dvieļi
Papīra dvieļi izmaksā pārāk dārgi, - tie ir jānopērk, kaut kur jāglabā, kā arī vēlāk jāiznīcina. Tie rada atkritumu gūzmu, kā arī padara telpu vizuāli nepatīkamu.
Uzstādot Dyson Airblade™ savā organizācijā, Jūs iegūsiet ievērojamu ekonomiju, kā arī būtiski samazināsiet piesārņojumu (oglekļa emisiju)

Dyson Airblade™ roku žāvēšanas iekārtas
Dyson Airblade™ roku žāvēšanas iekārta apstrādā rokas ar tīru, neuzsildītu gaisu. Gaisa plūsma tiek izpūsta caur šaurām gaisa atverēm ar ātrumu 692km/h (430mph), rezultātā Jūsu rokas tiek nožāvētas jau 10 sekunžu laikā. Roku nosusināšana ar Dyson Airblade™ ir divas reizes ātrāka nekā ar pašu jaudīgāko roku žāvētāju un četras reizes ātrāka nekā ar parasto roku žāvētāju. Pie tam, Dyson Airblade™ patērē 80% mazāk elektroenerģijas nekā citi roku žāvētāji, kas atstāj labvēlīgu iespaidu uz apkārtējo vidi. Dyson Airblade ™ roku žāvētāju izmantošana gadā izmaksā līdz pat 69% mazāk nekā citi roku žāvētāji, un līdz pat 97% mazāk nekā papīra dvieļi.

Dyson Airblade™ tehnoloģija
Gaiss tiek vadīts caur šaurām gaisa atverēm, radot gaisa plūsmu, kas ir plakana kā naža asmens, kas ar ātrumu (692 km/h) noņem mitrumu no rokām 10 sekundēs.
Attīstīt šādu tehnoloģiju roku žāvēšanas iekārtās varēja pateicoties tam, ka tika izmantots jaunais Dyson izgudrotais un ražotais dzinējs (Dyson Digital Motor). Šis unikālai dzinējs griežas 5 reizes ātrāk nekā Formulas 1 dzinējs.

Dyson digitālais motors
Jaunais Dyson digitālais motors ir septiņus gadu ilgs izgudrotāju darba rezultāts. Tas ir viens no pasaulē mazākajiem pilnībā integrētajiem 1600W motoriem. Tas ir vienīgais roku žāvētāja motors, kas ir pietiekami spēcīgs, lai caur HEPA filtru ievilktu līdz 30 litriem gaisa sekundē, un pēc tam nožāvētu rokas 10 sekunžu laikā. Tas ir izturīgs energoefektīvs motors, kas griežas ar ātrumu 90000 apgriezieni minūtē. Tam ir tikai trīs kustīgas daļas, tāpēc nav slīdgredzenu vai ogles sukas, kas varētu nodilt.

Specifikācija
* Modelis: AB07(pelēks) AB07(balts)
* Korpuss: Polikarbonāta-ABS plastmasa

Tehniskie parametri
* Barošanas avots - 230-240V, vienfāzes spriegums, 50Hz
* Jauda - 1600W
* Motora tips - Dyson digitālais motors, bez kontakta, ar digitālo
kontroli
* Rotora ātrums - 90000 apgr./min.
* Sildīšanas elementi - Nav
* Enerģijas patēriņš gaidīšanas režīmā - 1 W
* Enerģijas patēriņš viena žāvēšanas cikla laikā - 0,0044 kWh

Darbības parametri
* Vadība - Bezkontakta vadība
* Žāvēšanas - laiks 10 sek., mērījumi veikti ar NSF (National Sanitation
Foundation) protokolā P335 definēto metodi
* Gaisa plūsmas ātrums - 692 km/h (430mph)
* Gaisa apmaiņas ātrums - 30 l/sek.
* Elektro aizsardzības pakāpe - IPX5 (aizsardzība pret mitrumu)

Gaisa filtrācija
* Filtri - HEPA H12 pastāvīgi antibakteriāli HEPA filtri
* Filtrācijas pakāpes klase - H12 (99,5% filtrēšanas daļiņas, kas ir 0,15 mikroniem saskaņā ar EN1822 prasībām)
* Gaisa baktēriju filtrācija 99,9%
* Svars - 7.5 kg

Izmēri
* augstums - 663mm
* platums - 307mm
* dziļums - 247mmNSF International
Dyson Airblade™ ir vienīgais higiēniskais roku žāvēšanas aparāts, ko ir sertificējusi neatkarīga sabiedriska veselības organizācija NSF International.
British Skin Foundation
Dyson pētījumus veselības aizsardzības jomā ir atzinusi un apstiprinājusi Britu ādas problēmu organizācija. Dyson Airblade™ ir pirmais un vienīgais roku žāvētājs, kuru atzinusi šī organizācija.
The Royal Society for Public Health
Neatkarīgos pētījumus higiēnas jomā, ko veica Dyson speciālisti, izvērtēja arī Karaliskā veselības aizsardzības biedrība. Organizācijas eksperti konstatēja, ka Dyson Airblade™ roku žāvēšanas iekārta ir ievērojams sasniegums roku žāvēšanas tehnoloģiju izstrādē, kā arī to higiēnā. Šāds slēdziens roku žāvēšanas risinājumu jomā ir pirmais un vienīgais.