Dunlop SP Sport 01 ROF 195/55R16 87H vasaras riepa (518823)

Производитель: Dunlop
Код: X015788
Гарантия производителя: 24 мес.

Riepa ar teicamu vilkmi un bremzēšanu uz ceļiem, pateicoties inovatīvajam gumijas maisījuma sastāvam ar augstiem saķeres raksturlielumiem.  Полное описание

129.00 €
На центральном складе
Доставка
Sezona
* Vasaras

Izmērs
* Platums: 195 mm
* Augstums: 55 mm
* Diametrs: R16

Ātruma indekss
* H - šīs riepas ir atļauts izmantot līdz 210 km/h lielam ātrumam

Trokšņu līmenis
* 67 dB

Rites pretestības klase
* F

Saķere uz mitra seguma
* B

Īpašības
* Dunlop RunOnFlat tehnoloģija nodrošina mobilitāti arī bez gaisa spiediena riepās. Dunlop RunOnFlat riepu patentētā sānmalu konstrukcija samazina deformāciju un risku, ka riepa var noslīdēt no diska. Pilnībā zaudējusi spiedienu Dunlop RunOnFlat riepa nodrošina mobilitāti vēl 80 km / 50 jūdzes, braucot ar maksimālo ātrumu 80 km/h / 50 mph - parastos ceļa apstākļos.
* Asimetriska protektora konstrukcija nodrošina uzlabotu akvaplanēšanas pretestību. Vienlaidu centrālā riba palielina stabilitāti un precizitāti. Asimetriskais rievu izkārtojums uzlabo saķeri gan uz slapjiem, gan sausiem ceļa segumiem.
* Īpašā borta loka sistēma pastiprina riepas un diska savienojumu maksimālai vadāmībai un daudz precīzākai braukšanas pieredzei. Tāpat kā saķere starp roku un stūres ratu, tā nodrošina uzlabotu vadību un izcilu reakciju uz ceļa.
* Dunlop MFS (maksimālā atloka aizsarga) sistēma nodrošina sava veida riteņa diska malas aizsardzību. Gumijas profils ir visapkārt riepai, novietots zemu uz riepas sāniem virs riteņa diska atloka, veidojot bufera zonu.
* Bezsavienojumu neilona bandāža ar 0° slāni. Hibrīda pārklājuma tehnoloģija garantē ievērojami mazāku gredzenveida deformāciju lielā ātrumā.