Dejo ar zvaigzni. [DVD]

Производитель: Mikrofona ieraksti
Код: X019477

2007. gada pavasarī 10 neaizmirstamas nedēļas visa Latvija dzīvoja līdz saviem varoņiem – rekordaugstus reitingus ieguvušā šova „Dejo ar zvaigzni” dalībniekiem. Dejas skaistuma fascinēti, katru svētdienu skatītāji pulcējās pie TV ekrāniem, lai atkal un atkal satiktu iemīļotos dejotājus, novērtētu un apbrīnotu aizvien jaunus priekšnesumus. Un gandrīz katrs uzdeva sev jautājumu –Kā to var iemācīties! Tik īsā laikāā !Kāā!.. Tur droši vien ir kāds noslēpums!

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Жанр ПОП
Латвийские Да
Иностранные Нет
Формат Bидео

Mēs vēlamies padalīties savos noslēpumos, savās izjūtās, savos pārdzīvojumos. Mēs vēlamies padalīties savā mīlestībā uz deju! Tālab šis DVD „Dejo ar zvaigzni”, kur apkopoti skaistākie pāru priekšnesumi, mīļākās dejas, intervijas, prieki un asaras – viss, kas pārvērta mūsu dzīves šajos trijos mēnešos. Mēs vēlamies, lai tie, kurus skāris pozitīvais „dejošanas vīruss” neapstātos, turpinātu vai iesāktu dejas apguvi! Tāpēc – īpašs mācību materiāls par katru no 10 dejām.

SATURS DVD atspoguļo 10 šova nedēļas – dalībnieku portreti, treniņi, aizkulises, ārpus kadra palikušie izteikumi un vērtējumi DVD iekļauti visu 10 dalībnieku pāru spožākie priekšnesumi. DVD sniedz ieskatu visu 10 deju pamatsoļos un elementos – Agita un Valērijs Mironovi demonstrē un komentē Šova foto galerija.

Izlase