Čikāgas piecīši. 50 gadu jubilejas koncerts. (DVD)

Производитель: Pasadena
Код: X019481

Mūzikas Video Kanāls un Jura Podnieka Studija piedāvā
Latvijas mūzikas cienītājiem pirmo
leģendārās grupas „Čikāgas Piecīši“ DVD.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Жанр Шлагер
Латвийские Да
Иностранные Нет
Формат Bидео

Tajā ir iekļauta Igora Lingas veidotā dokumentālā filma
„Par mani, draudziņ, nebēdā!“ un
Čikāgas piecīšu 50.gadu jubilejas koncerts Nacionālajā teātrī 2011.gada 19. augustā.

„Čikāgas Piecīšu“ DVD ir laba dāvana draugiem un arī sev!

Te plašāk.
Filma ir stāsts par leģendārās grupas „Čikāgas Piecīši” gaitām 50 gadu garumā. Pieci jauni trimdā dzīvojoši latvieši satikās Čikāgā tālajā 1961. gadā, lai dziedātu tautiešiem trimdā. Grupas humorpilnās programmas viņus aizveda uz latviešu centriem visā pasaulē, bet Latvijā "Čikāgas piecīšu" dziesmas nokļuva ar lenšu magnetofona ierakstiem, kurus cilvēki, ignorējot padomju pilsoņu pasta uzraudzību un Drošības komitejas kontroles, slepus klausījās tikai uzticamu draugu vai radu lokā. Tikai 1989. gadā „Čikāgas Piecīši” beidzot ieradās Latvijā, kur leģendārajā Mežaparka koncertā, dziedot dauzu desmitu tūkstošu lielai publikai, viņi saprata, cik populāra un simboliska viņu mūzika ir bijusi Latvijā. Gadiem ejot, grupas sastāvs ir mainījies, bet asprātība, jautrība un mīlestība pret dzīvi ir neizsīkstoša arī šodien, ko apliecina paši filmas varoņi.

DVD iekļauts arī Amerikas latviešu leģendārās grupas “Čikāgas Piecīši” 50 gadu jubilejas koncertu tūres noslēgums Latvijas Nacionālajā teātrī 2011.gada 19.augustā, kurā grupa izpildīja tautas tik ļoti iemīļotās sava repertuāra dziesmas.

Filmas režisors Igors Linga, producenti- Antra Cilinska un Igors Linga, filmas garums 52.min. 2011.gads. Koncerta garums ir 90min un tajā skan gan piecīšu zelta klasika, gan jaunākie skaņdarbi.