Canon EOS 700D spoguļkamera + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM objektīvs

Производитель: Canon
Код: X055294
Гарантия производителя: 12 мес.

Atklājiet DSLR fotogrāfiju pasauli un izbaudiet izcilu attēlu kvalitāti, ātru darbību un jaunas radošas izpausmes iespējas.
Canon EOS digitālās SLR kameras ir vienkārši lietojamas, un tās sniedz daudz iespēju, jo šīs kameras atbalsta plašo EOS sistēmas objektīvu un piederumu klāstu.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Разрешение матрицы 18 Мпикс
Максимальная диафрагма F3.5
Комплектация С объективом
Видеозапись Full HD
Сенсорный дисплей Нет

Iespējas
* Iegūstiet detalizētus un kvalitatīvus attēlus ar zemu trokšņa līmeni
* Uzņemiet 18 megapikseļu fotoattēlus un Full-HD video ar vienu kameru
* Režīms Movie Servo AF ļauj fokusēt objektus video uzņemšanas laikā
* Eksperimentējiet ar dažādiem fotografēšanas leņķiem, izmantojot maināma leņķa Clear View LCD II skārienekrānu
* Fotografējiet ātri un vienkārši, izmantojot režīmu Scene Intelligent Auto

Specifikācija
* Efektīvo pikseļu skaits - Aptuveni 18 megapikseļi
* Objektīva stiprinājums - EF/EF-S
* Pieslēgvieta - Hi-Speed USB
* Pieslēgvieta - Video izeja (PAL/NTSC) (integrēta USB terminālī), HDMI mini izeja (HDMI-CEC saderīgs), ārējais mikrofons (3,5 mm stereo minispraudnis)
* Atmiņu karte - SD, SDHC vai SDXC (UHS-I) karte
* Korpusa materiāls - Nerūsējošais tērauds un polikarbonāts ar stikla šķiedrām
* Akumulatori - 1 lādējams litija jonu akumulators LP-E8
* Barošanas avots un akumulatora lādētāji - Maiņstrāvas adaptera komplekts ACK-E8, akumulatora lādētājs LC-E8, LC-E8E
* Gabarīti (PxAxDz) - 133,1x99,8x78,8 mm
* Svars (tikai korpuss) - Aptuveni 580 g

Detalizēti par funkcijām

Teicama attēla kvalitāte
Uzņemiet ikkatru detaļu ar 18 megapikseļu Hybrid CMOS AF sensoru. EOS 700D ļauj iegūt tādus attēlus ar zemu trokšņa līmeni, ko var drukāt uz lielformāta papīra vai apgriezt alternatīvās kompozīcijās.

Sekojiet zibenīgai darbībai
Lai sekotu kustīgiem objektiem pat tad, ja tie pārvietojas pa visu kadru, izmantojiet automātiskās fokusēšanas sistēmu, kurā ir 9 krusteniskie AF punkti. Nepārtrauktās uzņemšanas režīms ar 5 kadriem sekundē līdz pat 22 kadriem garantē, ka nekad nenokavēsiet izšķirošo brīdi.

Skārienjutīga ekrāna vadība
EOS 700D varat ērti lietot jau no paša sākuma. Fotografējiet un fokusējiet ar vienu pieskārienu kameras skārienekrānā un izmantojiet sakļaušanas un pārvilkšanas žestu, lai pārvietotos attēlu aplūkošanas brīdī.

Jūsu nākamie radošie soļi
Izvēlieties kādu no radošajiem filtriem, piemēram, Graudainais melnbaltais, Rotaļu kamera, Miniatūras efekts, un priekšskatiet tā efektu. Tematiskie ainu režīmi automātiski izvēlas pareizos kameras iestatījumus objektam, kas tiks fotografēts. Savukārt radošais automātiskais režīms, izmantojot intuitīvo interfeisu, ļauj vēl vairāk kontrolēt, piemēram, fona izplūdumu.

Veiktspēja vājā apgaismojumā
Uzņemiet lieliskus fotoattēlus pat vājā apgaismojumā un atspoguļojiet īsto notikuma noskaņu, fotografējot bez zibspuldzes. Kameras EOS 700D ISO jutīguma diapazons ir ISO100-12 800 (paplašināms līdz ISO 25 600).

Eksperimentējiet ar EOS sistēmu
Izmantojiet vēl nebijušas fotografēšanas iespējas ar plašo EOS sistēmas objektīvu, piederumu un zibspuldžu klāstu.

Full HD video projekti
Uzņemiet video ar 1080p izšķirtspēju, kā arī iestatiet sev piemērotu automātiskās vai manuālās vadības līmeni. Hybrid AF tehnoloģija, uzņemot video, ļauj nepārtraukti fokusēt, un EOS 700D atbalsta funkciju Movie Servo AF, kas ir gandrīz nedzirdama un saderīga ar STM objektīviem. Ierakstiet stereo skanējumu ar iebūvēto vai ārēju mikrofonu.

Atklājiet jaunus skata leņķus
Iegūstiet fotoattēlus un video ar jaunu un interesantu skata leņķi, izmantojot EOS 700D maināma leņķa 7,7 cm (3,0 collu) 3:2 kontrasta Clear View LCD II skārienekrānu. Fotografējiet virs pūļiem vai uzņemiet izteiksmīgu skata leņķi līdz ar zemi.

Scene Intelligent Auto režīms
Lielisku attēlu uzņemšana ir ļoti vienkārša. Canon Scene Intelligent Auto režīms analizē ainu un automātiski izvēlas vispiemērotākos kameras iestatījumus.

Pilnīga kontrole
Kad esat gatavs izmēģināt jaunus fotografēšanas līmeņus, izvēlieties Diafragmas atvēruma prioritāte, Aizslēga prioritāte vai Manuālais režīms, lai pilnībā kontrolētu attēlu iestatījumus.

Teicami rezultāti pat sarežģītos apstākļos
HDR fona apgaismojuma vadības sistēma uzņem trīs dažādas ekspozīcijas un tās apvieno vienā, saglabājot ēnas un izceļot detaļas. Izmantojot EOS 700D nakts ainas režīmu un kameru turot rokās, ar lielu aizslēga ātrumu tiek uzņemti un apvienoti vairāki attēli, šādi iegūstot neizplūdušu rezultātu.