Braun PROFI-LINE sienas/ griestu ekrāns 240x200 cm

Производитель: Braun
Код: X003608
Гарантия производителя: 12 мес.

BRAUN Sienas / griestu prezentācijas ekrāni  Полное описание

231.90 €
23.19 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

23.19€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 255.09€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
BRAUN Sienas/ griestu PROFI-LINE projicēšanas ekrāni ir augstākās kvalitātes. Tie ir pievilcīga un ērta dizaina, tos var integrēt jebkurā telpā. Tiem ir integrēts Rolling mehānisms ar vienkāršu fiksēšanas ierīci. Šis modelis ir M1 sertificēts (ugunsdrošs) un izgaavots no augstas atstarošanas koeficenta ekrāna audumu. Pateicoties 4 paplašinātām stiprinājuma vietām to var viegli uzstādīt gan pie griestiem, gan sienas, Rāmis ir izgatavots no anoditizēta alumīnija, kā arī iespējama baltas krāsas apdare (pēc pieprasījuma). Jau minētais īpašais fiksēšanas mehānisms ļauj aizmirst par īpašām bloķēšanas iericēm, tādējādi viegli ļaujot nofiksēt ekrānu ik pēc 13 cm.

BRAUN Produkta informācija:

• Vienkārša uzstādīšana un viegla ekspluatācija
• 8,5 cm x 8,5 cm mazais korpuss ļauj lieliski ieekonomēt telpu
• Ugunsizturibas klase M1
• Augstas kvalitātes ekrāns pieejams: Balta auduma GAIN 1,2, skata leņķis 120 °, svars/m2 570 g, ekrāna biezums 0,43 mm vai arī Aizmugures projekcijas ar GAIN 1,6, skata leņķis 120 °, svars/m2 420 g, ekrāna biezums 0,32 mm