Biowashclean® traipu tīrīšanas līdzeklis 50ml

Производитель: HaoPi
Код: X007715
Гарантия производителя: 24 мес.

Biowashclean® - 100% dabisks un dabā pārstrādājams universāls traipu tīrītājs grūti iztīrāmu traipu likvidēšanai bez ķīmiskiem mazgāšanas līdzekļiem.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Bид Пятновыводитель
Особенности применения Ручная стирка
Назначение Для белого белья, Для цветного белья
Концентрат Нет

Sastāvs: kokosriekstu un palmu ekstrakti. Aktīvās dabiskās keramikas daļiņas.

Biowashclean® ir inovācija, kas zinātniski radīta, lai padarītu mazgāšanu perfektu bez riska saindēt ādu vai piesārņot vidi ar ķīmiskām vielām. Biowashclean® ir pilnīgi dabisks tīrīšanas līdzeklis, nesatur fosfātus, fluoriscējošas krāsvielas un pigmentus, kas ir toksiski ādai un piesārņo gruntsūdeni. 24 stundu laikā dabā tiek pārstrādāti vairāk nekā 99.9% Biowashclean® traipu tīrītāja. Biowashclean® ir īpaši saudzīgs pret Jūsu drēbēm un tam ir pārbaudīta un pierādīta efektivitāte pret ikdienas traipiem, piemēram, sviestu, sinepēm, kečupu, majonēzi, kafiju, taukiem, eļļu, dubļiem, augļiem, tēju, šokolādi, augļu sulu, burkāniem, tomātu mērci, olas dzeltenumu, lūpu krāsu, tintēm, sarkano ogu sīrupu, ievārījumu u.c. Biowashclean® drīkst izmantot visa veida audumiem (pat visdelikātākajiem), tas ir lielisks kreklu un blūžu apkakļu, aproču u.c. iestāvējušos vietu mazgāšanai un organisku traipu tīrīšanai. Biowashclean® drīkst izmantot arī visām polsterētajām virsmām (aizkariem, mīkstajām mēbelēm u.c.). Izmantojiet Biowashclean® kopā ar Biowashball® un atklājiet maksimālu bioloģiski aktīvo vielu un Biowashball aktīvo dabiskās keramikas daļu kombinācijas efektivitāti, tā ir uzvaras kombinācija dubultai efektivitātei!

Lietošanas instrukcija - cik vien ātri iespējams, noņemiet traipa lielumu ar tīru, absorbējošu lupatiņu. Uzklājiet Biowashclean® pa
visu svaigā traipa virsmu. Berzējiet traipu ar lupatiņu, kura piesūcināta ar Biowashclean®. Nekavējoties veļa jāliek mazgāties veļas mašīnā kopā ar Biowashball®.Ja mazgājat ar rokām, pēc 1., 2. un 3. punkta turpiniet
mazgāšanu kā ierasts. Ir svarīgi cīnīties ar traipiem tik ātri, cik iespējams. Vilcināšanās var izraisīt mazāku produkta efektivitāti un auduma krāsas intensivitātes zaudēšanu, īpaši krāsainajām drēbēm. Tīrot mēbeles vai citas polsterētas virsmas, uzklājiet Biowashclean® traipam, berziet un skalojiet ar samitrinātu lupatiņu.