BenQ RL2455HM 24" Full HD LED monitors

Производитель: BenQ
Код: X044299
MPN: 9H.LA9LB.QBE , 9H.LA9LB.DBE
UPC: 4718755045813
Гарантия производителя: 36 мес.

Atklāj iespējas un sāc kauju
RL2455HM ir aprīkots ar visjaunākajām funkcijām: Black eQualizer tehnoloģiju, RTS režīmu, RTS2 režīmu, iebūvētiem skaļruņiem, viedās mērogošanas funkciju, 1 ms GTG reakcijas laiku, HDMI pieslēgvietām un 12M:1 dinamisko kontrasta attiecību.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Размер экрана 24"
Сенсорный дисплей Нет
Максимальное разрешение 1920 x 1080
Время отклика 1 мс
Яркость 250 кд/м2
Поддерка 3D Нет
Возможность регулировки Склон
Встроенный TV тюнер (DVB) Нет
Встроеные колонки Да
Встроенная веб-камера Нет
Тип подключения HDMI, DVI, VGA, Audio-Out, Audio-In
Мощность 27 Вт
Энергопотребление в режиме ожидания <0.5Вт
Энергопотребление в выключенном состоянии <0.5Вт


Attēls
* Izmērs: 24"
* Izšķirtspēja: 1920 x 1080
* Formāts: 16:9
* Spilgtums: 250 cd/m²
* Kontrasts: 1000:1
* Dinamiskais kontrasts: 12000000:1
* Skata leņķis (horizontālais/vertikālais): 170° / 160°
* Reakcijas laiks: 1ms GTG
* Krāsu skaits: 16,7 M

Savienojamība
* VGA (D-SUB)
* DVI
* HDMI x 2
* 3.5mm austiņu izeja
* Line-In

Skaņa
* Iebūvēti skaļruņi

Izmēri un svars
* Izmērs: 435 x 579 x 189
* Svars (bez iepakojuma): 4.1 kg
* Svars (ar iepakojumu): 6.07 kgSpēlē svarīgas ir detaļas
Kontrole un pārredzamība pilnīgai vadībai
Izstrādāts, lai uzstādītu kritērijus RTS spēļu monitoriem, RL2455HM noteikti ir īsts apliecinājums pārliecībai, ka „spēlē svarīgas ir detaļas”. Ikviena īpašība un funkcija ir rūpīgi pārdomāta, lai nodrošinātu RTS spēlētājus ar ļoti svarīgo pārredzamību un kontroli, lai sasniegtu maksimālo veiktspēju.

Apvienošanās ar pasaulē vadošajiem un leģendārajiem League of Legends spēlētājiem
BenQ turpina sadarbību ar leģendārajiem League of Legends spēlētājiem, kas sākot ar šī gada janvāri pārstāv Gambit Gaming. Alex Ich, Diamond, Darien, Genja un Edward (agrāk pazīstams kā Gosu Pepper) — šis kvintets pelnīti tiek dēvēts par vienu no labākajām komandām pasaulē. Gadu gaitā, pasaules turnīros viņi ir parādījuši spēcīgas spēles, balvā saņemot BenQ profesionālos monitorus spēlēm. Gambit spēlētāji, kas ar grūtībām uzvarēja Intel Extreme Masters Katowice grupas posmu, pārsteidza visus ar sev piemītošo agresīvo stratēģiju.

Jauns ekskluzīvs RTS režīms ļaus jums spēlēt kā profesionālim
Produkta izstrādes un pārbaudes posmu laikā, BenQ produkta komanda pieregulēja RL2455HM displeja veiktspēju, un patiesība vien ir, ka spēlē svarīgas ir detaļas. Ikviena īpašība un funkcija tika izstrādāta, lai nodrošinātu RTS spēlētājus ar ļoti svarīgo pārredzamību un kontroli, lai sasniegtu maksimālo veiktspēju. Viņi nonāca pie iepriekšnoteiktā RTS režīma, kas automātiski pielāgo monitora iestatījumus saskaņā ar maksimāli nepieciešamajām RTS spēlēm. Tagad mēs piedāvājam divus režīmus spēlētāju izvēlei: RTS1 režīms spēlei StarCraft II un RTS 2 spēlei Dota II. Ekskluzīvais iepriekšnoteiktais RTS režīms būs jūsu slepenais ierocis.

Pielāgojiet savas individuālās vēlmes
Displeja režīms un viedās mērogošanas funkcija ļauj jums mainīt monitora skatu, lai pielāgotos jūsu vēlmēm un simulētu jebkuru spēlē esošo pieredzi. Izmantojot displeja režīmu, mainiet uzreiz starp četriem dažādiem ekrāna izmēriem no 17", 19" un 19W" platais, 21,5" platais, 22" platais līdz 23". Vai arī izmantojiet viedās mērogošanas funkciju un izbaudiet sevišķi brīvo ekrāna satura mērīšanu, lai pielāgotu izmēru. Varat izmantot arī abas funkcijas kopā, lai iegūtu labāko iespējamo rezultātu ikvienai programmai vai spēlei.

Ātrs 1 ms GTG reakcijas laiks
Ātrs 1 ms GTG reakcijas laiks nozīmē ātrumu bez neskaidrām kontūrām uzlabotai spēlēšanas pieredzei. Ātrās kustības un straujās pārejas tiks attēlotas vienmērīgi – bez kaitinošiem efektiem, piemēram, neskaidrām kontūrām un ēnām. Kontrolējiet savu spēles gaitu un neatstājiet to lēnā displeja rokās.

Intuitīvais UI vienkāršākai vadībai
Nesen izstrādātā ekrāna izvēlne ļauj ērti mainīt iestatījumus, intuitīvā redzeslokā izbīdot displeja izvēlni. Šis vienkāršotais dizains atvieglo opciju un iestatījumu regulēšanu.


kods: 110766