Barum Polaris 3 225/50R17 98H ziemas riepa

Производитель: Barum
Код: X016131
Гарантия производителя: 24 мес.

Polaris 3 ir ideāla riepa ekonomiskai ziemas braukšanai

 Полное описание

102.99 €
На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина шины 225
Высота шины 50
Диаметр шины R17
Шипованные Нет
Всесезонный шины (M+S) Да
Сопротивление качению F
Сцепление на мокром асфальте C
Run Flat Нет
Увеличение грузоподъемность (XL) Нет
Индекс cкороcти H (210 км / ч)
Уровень шума (макс.) 71 дБPolaris 3:
1) laba cena par labas kvalitātes riepu;
3) samazināts riepas nodilums, kas pagarina riepas mūžu jeb nobraukuma potenciālu.

Par Barum
Jau izsenis Barum preču zīme Latvijas autobraucējiem asociējas ar čehu riepām un to teicamo kvalitāti. Barum vārds un kvalitatīvās ražošanas tehnoloģijas 1992.gadā kļuva interesantas arī vienam no lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē - Continental. No 1993.gada Barum ir daļa no Continental grupas, paverot iespējas palielināt ražošanas jaudu un iekarot arvien vairāk autobraucēju sirdis. Tehnoloģijas ir gājušas uz priekšu, un Barum riepu uzticamais tēls tām ir sekojis.

Barum riepu filozofija
Labas riepas. Pievilcīgas cenas. Gudrs risinājums taupīgākam pircējam, jo Barum piedāvā ne tikai teicamu cenas/ snieguma attiecību, bet krietni vairāk.

Barum riepām ir laba reputācija, tāpēc tās neatlaidīgi turpina iekarot arvien augstākas pozīcijas pasaules tirgū. "Vairāk nekā 70 gadus mēs esam izmantojuši savu plašo pieredzi un zināšanas, lai spētu ražot uzticamas riepas. Mūsu ražošanas iekārtas ir vienas no modernākajām Eiropā, kur katra riepa iziet striktas pārbaudes, lai varētu garantēt tās ilgmūžību un kvalitāti vēl pirms tā pamet rūpnīcu un nonāk veikalā pie pircēja," skaidro Continental pārstāvis.

Tas nozīmē tikai vienu: iegādājoties Barum riepas, variet būt droši, ka tām būs ne tikai pievilcīga cenas šilte, bet tās Jums arī kalpos labi un ilgi. "Mēs patiesi tieši to arī domājam, kad sakām: Labas riepas. Labs darījums. Un gudri pircēji tur mūs pie vārda," saka Continental riepu pārstāvis.