Babolat E-Sense Lite tenisa rakete (121134)

Производитель: Babolat
Код: X026018

Viegla iesācēju rakete, kura izceļas ar bumbiņas un sitienu kontroli. Raketē ir izmantota Side Woofer tehnoloģija, kas uzlabo bumbiņas un stīgu saskari, pieškirot papildus kontroli un bumbiņas izjūtu.

 Полное описание

78.30 €
7.83 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

7.83€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 86.13€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Tип Ракетки
Детские Да
Для взрослых Нет
юниор Да

Specifikācija

Uzbūve
* Galvas izmērs: 645,16 cm2
* Balanss: 34,5 cm

Materiāli
* Grafīts

Izmantotās tehnoloģijas
* Side Woofer

Fizikālā specifikācija
* Garums: 68,5 cm
* Svars: 265 g

Babolat ir dibināts 1875. gadā Lionā, Francijā. Babolat ieviesa rakešu stīgas un ir senākā kompānija rakešu sportā. Šodien Babolat var ieraudzīt vairāk nekā 100 valstīs, 20 000 veikalos un 20 000 tenisa klubos visā pasaulē. Babolat piedāvā visdažādākā klāsta produktus tenisa un badmintona spēlētājiem, atbilstoši katra sportista spēles stilam un līmenim.
Katrs Babolat produkts ir izstrādāts, novērojot un analizējot gan amatieru līmeņa sportistus, gan profesionāļus. Piemēram, izanalizējot Nadala spēles stilu, tika radīta AeroPro Drive sērija ar īpašo aerodinamisko rāmi.
Un šobrīd slavenākie spēlētāji, kas pārstāv Babolat komandu ir: Rafaels Nadals, Žo- Vilfrīds Tsonga, Sems Kverijs, Viktors Troickis un Agneska Radvanska.