Babolat C-Drive 105 tenisa rakete (102157)

Производитель: Babolat
Код: X026067

Iesācēju rakete, kas sniedz īpaši labu bumbiņas izjūtu. Raketē ir iestrādāta Side Cortex sistēma, kura šķiro sitienu laikā radušās vibrācijas, samazinot traumu risku un pieškirot sitieniem papildus precizitāti.

 Полное описание

106.70 €
10.67 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

10.67€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 117.37€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Tип Ракетки
Детские Нет
Для взрослых Нет
юниор Нет

Specifikācija

Uzbūve
* Galvas izmērs: 680 cm2
* Balanss: 34,5 cm
* Cietība: 71ra

Materiāli
* Grafīts

Izmantotās tehnoloģijas
* Side Cortex

Fizikālā specifikācija
* Garums: 68,5 cm
* Svars: 265 g

Babolat ir dibināts 1875. gadā Lionā, Francijā. Babolat ieviesa rakešu stīgas un ir senākā kompānija rakešu sportā. Šodien Babolat var ieraudzīt vairāk nekā 100 valstīs, 20 000 veikalos un 20 000 tenisa klubos visā pasaulē. Babolat piedāvā visdažādākā klāsta produktus tenisa un badmintona spēlētājiem, atbilstoši katra sportista spēles stilam un līmenim.
Katrs Babolat produkts ir izstrādāts, novērojot un analizējot gan amatieru līmeņa sportistus, gan profesionāļus. Piemēram, izanalizējot Nadala spēles stilu, tika radīta AeroPro Drive sērija ar īpašo aerodinamisko rāmi.
Un šobrīd slavenākie spēlētāji, kas pārstāv Babolat komandu ir: Rafaels Nadals, Žo- Vilfrīds Tsonga, Sems Kverijs, Viktors Troickis un Agneska Radvanska.