Babolat AeroPro Team tenisa rakete (102176)

Производитель: Babolat
Код: X026004

Profesionālā rakete ar samazinātu svaru. Piemērota gan pieaugušajiem, gan jauniešiem. Šai raketei ir unikālas formas rāmis, kas uzlabo sitiena spēku un griezienu. Visas Aero sērijas raketes ir aprīkotas ar Aero tehnoloģiju, kas uzlabo raketes aerodinamiku un uzlabo sitienu jaudu. Raketē izmantotā GT tehnoloģija, pateicoties grafīta un volframa sakausējumam, piešķir sitieniem papildus spēku un samazina sitiena izpildīšanai nepieciešamo enerģiju, savukārt Cortex Active sistēma šķiro sitienu laikā radušās vibrācijas, samazinot traumu risku un pieškirot sitieniem paplldus precizitāti. Raketē ir izmantota arī Woofer tehnoloģija, kas uzlabo bumbiņas un stīgu saskari, pieškirot papildus kontroli un bumbas izjūtu.

 Полное описание

177.90 €
На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Tип Ракетки
Детские Нет
Для взрослых Да
юниор Да

Specifikācija

Uzbūve
* Galvas izmērs: 645,16 cm2
* Balanss: 33 cm
* Cietība: 72ra

Materiāli
* Grafīts
* Volframs

Izmantotās tehnoloģijas
* Aero tehnoloģija
* Corteh
* GT Technology
* Woofer

Fizikālā specifikācija
* Garums: 68,5 cm
* Svars: 280 gBabolat ir dibināts 1875. gadā Lionā, Francijā. Babolat ieviesa rakešu stīgas un ir senākā kompānija rakešu sportā. Šodien Babolat var ieraudzīt vairāk nekā 100 valstīs, 20 000 veikalos un 20 000 tenisa klubos visā pasaulē. Babolat piedāvā visdažādākā klāsta produktus tenisa un badmintona spēlētājiem, atbilstoši katra sportista spēles stilam un līmenim.
Katrs Babolat produkts ir izstrādāts, novērojot un analizējot gan amatieru līmeņa sportistus, gan profesionāļus. Piemēram, izanalizējot Nadala spēles stilu, tika radīta AeroPro Drive sērija ar īpašo aerodinamisko rāmi.
Un šobrīd slavenākie spēlētāji, kas pārstāv Babolat komandu ir: Rafaels Nadals, Žo- Vilfrīds Tsonga, Sems Kverijs, Viktors Troickis un Agneska Radvanska.