Babolat Aero Pro Drive Junior 26 jauniešu tenisa rakete (140123)

Производитель: Babolat
Код: X026017

Rafaela Nadala junioru rakete ar pieaugušo raketes tehnoloģijām, priekš jaudīgāka un efektīvāka sitiena. Paredzēta 145cm garam bērnam. Visas Aero sērijas raketes ir aprīkotas ar Aero tehnoloģiju, kas uzlabo raketes aerodinamiku un uzlabo sitienu jaudu. Raketē izmantotā GT tehnoloģija, pateicoties grafīta un volframa sakausējumam, piešķir sitieniem papildus spēku un samazina sitiena izpildīšanai nepieciešamo enerģiju, savukārt Cortex Active sistēma šķiro sitienu laikā radušās vibrācijas, samazinot traumu risku un pieškirot sitieniem paplldus precizitāti. Raketē ir izmantota arī Woofer tehnoloģija, kas uzlabo bumbiņas un stīgu saskari, pieškirot papildus kontroli un bumbas izjūtu.

 Полное описание

106.70 €
10.67 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

10.67€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 117.37€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Tип Ракетки
Детские Нет
Для взрослых Нет
юниор Да

Specifikācija

Uzbūve
* Galvas izmērs: 645 cm2
* Balanss: 33 cm
* Cietība: 67ra

Izmantotās tehnoloģijas
* Aero tehnoloģija
* GT tehnoloģija
* Cortex Active
* Woofer tehnoloģija

Materiāli
* Augstas kvalitātes grafīts

Fizikālā specifikācija
* Garums: 66 cm
* Svars: 250 g

Babolat ir dibināts 1875. gadā Lionā, Francijā. Babolat ieviesa rakešu stīgas un ir senākā kompānija rakešu sportā. Šodien Babolat var ieraudzīt vairāk nekā 100 valstīs, 20 000 veikalos un 20 000 tenisa klubos visā pasaulē. Babolat piedāvā visdažādākā klāsta produktus tenisa un badmintona spēlētājiem, atbilstoši katra sportista spēles stilam un līmenim.
Katrs Babolat produkts ir izstrādāts, novērojot un analizējot gan amatieru līmeņa sportistus, gan profesionāļus. Piemēram, izanalizējot Nadala spēles stilu, tika radīta AeroPro Drive sērija ar īpašo aerodinamisko rāmi.
Un šobrīd slavenākie spēlētāji, kas pārstāv Babolat komandu ir: Rafaels Nadals, Žo- Vilfrīds Tsonga, Sems Kverijs, Viktors Troickis un Agneska Radvanska.