Apple Airport Time capsula 2TB

Производитель: Apple
Код: X002997

Automātisks bezvadu rezerves kopiju veidošanas rīks priekš Mac. Wi-Fi , 2TB HDD, IEEE 802.11a/b/g/n/ac wireless (ME177Z/A) ===

 Полное описание

309.00 €
30.90 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

30.90€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 339.90€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

Доступен в течение 1-2 недель
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип рутера Wi-Fi рутера
Скорость Wi-Fi До 300 Мбит/с
Количество портов Base T 3
Поддержка частоты 5 ГГц Да

Automātiska bezvadu dublēšana. Viena klikšķa uzstādīšana un Tu esi gatavs darbam.

Ar AirPort Time Capsule Tu iegūsti superātru bezvadu bāzes staciju un vienkārši lietojamu bezvadu datu dublēšanu vienā iepakojumā. Datu dublēšana nekad nav bijusi tik vienkārša - vienreiz uzstādi un AirPort Time Capsule visu pārējo izdarīs Tavā vietā. Tā strādā ar OS X iebūvēto Time Machine un automātiski bez vadiem veic Tavu datu rezerves kopijas, lai Tu nekad nepazaudētu svarīgus failus. Katra fotogrāfija, katra dziesma, katrs fails, pat aplikācijas un OS X iestatījumi tiks saglabāti. AirPort Time Capsule saglabās visu un darīs to līdz 2 vai 3 TB ietilpībai.

Esam uzbūvējuši ātrāku laika mašīnu.

AirPort TIme Capsule ir veidota, lai nemanāmi sadarbotos ar OS X Leopard vai jaunākā, iebūvēto Time Machine. Kopā tās strādā gudri un pēc pirmreizējās datu dublēšanas automātiski caur bezvadu savienojumu veidos kopijas jaunajiem vai manītajiem failiem. Tā kā Time Machine veido rezerves kopijas visam, tad Tev ir iespēja atgūt failu, mapju vai pat visa Mac dažādas versijas. Ar jauno dizainu un superātro 802.11ac bezvadu savienojumu kopiju izveide ir līdz pat 50% ātrāka kā iepriekš.

Drošības garants Tavam Mac. Patiesībā, visiem Taviem Mac.

Ja mājās vai ofisā ir vairāki Mac datori, tad AirPort Time Capsule spēj dublēt failus no visiem Mac, kuri pieslēgti Tavam bezvadu tīklam. Vairs nav nepieciešams pie katra Mac pieslēgt ārējo cieto disku katru reizi, kad vēlies noglabāt savus datus drošībā. AirPort Time Capsule atvieglos Tev darbu izdarot to visu automātiski.

Vairāk brīvas vietas Tev apkārt.

AirPort Time Capsule ir tā vieta, kurā droši vari dublēt visu. Ar masīvajiem 2TB vai 3TB cietajiem diskiem būs vienalga vai Tavā kolekcijā ir 250 vai 250000 tūkstoši dziesmu - vieta izbeigsies pati pēdējā.

802.11ac - jaunā ātruma definīcija.

Ar jauno trīs-joslu 802.11ac bezvadu tehnoloģju AirPort Extreme bāzes stacija spēj sniegt neticamus ātrumus. Tagad Tu vari pārraidīt datus ar ātrumu līdz pat 1.3 Gbps - 3x vairāk kā ar 802.11n standartu. Jaunie 80MHz platie pārraides kanāli sniedz līdz divām reizēm vairāk telpas, kurā pārraidīt datus ātrāk kā jebkad.

Vienlaicīgs divjoslu atbalsts.

AirPort Extreme ir aprīkots ar vienlaicīgu divjoslu 802.11ac bezvadu standartu, tātad ir spējīgs pārraidīt 2.4GHz un 5GHz frekvencēs vienlaicīgi. Nav svarīgi kādas bezvadu ierīces lieto - tās automātiski tiks pieslēgtas pie labākās pārraides joslas maksimālam ātrumam.

Beamforming koncentrējas tieši uz Tavu ierīci.

Ar 802.11ac tehnoloģiju parādās arī inteliģentas un spēcīgas antenas, kuras spēj mainīt un uzlabot bezvadu signāla virzienu. Standarta bāzes stacijas raida vienlīdz spēcīgu signālu visos virzienos, taču jaunās Beamforming antenas ir gudrākas. Tās saprot, kurā vietā tīklā atrodas 802.11ac standarta ierīces un AirPort Extreme sūtīs tām spēcīgāku signālu, lai datu pārraide būtu spēcīgāka un ātrāka.

ietilpība

* 2TB

Bezvadu tīkls

* IEEE 802.11a/b/g/n/ac
* dual-band 2.4GHz un 5GHz

Drošības protokoli

* Wi‑Fi Protected Access™ (WPA/WPA2)
* WPA/WPA2 Enterprise
* MAC adrešu filtrēšana
* NAT firewall
* 802.1X, PEAP, LEAP, TTLS, TLS, FAST
* Time-based access control

Pieslēgvietas

* dual-band 802.11ac wireless
* Gigabit Ethernet WAN port for connecting a DSL modem, cable modem, or Ethernet network
* USB 2 ports - USB printera vai ārējā diska pieslēgšanai tīklā
* Trīs Gigabit Ethernet LAN porti
* Iebūvēts lādētājs

Izmērs un svars

* Izmērs - 98 mm x 98 mm x 168 mm
* Svars - 1480 grami