AL-KO LHS 5500 S elektriskais malkas šķēlējs (112424)

Производитель: AL-KO
Код: X014317
Гарантия производителя: 24 мес.

AL-KO dārza tehnika „nebaidās” no salīdzinājuma ar citiem līdzīgiem produktiem – tā nodrošina teicamu kvalitāti, jaunus tehniskos risinājumus un modernu dizainu visā pasaulē.

 Полное описание

559.00 €
55.90 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

55.90€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 614.90€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Мощность 3000 Вт
Tип мотора Электромотор
Усилие 5.5 т
Длина заготовки 105 см

Viegli šķeļamu koku sašķelšanai ar 5,5 t šķēlējspēku.

* Universāla iekārta pateicoties maināmam galda augstumam. Atkarībā no modeļa, malkas šķēlējs ir aprīkots ar papildu galdu, kas paredzēts divām pagaļu garuma vērtībām, vai arī ar galdu, kura augstums ir regulējams 3 pakāpēs, nodrošinot augstu pielāgojamību.
* Regulējams gājiena garuma ierobežotājs. Lai nodrošinātu ātru un efektīvu darbu, šie firmas AL-KO malkas šķēlēji ir aprīkoti ar ātri pieskrūvējamu skrūvi, kas ļauj precīzi ierobežot šķēlējķīļa pacēlumu vajadzīgajā augstumā.
* Labi pārdomāta un droša apkalpošana. Profesionāla līmeņa divu roku vadības shēma un īpašas koka noturtapas ļauj precīzi veikt koka sašķelšanu. Tas ļauj precīzi iestiprināt iekārtā arī plānus un slīpi apzāģētus koka priekšmetus.
* Droši darbojas un uzglabājot aizņem maz vietas. Ātri atlokāmi balsti darba laikā piešķir malkas šķēlējiem augstu noturību un ļauj taupīt vietu, tos uzglabājot instrumentu noliktavā vai garāžā.

Specifikācija
* Jauda 3000 W
* Maks. šķēlējspēks 5,5 t
* Maks. sašķeļamo koku garums 550 / 880 / 1050 mm
* Svars 86 kg