AirNaturel Egoa gaisa sausinātājs

Производитель: AirNaturel
Код: X022767
Гарантия производителя: 24 мес.

Airnaturel Egoa gaisa sausinātājs ir paredzēts lietošanai drēbju žāvēšanas telpās, pagrabos un nelielās telpās. Ierīcei ir ērts rokturis un riteņi, kas to padara viegli pārvietojamu. Sausinātājam ir nepārtauktā ūdens novadīšanas sistēmas pieslēgšana kanalizācijai, iekārta automātiski izslēdzas, kad ūdens tvertne ir pilna. Egoa gaisa sausinātājs ir viens no klusākajiem savā klasē.

 Полное описание

219.00 €
21.90 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

21.90€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 240.90€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендуемый объем помещения 30 м²
Производительность 10 л/сут.
Управление Электронное
Tаймер Нет
Ионизация воздуха Нет
Возможность непрерывного дренажа Да
Бак сбора конденсата 2.2 л

Funkcijas
* Sausina gaisu

Veiktspēja
* Līdz 30 m2 (1-2 telpām)
* Savāc līdz 10l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 5l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 80 m3/h
* Enerģijas patēriņš: 320W

Vadība
* Elektroniska

Galvenās īpašības
* Automātiska apstāšanās, ja tvertne ir pilna
* Darba temperatūras diapazons: +10 līdz +35'C
* Ūdens tvertnes ietilpība: 2.2 litri
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma (speciālā truba ietilpst komplektā)

Trokšņu līmenis
* Maksimālais: 37 dB

Svars un izmērs
* Svars: 10 kg
* Izmērs: 480 x 160 x 325 mmGaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.