Aga Aqvia Balance Black gāzētā ūdens aparāts

Производитель: Aga
Код: X006451
Гарантия производителя: 24 мес.

Pagatavo gardu un gāzētu ūdens dzērienu ar Aqvia ūdens gāzējamo aparātu. Tas ir kompakts un viegli lietojams. Tas ir tik vienkārši! Ielej pudelē ūdeni, ieskrūvē aparātā un piespied podziņu, lai uzgāzētu! Gāzēšanas pakāpi vari regulēt pēc sirds patikas! Jo vairāk gāzētu ūdeni vēlies, jo vairāk spied pogu! Ar vienu gāzes balonu varēsi uzgāzēt līdz pat 60L ūdeni. Lai iegūtu gardus dzērienus droši vari lietot arī mājās pagatavotus sīrupus.

 Полное описание

89.99 €
9.00 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

9.00€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 99.00€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Дисплей Нет
Материал корпуса Пластмасса

 


Specifikācija

Īpašības
* Ātri un vienkārši lietojams
* Izmērs, kas ērti un stilīgi iekļaujas mūsdienīgā virtuvē vai birojā, tāpat to var paņemt līdzi ceļojumā vai uz lauku māju
* CO2 gāze no vadošā pasaules un kvalitatīvākā Latvijas ražotāja - AGA
* Ar vienu balonu var uzgāzēt līdz 60 l ūdens
* Iegūta balva, kā labākā iekārta testos

Dabai draudzīga alternatīva pudeļu ūdenim
* nav plastmasas taras
* nav smagi iepirkuma maisi ar ūdens pudelēm
* vismaz 2x lētākas 1 l izmaksas
* iespēja izvēlēties karbonizācijas stiprumu

Veselīga alternatīva gāzētajiem cukurotajiem dzērieniem
* var pievienot mājās gatavotus sīrupus un dabiskos aromatizētājus, regulēt cukura daudzumu


Komplektā
* pudele un CO2 balons ar gāzi

Krāsa/Materiāls
* Melna, izgatavots no viegliem materiāliem

Izgatavots
* ZviedrijāAQVIA™ ir uzņēmuma AGA ražota jauna augstas kvalitātes gāzētā ūdens produktu sērija, kas beidzot tikuši līdz Latvijas tirgum.

Pirmais produkts ir AQVIA™ ekskluzīvais gāzētā ūdens automāts. Tā ir moderna nerūsējošā tērauda ierīce, ko raksturo tīras līnijas un krāsainas detaļas. Pietiekami eleganta, lai ikvienai virtuvei piešķirtu vērā ņemamu akcentu, šī augsti kvalitatīvā ierīce noteikti iedvesmos daudzus patērētājus izšķirties par labu šādam stilīgam virtuves papildinājumam.

Ogļskābās gāzes burbulīši ir patīkams luksuss ikdienā un bagātina maltītes baudījumu. Turklāt jūs ietaupāt gan laiku, gan enerģiju, vienlaikus aizsargājot apkārtējo vidi.

AQVIA™ ir sava veida aicinājums svinēt panākumus un prieku ikdienā. Un vai gan varētu būt vēl kāds labāks veids, kā to darīt – ar gāzētu ūdeni, tīru un veselīgu, un, vēlams, pasniegtu šampanieša glāzē!

Ziemeļvalstīs arvien vairāk cilvēku izvēlas ūdens gāzēšanu mājas apstākļos tieši no krāna, jo ūdens apgādes kvalitāte ir ļoti augsta. AGA piedāvā arī šādu risinājumu jūsu virtuvēm.

Video redzams tāds pats modelis tikai White