Rowenta CF8242 Rowenta for Elite Keratine&Shine Фен-щетка

Ražotājs: Rowenta
Kods: X057925

Rowenta CF8242 matu ieveidotājs - kalpos gan kā matu ieveidotājs, gan kā fēns. Vienlaicīgi žāvē un ieveido matus, tādējādi matu sakārtojums paliks noturīgs ilgāk.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Gofra
Matu veidotājs
Matu taisnotāji
Plātņu pārklājums Nav
Jonu kondicionieris
Peldošās plātnes
Displejs

Gaisa plūsmas regulēšana
Pateicoties gaisa plūsmas regulēšanai matu veidotājam Rowenta CF-8242 Jūs varat izvēlēties optimālu ātrumu maksimāli ātrai un kvalitatīvai Jūsu matu ieveidošanai, atkarībā no to tipa. Ar šo matu ieveidotāju Jūs varēsiet jebkurā brīdī veidot frizūras jebkuram dzīves gadījumam.

Vidēja apaļa ķemme
Rowenta CF-8242 matu veidotāja vidējā apaļā ķemme lieliski der matu nogludināšanai. Jums vairs nebūs jācīnās ar haotiskiem spurainiem matiem, jo ķemme matus padarīs gludus un pakļāvīgus, turklāt tie izskatīsies apbrīnojami dabīgi.

Koncentrators
Rowenta CF-8242 matu veidotāja uzgalis-koncentrators Jūsu matu veidotāju pārvērtīs par parastu fēnu. Jums nenāksies, stāvot pie spoguļa, blakus turēt vēl arī fēnu. Koncentratora darbības pamatprincips ir gaisa plūsmas sašaurināšana, pateicoties kam iespējams labi apstrādāt katru frizūras loku atsevišķi. Šāda funkcija Rowenta CF-8242 matu veidotāju padara par universālu un ērtu.

Matu lokšķēres
Lokšķēru uzgalis Rowenta CF-8242 matu veidotāju pārvērtīs par parastām matu lokšķērēm, atbrīvojot Jūs no nepieciešamības atsevišķi iegādāties vēl arī lokšķēres gadījumam, ja Jūs gribēsiet matus padarīt cirtainus.

Vēsā gaisa plūsma
Pateicoties Rowenta CF-8242 matu veidotāja vēsā gaisa plūsmas funkcijai Jūs varat ilgāk saglabāt ieveidoto matu formu, jo tā nostiprinās Jūsu frizūru. Vēsā gaisa plūsma ir arī saudzīgāka matiem, tāpēc tie būs veselīgi un gludi.

Jauda
* Jauda: 1200 W
* Vada garums: 1.8 m

Funkcijas
* Matu ieveidošana
* Matu žāvēšana

Komplektācija
* Matu veidotājs
* Lielā ieveidošanas suka
* Vidējā ieveidošanas suka

Citas funkcijas
* 2 ātrumi
* Aukstā gaisa plūsma
* Karstā gaisa plūsma