Rossmax CF155F automātisks asinsspiediena mērītājs uz augšdelma

Ražotājs: Rossmax
Kods: X024879
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Asinsspeidiena mērītājs ir aprīkots ar Real Fuzzy tehnoloģiju, kas rūpēsies par Tavu labsajūtu mērījumu laikā un to precizitāti, kā arī ar atmiņu 90 mērījumiem diviem lietotājiem. Ar šo asinsspiediena mērītāju var noteikt arī trīs mērījumu vidējo rādītāju.

 Pilns apraksts

46.99 €
Pieejama 1-2 nedēļu laikā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Mērītāja veids Automātiskie
Mērītāja novietojums Uz augšdelma
Maksimālais aproces izmērs 36 cm
Vairāku lietotāju atmiņa 90
Aritmijas indikators
Bluetooth
Savietojams ar operētājsistēmu Nav
Pieslēdzams pie datora
Barošanas veids No tīkla, Baterijas

Mērīšanas metode
* Oscilometriska

Lietošanas ērtums
* Vienas pogas vadība
* Viegli nolasāms ekrāns
* Trīs mērījumu vidējās vērtības noteikšanas funkcija

Aproce
* Koniskas formas
* Aproces izmērs: 24 - 36 cm
* Nesatur lateksu

Mērījumi
* Real Fuzzy
* Atmiņa 90 mērījumiem 
* Hipertonijas riska indikators
* Aritmijas indikators
* Klīniski pārbaudīts

Barošana
* Baterijas
* Iespējama barošana no tīkla ar adapteri (jāpērk atsevišķi cena 12 Euro)

Komplektācija
* Asinsspiediena mērītājs
* Somiņa ērtākai uzglabāšanai
* Vidēja izmēra aproce
* Baterijas

Par uzņēmumu Rossmax
Rossmax ir viens no veselīga dzīvesstila galvenajiem ideologiem savā sfērā un izstrādā profesionālus risinājumus, kuri cilvēkiem visā pasaulē palīdz uzlabot dzīves kvalitāti. Precizitāte, drošums, stabilitāte, uzticamība - tās ir galvenās zīmola produkcijai izvirzītās prasības. Galvenais kritērijs - ērta lietošana. Visa produkcija ir CE sertificēta, rūpīgi testēta un klīniski apstiprināta lietošanai patērētājiem.


Mērīšana uz augšdelma
Uz augšdelma uzliek manšeti, lai tās vidusdaļa atrastos sirds augstumā, bet apakšējā mala – 2cm virs elkoņa locītavas. Manšete jāuzliek tik cieši, lai starp to un rokas virsmu varētu ielikt rādītājpirkstu. Ja asinsspiedienu mēra guļus stāvoklī, rokai jāatrodas paralēli ķermenim un jābūt nedaudz paceltai – augstumā, kas atbilst krūšu kurvja vidum. Zem pleca un elkoņa var palikt mazu spilventiņu.

Asinsspiediena mērīšana
Asinsspiedienu ieteicams mērīt divreiz dienā vienā un tajā pašā laikā – pirms brokastīm un vakarā, ja vien ārsts nav norādījis citādi. Mērījumu veic kreisajā rokā vai tajā rokā, kurā asinsspiediens konkrētajam cilvēkam ir augstāks. Atkārtotu asinsspiediena mērījumu veic tai pašai rokai 3 – 5 minūtes pēc tam, kad no manšetes ir pilnīgi izlaists gaiss. Laikā starp šiem mērījumiem nevajadzētu mainīt manšetes novietojumu un ķermeņa pozu. Standarta poza asinsspiediena mērīšanas laikā ir sēdus, atbalstoties pret krēsla atzveltni, kājām jābūt atslābinātām un nesakrustotām, roku atkailina un novieto uz galda virsma