Rossmax BI 701 automātisks asinsspiediena mērītājs uz apakšdelma (4715139307017)

Ražotājs: Rossmax
Kods: X018390
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Rossmax BI 701 asinsspeidiena mērītājs ir aprīkots ar SmartSense tehnoloģiju, kas rūpēsies par Tavu labsajūtu mērījumu laikā un to precizitāti, kā arī ar atmiņu 120 mērījumiem diviem lietotājiem ar datuma un laika indikāciju. BI 701 ir arī aritmjas indikators un iespēja aprēķināt vidējo vērtību no trīs pēdējiem veiktajiem mērījumiem.

 Pilns apraksts

41.99 €
4.20 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

4.20€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 46.20€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Pieejama 1-2 nedēļu laikā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Mērītāja veids Automātiskie
Mērītāja novietojums Uz apakšdelma
Maksimālais aproces izmērs Nav cm
Vairāku lietotāju atmiņa 2
Aritmijas indikators
Bluetooth
Savietojams ar operētājsistēmu Nav
Pieslēdzams pie datora
Barošanas veids Baterijas

Specifikācija
Mērīšanas metode
* Oscilometriska

Locītavas akārtmēram
* 13.5-22cm


Lietošanas ērtums
* Vienas pogas vadība
* Viegli nolasāms liela ekrāns

Mērījumi
* SmartSense tehnoloģija
* Atmiņa 120 mērījumiem diviem lietotājiem ar laika un datuma indikāciju
* Klīniski pārbaudīts
* Aritmijas noteikšanas tehnoloģija
* Vidējā rezultāta noteiksāna no pēdējiem trīs mērījumiem

Barošana
* Baterijas

Komplektācija
* Asinsspiediena mērītājs
* Futlāris ērtākai uzglabāšanai
* Baterijas


Par uzņēmumu Rossmax
Rossmax ir viens no veselīga dzīvesstila galvenajiem ideologiem savā sfērā un izstrādā profesionālus risinājumus, kuri cilvēkiem visā pasaulē palīdz uzlabot dzīves kvalitāti. Precizitāte, drošums, stabilitāte, uzticamība - tās ir galvenās zīmola produkcijai izvirzītās prasības. Galvenais kritērijs - ērta lietošana. Visa produkcija ir CE sertificēta, rūpīgi testēta un klīniski apstiprināta lietošanai patērētājiem.


Mērīšana uz apakšdelma
Manšete jānostiprina tā, lai ērti piegulētu plaukstas pamatnei. Plaukstas pamatni un delnu atslābina, nevirza plaukstas pamatni ne uz priekšu, ne atpakaļ, nesavelk pirkstus dūrē. Roka jātur tā, lai ierīce atrastos tieši sirds augstumā. Ja manšete atradīsies zemāk par sirds augstumu, mērījuma rezultāts būs paaugstināts, ja augstāk – pazemināts, un abos gadījumos kļūdains. Tāpat nevajag turēt manšeti ar otru roku, jo arī tas var radīt mērījuma neprecizitāti.

Asinsspiedienu ieteicams mērīt divreiz dienā vienā un tajā pašā laikā – pirms brokastīm un vakarā, ja vien ārsts nav norādījis citādi. Mērījumu veic kreisajā rokā vai tajā rokā, kurā asinsspiediens konkrētajam cilvēkam ir augstāks. Atkārtotu asinsspiediena mērījumu veic tai pašai rokai 3 – 5 minūtes pēc tam, kad no manšetes ir pilnīgi izlaists gaiss. Laikā starp šiem mērījumiem nevajadzētu mainīt manšetes novietojumu un ķermeņa pozu. Standarta poza asinsspiediena mērīšanas laikā ir sēdus, atbalstoties pret krēsla atzveltni, kājām jābūt atslābinātām un nesakrustotām, roku atkailina un novieto uz galda virsmas.