Rossmax AGC 1 mehāniskais asinsspiediena mērītājs + Komplektā fonendoskops (4715139000079)

Ražotājs: Rossmax
Kods: X018373
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Rossmax AGC1 ir mehāniskais asinsspiedina mērītājs melnu, emaljētu 300mm manometru bez rādītāja ierobežotāja un fonendoskopu.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Mērītāja veids Mehāniskie
Mērītāja novietojums Uz augšdelma
Maksimālais aproces izmērs Nav cm
Aritmijas indikators
Bluetooth
Savietojams ar operētājsistēmu Nav
Pieslēdzams pie datora
Barošanas veids Nav

Specifikācija
Lietošanas ērtums
* Iebūvēts fonendoskops
* Sūknēšanas baloniņš

Aproce
* Materiāls: neilons

Mērījumi
* Melns emaljēts 300mm manometrs bez rādītāja ierobežotāja

Komplektācija
* Neilona aproce
* Sūknešanas  baloniņš
* Fonendoskops
* Somiņa pārnēsāšanai


Par uzņēmumu Rossmax
Rossmax ir viens no veselīga dzīvesstila galvenajiem ideologiem savā sfērā un izstrādā profesionālus risinājumus, kuri cilvēkiem visā pasaulē palīdz uzlabot dzīves kvalitāti. Precizitāte, drošums, stabilitāte, uzticamība - tās ir galvenās zīmola produkcijai izvirzītās prasības. Galvenais kritērijs - ērta lietošana. Visa produkcija ir CE sertificēta, rūpīgi testēta un klīniski apstiprināta lietošanai patērētājiem.


Mērīšana uz augšdelma
Uz augšdelma uzliek manšeti, lai tās vidusdaļa atrastos sirds augstumā, bet apakšējā mala – 2cm virs elkoņa locītavas. Manšete jāuzliek tik cieši, lai starp to un rokas virsmu varētu ielikt rādītājpirkstu. Ja asinsspiedienu mēra guļus stāvoklī, rokai jāatrodas paralēli ķermenim un jābūt nedaudz paceltai – augstumā, kas atbilst krūšu kurvja vidum. Zem pleca un elkoņa var palikt mazu spilventiņu.

Asinsspiedienu ieteicams mērīt divreiz dienā vienā un tajā pašā laikā – pirms brokastīm un vakarā, ja vien ārsts nav norādījis citādi. Mērījumu veic kreisajā rokā vai tajā rokā, kurā asinsspiediens konkrētajam cilvēkam ir augstāks. Atkārtotu asinsspiediena mērījumu veic tai pašai rokai 3 – 5 minūtes pēc tam, kad no manšetes ir pilnīgi izlaists gaiss. Laikā starp šiem mērījumiem nevajadzētu mainīt manšetes novietojumu un ķermeņa pozu. Standarta poza asinsspiediena mērīšanas laikā ir sēdus, atbalstoties pret krēsla atzveltni, kājām jābūt atslābinātām un nesakrustotām, roku atkailina un novieto uz galda virsma