Ronneby Bruk Maestro panna 24.5cm (SE04112440)

Ražotājs: Ronneby Bruk
Kods: X006915
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Zviedru ražotāja Ronneby Bruk panna gardu ēdienu pagatavošanai.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Pannu veids Klasiskās
Diametrs 24 cm
Stiklkeramiskajām virsmām
Indukcijas gatavošanas virsmām
Gāzes virsmām
Materiāls Čuguns

Specifikācija

Diametrs
* 24.5cm

Materiāls
* Čuguna

Īpašības
* Paredzētās virsmas
- Keramikas
- Gāzes
- Indukcijas
- Elektriskā virsma
* Tumša koka rokturis


Ronneby Bruk AB ir vairāku simtu gadu ilgu tradīciju nesējs Ronneby apgabalā Zviedrijā. Kompānija izstrādā klasiskos čuguna virtuves traukus ar biezajām malām, kas paredzēti mājai un virtuvei. Vispopulārāko Ronneby Bruk sēriju Maestro ir izstrādājis pasaulē plaši pazīstamais dizaineris Sigurd Persson.

Kā rezultāts pastāvīgajiem pūliņiem iegūt labākus rezultātus un dabai draudzīgākus ražošanas procesus, Ronneby Bruk AB izmanto vides sertificētu augu eļļu, lai ietaukotu savus virtuves traukus. Tā ir pirmā zviedru čuguna ražotne, kura ir ieguvusi atļauju iekļaut etiķetē informāciju, ka izmantotā eļļu ir apstiprinājusi zviedru KRAV organizācija.
Kompānija ražo ne tikai čuguna virtuves traukus, bet arī dižskābārža koka dēlīšus, nerūsējošā tērauda virtuves traukus, alumīnija virtuves traukus ar nepiedegošo pārklājumu un pat nerūsējošā tērauda termosus zem Ronneby Bruk Maestro vārda.

Ronneby Bruk AB sniedz iespēju pagatavot veselīgu ēdienu augstākās kvalitātes čuguna traukos. Skaistā melnā, viegli kopjamā virsma ir unikālas apstrādes rezultāts, kuras laikā augstā temperatūrā tiek uzklāta kvalitatīva augu eļļa. Ieviešot tradīciju gatavot ēdienu čuguna traukos, tie lieliski iederās gan lauku virtuvē, gan uz eleganta galda, uz kura mirdz sudrabs un kristāls. Ronneby Bruk čuguna virtuves trauki ar katru lietošanas reizes kļūst arvien skaistāki. Tie kļūs par novērtētu un iemīļotu ēdiena pagatavošanas instrumentu, kas tiks nodots no paaudzes paaudzei.