Remax RP-P1 Ergonomisks Selfie Stick 95cm (55-85mm Fix) stiprinājums ar iebūvētu 3.5mm vada Shutter Pogu Rozā

Ražotājs: Remax
Kods: X064331
MPN: RP-P1/PI
Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Bluetooth
Krāsa Rozā

Ražotājs: Remax 

Produkta kods: RP-P1/PI

Krāsa: Rozā

Komplektācija: Teleskopisks Selfie stiprinājums, iekārtas fiksātors, Zamša materiāla somiņa - uzglabāšania un pārnēsāšanai, instrukcija

Remax RP-P1 - Ar iebūvētu "Shutter" funkcijas pogu vadāms Selfie Stick Stiprinājums, kurš ērti nodrošina iespēju fotogrāfet vieim iemīļotos " Sēlfījus" un veikt video filmēšanu. Šim modelim ir izvelkams 95cm metāla statīvs un iebūvēta "Shutte" poga īpaši ergonomiskā rokturī, kas darbojas savienojot telefonu ar stiprinājumā iebūvēto 3,5mm Audio vadu, kas spadara īpaši ērtu un vienkāršu vadāmību. Šim modelim ir ļoti ērts fiksātors, kuru iespējams regulēt jebkurā leņķī, kā arī stabils un īpaši ergonomisks rokturis.

Remax ir moderns un īpaši košs premium klases zīmols Āzijas tirgū, kurš piedāvā plašu klāstu ar mobilo tālruņu un mobilo ierīču dažādākajiem aksesuāriem. Remax ražotājs atbilst augstākās kvalitātes standartiem un visiem produktiem nodrošina Eiropas CE sertifikāciju. Remax produktiem ir oriģināli izstrādāts dizains un tehniskie risinajumi, kuriem nav līdzvērtīgu.

Tehniske parametri:

Satīva garums: 95cm

Iekārtas stiprinājuma izmēri: 55-85mm (Platums)

Statīva tips: Izvelkams

Satīva materiāls - Metāla ar īpaši ērtu un ergonomisku  plastikāta rokturi

Iekārtas stiprinājums: Universāls iekārtas stiprinājums ar savelkamu fiksātora tehnoloģiju, kas ļaus iestiprināt gan Telefonu, gan digitālo mazizmēra foto kameru. 

Iekārtas fiksātora izmēri: Garums: Neierobežots / Platums: 8,5cm (regulējams) / Regulējams visos iespējamos leņķos pateicoties mehānizma uzbūvei ar savelkamiem leņķu stiprinājumiem.

Komplektācija: Teleskopisks Selfie stiprinājums, Noņemams iekārtas fiksātors

Iepkots Oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā