Reebok S1 velotrenažieris (991992857)

Ražotājs: Reebok
Kods: X058775
MPN: 991992857
Ražotāja garantija: 12 mēn.
699.00 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Maksimālais lietotāja svars 135 kg
Displejs
Slodzes līmeņi 32
Pulsa mērītājs
Ķermeņa tauku analīze (BMI, BMR)
Patērēto kaloriju uzskaite
Distance
Ātrums

Spinbaik velotrenažieri ar spararatu piedāvā kaut ko vairāk, kā vienkārši treniņu - šis pašpiedziņas dzinējs, padarīs braukšanu ar spinbike-velotrenažieri par mūžīgu bērna prieku jebkuram: Jūs varat braukt tik ātri, kā vēlaties. Nulles līmenī, jūs mierīgi ripinaties lejup pa nogāzi; "pārnesums uz leju", un jūs minaties pa līdzenu virsmu; nākošais- jūsu trase virzās augšup; "vēl viens pārnesums uz leju" un Jūs pieceļaties no sēdekļa un minaties stāvā kalnā.
Velotrenažieris Reebok S1 – izstrādāts, lai treniņa laikā varētu nodarbināt vairākas muskuļu grupas, nekā ar parasto velotrenažieri, precīzi imitējot parastā velosipēda kustību, tas nodarbina galvenos kāju muskuļus, ķermeņa vidukļa muskuļus, muguras apakšējo un augšējo daļu, tādā veidā piedāvājot pilnīgu treniņu.
Ierīcei ir 5 standarta pozīcijas pie griešanas, 14 kg spararats, 19 programmas un 32 elektroniski regulējami pretestības līmeņi un enerģiju pašģenerējoša darbības sistēma. Liels LCD-ekrāns uzrāda ātrumu, laiku, distanci, kalorijas, pulsu, vatus un apgriezienu skaitu minūtē. Papildu vēl daudzas praktiskas iespējas.

Galvenās īpašības:
• 5 standarta pozīcijas ļauj nodarbināt vairākas muskuļu grupas, nekā ar parasto velotrenažieri.
• Masīvs 14 kg spararats piedāvā efektīvāku pretestību.
• 32 elektroniski regulējami pretestības līmeņi dod iespēju regulēt treniņa intensivitāti, pielāgojot to atbilstoši vajadzībām.
• 19 programmas dod iespēju izvēlēties treniņa intensivitāti un regulēt to augošā tempā atbilstoši pieredzei.
• LCD-ekrāns uzrāda saņemtos no rokas sensora datus par ātrumu, laiku, distanci, sadedzinātam kalorijām, pulsu, vatiem un apgriezienu skaitu minūtē.
• Regulējama stūre un balansēšana atkarībā no grīdas seguma.

Tehniskie dati:
* Dators: LCD-ekrāns, 50 x 80 cm, LCD fona izgaismojums
* 7 funkcijas: ātrums, laiks, distance, kalorijas, pulss, vati un apgriezienu skaits minūtē
* 19 programmas: instrukcija, vēlams mērķa sasniegšanas laiks, izvēlētā distance, vēlams sadedzināto kaloriju daudzums, strāvas stipruma uzraudzība, sirds darbības uzraudzība, atjaunošanās laiks, lietotāja sastādītā programma, 12 iepriekš iestatītas programmas
* 6 īpašības/piederumi: Rokas pulsa mērīšanas sensors, ūdens pudeles turētājs, transportēšanas riteņi, balansēšana atkarībā no grīdas, enerģiju pašģenerējoša darbības sistēma, regulējama stūre
* Piemērotas baterijas: 5xAA
* Strāvas patēriņš: 3,33 vati
* Lietotāja maksimālais svars: 135 kg
* Svars: 52 kg