Pocketbook Touch Lux 2 626 e-grāmatu lasītājs baltā krāsā

Ražotājs: Pocketbook
Kods: X061185
Ražotāja garantija: 24 mēn.

PocketBook Touch Lux 626 kļūst par nevainojamu kompanjoni tiem lietotājiem, kas pastāvīgi pārvietojas. Tie, kuriem patīk lasīt transportā, baudot pusdienas kafejnīcā, pusdienas pārtraukumā parkā vai ceļojuma laikā, novērtēs kompaktos izmērus un parocīgo formātu (6 collas).

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Ekrāna izmērs 6"
Iebūvētā atmiņa 4GB
Atmiņas karšu slots

Ekrāns
* Izmērs: 6" HD
* Izšķirtspēja: 1024 × 758 ( 212 ppi )
* Matrica: Anti-glare

Atmiņa
* Iebūvētā atmiņa: 4GB
* Operatīvā atmiņa: 128 MB
* Atmiņu karšu slots: līdz 32GB micro SD

Formāti
* Teksta: PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML
* Bilžu:  JPEG, BMP, PNG, TIFF

Akumulators
* Veids: Lithium Ion
* Ietilpība: 1000 mAh
* Darbības laiks: līdz 1 mēnesim

Izmērs un svars
* Izmērs: 175 х 114,5 х 9,5 mm
* Svars: 198 g

kods: PB626-D-WW

Lasīt nav slikti — slikti ir nelasīt
Teksti uz jaunā e-tintes ekrāna „Pearl HD” ar 1024 x 758 pikseļu izšķirtspēju un 212 dpi tagad izskatās vēl kontrastaināk un spilgtāk!

E-tintes ekrāns neatspīd saulē, un novatoriskais priekšējais diožu apgaismojums ļauj ērti lasīt pat vāja apgaismojuma apstākļos. Grāmatdatoram „PocketBook Touch Lux” lielāka atsvaidzināšanas ātruma dēļ ir krietni samazinājies lappušu pāršķiršanas ilgums.

Formu pilnība
Elegantās un gludās korpusa līnijas un kvalitatīvi materiāli ir lieliski apvienoti arī jaunajā grāmatdatorā „PocketBook Touch Lux”.

Jaunais grāmatdators ir nostiprināts ar metāla ietvaru, kas ierīcei piešķir papildu stiprumu, saglabājot tās vieglumu un eleganci. Priekšējais panelis ir izgatavots no kvalitatīvas matētas plastmasas, bet aizmugures daļa ir pārklāta ar mīkstu plastmasu ērtai satveršanai rokā.
Modelis ir pieejams trīs krāsās: baltā, sudraba un melnā.

Pieskarieties un lasiet
Pateicoties unikālajam daudzsensoru ekrānam un intuitīvajai saskarnei, grāmatdators „PocketBook Touch Lux” ir neticami viegli lietojams! Jaunajam modelim ir labi izstrādāta pielāgojamā izvēlne un uzlabota audiodatņu klausīšanās (pievienots atskaņojumu saraksts).

Galvenā izvēlne ir veidota kā neseno notikumu rinda, kas ietver meklēšanas un vērtēšanas pakalpojuma „ReadRate” notikumus un skatīto un lasīto grāmatu vēsturi.
Grāmatdators ir aprīkots ar papildu meklēšanas un lejupielādēšanas lietotnēm, kas integrētas sabiedriskajos tīklos, tam ir pārlūks (atbalsta tehnoloģiju „Flash”, sīkdatnes, ritināšanu un tālummaiņu). Un vēl — iebūvētais bezvadu tīkla modulis paver neierobežotas iespējas ne tikai lasīšanai!

Daudz iespēju. Izmanto visas!
Ar grāmatdatoru „PocketBook Touch Lux” bez konvertēšanas var lasīt 16 grāmatu formātus (EPUB DRM, FLUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR), 4 grafiskos formātus (JPEG, BMP, PNG, TIFF), kā arī atskaņot MP3 datnes.
Maksimālām ērtībām, lasot PDF datnes, ierīce nodrošina 5 režīmus:

Visa bibliotēka vienā ierīcē
Viena akumulatora uzlāde pietiek 8000 lappušu pāršķiršanai — tas līdzinās gandrīz mēnesi ilgai aktīvai lasīšanai!

4 GB iekšējā atmiņa ir paplašināma līdz 32 GB — visa bibliotēka rokas stiepiena attālumā!

Ierīcē sākotnēji ir instalētas 9 vārdnīcas, 30 saskarnes valodas, 18 fonti (ar iespēju instalēt citus fontus), kā arī pieejama teksta pārvēršana runā.
Jebkurai „PocketBook” ierīcei ir garantija un pēcgarantijas atbalsts, kas pieejami remontdarbnīcu tīklā, kā arī mūsu klientu apkalpošanas centrā.

- lappuses platums;
- vesela lappuse;
- sleju skats (2, 3 un 4 slejas);
- izklājums;
- apgriezti lauki (pašreizējā lappuse, viss dokuments, pāra/nepāra lappuses utt.).