Pocketbook Sense with Kenzo e-grāmatu lasītājs (PB630-G-WW-KNZ)

Ražotājs: Pocketbook
Kods: X072271
UPC: PB630-G-WW-KNZ
Ražotāja garantija: 24 mēn.

PocketBook Sense ar KENZO vāciņu ierīcē ir apvienotas jaunākās modes un funkcionalitātes tendences.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Ekrāna izmērs 6"
Iebūvētā atmiņa 4GB
Atmiņas karšu slots

box_ww_0.png

E-lasīšanas augstākā mode
PocketBook Sense ar KENZO vāciņu ierīcē ir apvienotas jaunākās modes un funkcionalitātes tendences. Jaunā uzlabotā 6 collu E Ink lasītāja komplektā ir iekļauti ekskluzīvi piederumi, kas izstrādāti sadarbībā ar vispārzināmu modes „likumdevēju” – pasaulslaveno zīmolu Kenzo. Jaunais e-lasītājs lieliski papildinās pat visizsmalcinātāko imidžu, uzsverot sava īpašnieka intelektu un pievilcību.

kenzo_reader_ww.png

Daudz iespēju
E-lasītājs atbalsta 19 populārus teksta un attēlu formātus, kā arī ierīcē jau ir instalēts ABBYY Lingvo vārdnīcu komplekts, kuras var izmantot, lai lasītu grāmatas dažādās svešvalodās. Piekļuve internetam, izmantojot iebūvēto Wi-Fi funkcionalitāti, nodrošina neierobežotas iespējas ne tikai lasīšanai, bet arī sociālo tīklu izmantošanai – ar pakalpojumu ReadRate, bet ierīcē instalētie pakalpojumi Dropbox un Send to PocketBook ļauj sūtīt saturu uz ierīci, nepievienojot to personālajam datoram.

kenzo_482_552_ww.png

Jaunais dizains – „noderīgs un skaists”
Šaurās maliņas apkārt ekrānam liek ierīcei izskatīties īpaši elegantai. Lasītāja korpuss ir divās krāsās, ar piesātinātu pelēko toni. Lapu pāršķiršanas pogas atrodas uz aizmugurējā paneļa, tāpēc var viegli pāršķirt lapas, turot ierīci vienā rokā. Pateicoties plūstošajām līnijām, elegantajām kontūrām un augstajai kvalitātei, PocketBook Sense ar Kenzo vāciņu parādīšanās tirgū ir visvairāk gaidītais notikums e-lasīšanas augstākās modes pasaulē.

Komplektā – ekskluzīvs piederums
Greznais, melnais vāciņš ar krokodilādai līdzīgo faktūru ideāli pieguļ unikālajai lasītāja formai. Glancētajai virsmai ir patīkami pieskarties – lietotājam neradīsies vēlēšanās izlaist ierīci no rokām. Ekrānu aizsargā mīksta iekšējā odere.

kenzocover_482_310.png

Jaudīgs un ietilpīgs
Jaudīgs 1000 MHz centrālais procesors ļauj vienmērīgi un ātri pāršķirt lapas. Ar 4 GB iebūvētas atmiņas un microSD slotu pietiks pat vislielākās literatūras kolekcijas glabāšanai.

Vieds priekšējais apgaismojums
PocketBook Sense ar KENZO vāciņu ir aprīkots ar E Ink Pearl ekrānu, kuram ir 1024 × 758 un 212 dpi HD izšķirtspēja. Iebūvēts gaismas sensors automātiski noregulē priekšējo apgaismojumu atkarībā no vides apstākļiem, padarot lasīšanu vēl patīkamāku.

Izmēri 151,4 x 109,9 x 7,5 mm
Displejs  
Izgaismojums -
Ekrāna materiāls stikls
Pelēkā gradācijas 16
Krāsa Tumšpelēks
Akumulators Litija polimēru, 3,7 В, 1500 mAh, līdz 8000 lappusēm, neizmantojot priekšējo apgaismojumu
Procesors 1 GHz
Operatīvā atmiņa 256 MB
Zibatmiņa 4 GB (pieejamās atmiņas apjoms var būt atšķirīgs)
USB saskarne Micro USB
Atmiņas kartes ligzda Micro SD līdz 32 GB
Audio izeja -
E-grāmatu formāti PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM
Attēlu formāti JPEG, BMP, PNG, TIFF
Svars 155 g
Paātrinājuma mērītājs/akselerometrs -
Skārienjutīgs ekrāns kapacitatīvs vairākskārienu
Skaļruņi -
Kamera -
Bezvadu savienojamība Wi-Fi 802.11 b/g/n
Papildiespējas ReadRate, DropBox, Send to PocketBook, Book Store, Browser, Calculator, Calendar&Clock, Chess, Dictionary, Klondike, Photo, RSS News, Send-to-PocketBook, Sudoku, Scrible
Korpusa materiāls Plastmasas
Vārdnīcas ABBYY Lingvo®: KD (En-De) KD (De-En) KD (En-Es) KD (Es-En) KD (En-Fr) KD (Fr-En) KD (En-It) KD (It-En) KD (En-Cs) KD (En-Da) KD (En-El) KD (En-Lt) KD (En-Lv) KD (En-Nl) KD (En-Hu) KD (En-Pl) KD (En-Sk) KD (En-Sl) KD (En-Sv) KD (En-Tr) KD (En-Ro) Other: English_German Webster's_1913(En-En)