Philips Sonicare Flex Care HX 6932/34 elektriskā zobu birste

Ražotājs: Philips
Kods: X018455

Jaunākā tehnoloģija nodrošina labākus rezultātus. Tagad ir pieejams veids, kā uzlabot mutes veselību. Tā ir jaunā Philips Sonicare Flex Care zobu birste, kurai ir 3 tīrīšanas režīmi un 2 zobu tīrīšanas procedūras.
Sonicare Flex Care efektīvās tīrīšanas pamatā ir jaunās tehnoloģijas:
* Patentētā augstas frekvences tīrīšanas tehnoloģija ar dinamisku iedarbību;
* Radiālā birstes saru galviņa ar daudz lielāku kustību amplitūdu un bārkstiņu apveids, kas nodrošina daudz ciešāku piekļaušanos zobu virsmai;
* Plāna, izliekta galviņa, lai piekļūtu attālākajiem mutes dobuma nostūriem;
* Divi izmēri: standarta – ikdienas kopšanai un mazais – rūpīgākai apstrādei;
* Trīs mainīgi tīrīšanas režīmi, divas personalizētas tīrīšanas metodes, kā arī taimers ar 30 sekunžu intervālu vienmērīgai mutes dobuma tīrīšanai.
Tikpat sekmīgi Philips Sonicare Flex Care tiek galā ar vēl sarežģītākiem uzdevumiem. Zobu birste efektīvi kopj implantus un ortodontiskās skavas. Turklāt, ik dienas kopjot zobus ar zobu suku Flex Care, notiek kosmētiska zobu emaljas krāsas atjaunošana.
Tikai divas nedēļas tīrot zobus ar Philips Sonicare Flex Care, iespējams atbrīvoties no zobu virsmas aplikuma plankumiem, ieskaitot kafijas un tējas nosēdumus, kā arī dabiskā un nesāpīgā veidā padara jūsu smaidu par līdz pat diviem toņiem gaišāku.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Darba režīmu skaits 3
Taimeris
Papildus zobu birstes uzgaļi


Tīrīšanas sistēma
* 3D tīrīšanas sistēma
* Precision Clean uzgalis
* 2 Pro Results standarta sukas uzgaļi visaptverošai tīrīšanai
* 1 Pro Results kompaktais sukas uzgalis precīzai tīrīšanai
* Līdz 31 000 sukas kustībām minūtēm

Citas īpašības
* Quadpacer: 30 sekunžu intervāla taimeris
* Smarttimer: 2 minūšu taimeris automātiksi seko zobu tīrīšanas ilgumam
* Easy-start programma: Pirmo 14 tīrīšanas reižu laikā jauda tiek pakāpeniski palielināta

Barošana
* Deluxe atkārtotas uzlādes mērierīce: gaismas signāls palīdz izsekot baterijas uzlādei
* No akumulatora
* Lādējams

Komplektācija
* Papildu birstes uzgaļu krāsu koda gredzeni: 3 gab.
* Birstes uzgaļa krāsu gredzeni: 3 krāsu gredzeni vieglai atpazīšanai
* Lādētājs: 1 daudzspriegumu lādētājs ar birstes uzgaļa UV higiēnas līdzekli un 1 daudzspriegumu ceļojumu lādētājs, 2 daudzspriegumu lādētāji ar birstes uzgaļa UV higiēnas līdzekļiem un 1 daudzspriegumu ceļojumu lādētājs
* Lādētāja vāciņš: 1 lādētāja vāciņš ar birstes uzgaļa turētāju
* Deluxe mīksta ceļojumu somiņa
* Flex Care+ rokturis
* Higiēnas līdzeklis: 1 birstes uzgaļa UV higiēnas līdzeklis, 2 birstes uzgaļu UV higiēnas līdzekļi
* Ceļojumu lādētājs
* UV dezinfekcijas līdzeklis


Patentēta Sonic tehnoloģija
Sonicare elektriskās zobu birstes unikālā dinamika saudzīgi un efektīvi iekļūst dziļi starp zobiem un gar smaganu malām.

Izliekta birstes uzgaļa savienojuma vieta
Šis unikālais, izliektais zobu birstes uzgalis atvieglo piekļuvi aizmugures zobiem, likvidējot aplikumu šajās grūti aizsniedzamajās zonās.

Birstes uzgaļa UV higiēnas līdzeklis
Viss vienā — higiēniskā apstrāde, uzlāde un uzglabāšana. Birstes uzgaļa UV higiēnas līdzeklis palīdz uzturēt birstes uzgali bez baktērijām. Tas iznīcina līdz 99% baktēriju un vīrusu.

Dabiski baltāki zobi
Ir pierādīts, ka šīs zobu birstes dinamiskā tīrīšana un tieša, plašāka saskare ar katru zobu noņem ikdienas zobu aplikumu, palīdzot saglabāt zobu dabisko baltumu.

Drošība un saudzīgums
Philips Sonicare elektrisko zobu birsti var droši lietot uz: ortodontiskajām skavām (saskaroties ar šādām skavām suku uzgaļi nodilst ātrāk), zobu labojumiem (plombām, kronīšiem, pārklājumiem) un periodontālajām kabatām.

Uzlabo smaganu veselību
Philips Sonicare elektriskā zobu birste nodrošina optimālu zobstarpu un smaganu malu tīrīšanu uzlabotai smaganu veselībai jau divās nedēļās. Tiek nodrošināta kvalitatīva zobstarpu tīrīšana un noņemts ievērojami vairāk aplikuma nekā ar parasto zobu birsti.

Smartimer
Zobu birstes 2 minūšu taimeris palīdz ievērot zobārsta noteikto tīrīšanas laiku.

Quadpacer
30 sekunžu intervāla taimeris norāda, kad pabeigta katra mutes dobuma kvadranta tīrīšana, un signalizē par pāreju pie nākamā kvadranta, kas nodrošina atbilstošu visa mutes dobuma kopšanu.

Easy-start programma
Pirmo 14 tīrīšanas reižu laikā jauda tiek pakāpeniski palielināta, tādējādi uzlabojot Philips Sonicare elektriskās zobu birstes lietošanas pieredzi.

Trīs dažādi tīrīšanas režīmi
Šie trīs režīmi sevī ietver tīrīšanas režīmu, kas nodrošina izcilu tīrību 2 minūtēs. Jutīgām smaganām paredzētajā režīmā smaganas tiek tīrītas saudzīgi un rūpīgi, savukārt masāžas režīmā notiek smaganu stimulēšana.