Philips Professional HPS 920/00 matu fēns

Ražotājs: Philips
Kods: X034003
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Profesionālais Philips matu fēns ar 2300W jaudu, 2 īpaši plāniem koncentratoriem precīzai ieveidošanai un 3 metru garu vadu, kurš lieliski piemērots darbam friziersalonā. 6 ātruma un temperatūras režīmi, kā arī vēsā gaisa režīms. Daudz efektīvāka sildīšana ar infrasarkano staru sildītāju.

 Pilns apraksts

85.00 €
8.50 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

8.50€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 93.50€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Jauda 2300 W
Ātrumu skaits 6
Turbo režīms
Aukstais gaiss
Temperatūras regulācija
Koncentrators
Difuzors
Elektrības vada garums 3 m

Jauda
* 2300W

Iestatījumi
* 6 pielāgojami ātruma un temperatūras iestatījumi nodrošina pilnu kontroli
* Vēsais gaiss

Uzgaļi
* 2 plāni (6 mm un 8 mm) ieveidošanas koncentratori izcilai ieveidošanai
* Difuzors

Citas Īpašības
* Profesionāls AC motors ar 50% ilgāku kalpošanas mūžu un gaisa plūsmas 120 km/h ātrumu
* Style & Protect koncentrators nodrošina par 25% mazāku pārkaršanu
* Jonu kondicionēšana mirdzošiem, taisniem matiem
* Infrasarkano staru sildīšana
* Keramiskā tehnoloģija labākai kopšanai
* Optimālā žāvēšanas temperatūras sistēma ThermoProtect

Vads
* Cilpa
* Profesionālais garums 3 metri

Par 25% mazāk pārkaršanas ar Style & Protect koncentratoru
Novatoriskais un unikālais Style & Protect koncentrators ir izstrādāts, lai nodrošinātu precīzu matu ieveidošanu ar 6 mm koncentratoru, vienlaikus saudzējot matus. Ieveidojot matus ar šauro koncentratoru, tas piekļūst ļoti tuvu matiem, dažreiz tiem pieskaroties. Rodas līdz 180 grādu liels karstums, un mati tiek bojāti, tos pārkarsējot. Style & Protect koncentrators atver atloku, lai izvadītu lieko karstumu un palielinātu ieveidošanas jaudu.

Labākā žāvēšanas temperatūra — ThermoProtect temperatūra
Iestatījums "ThermoProtect" nodrošina optimālu žāvēšanas temperatūru un sniedz papildu aizsardzību pret matu pārkarsēšanu. Ar tādu pašu jaudīgu gaisa plūsmu labākie rezultāti tiek panākti saudzīgā veidā.

Professionāla 2300 W jauda lieliskiem ieveidošanas rezultātiem
Šis 2300 W profesionālais matu fēns rada spēcīgu gaisa plūsmu. Panāktais jaudas un ātruma apvienojums matu žāvēšanu un ieveidošanu padara ātrāku un vienkāršāku.

Vēl saudzīgāks ar jonu kondicionēšanu mirdzošiem, taisniem matiem bez sprogām
Jonu kondicionēšana nodrošina antistatisku matu žāvēšanu. Uzlādētie negatīvie joni likvidē statisko elektrību, kondicionē matus un pieglauž matu kutikulas, tādējādi padarot matu mirdzumu un spīdumu intensīvāku. Rezultāts ir burvīgi mirdzoši, gludi mati, kas nesprogojas.

Labāka kopšana ar keramisko tehnoloģiju, infrasarkano staru siltums
Keramiskais elements izstaro tālu infrasarkanā starojuma siltumu, kas saudzīgi palīdz žāvēt matu no iekšpuses un aizsargā to pret pārkaršanu, vienlaikus nezaudējot darbības ātrumu un efektivitāti.

Profesionāls AC motors par 50% ilgākam kalpošanas laikam
Šī veida motors ir īpaši izstrādāts profesionālai lietošanai un sniedz vairākus ieguvumus. Vissvarīgākais - tam ir ilgāks kalpošanas laiks nekā parastajiem motoriem, paildzinot matu taisnotāja darbmūžu par 50%. Turklāt tam ir īpaši spēcīga gaisa plūsma, nodrošinot par 55% ātrāku žāvēšanu* nekā citi matu fēni ar AC motoru. *salīdzinājumā ar priekšgājēju HP4997

6 pielāgojami ātruma un temperatūras iestatījumi nodrošina pilnu kontroli
Nepieciešamo ātrumu un karstumu var viegli regulēt, panākot nevainojamu gala rezultātu. Seši dažādi iestatījumi nodrošina pilnīgu kontroli precīza un individuāla matu sakārtojuma izveidē.

Vēsā gaisa plūsma jūsu stila radīšanai
Svarīgā profesionālā funkcija – vēsā gaisa plūsma – nodrošina intensīvu vēsā gaisa plūsmu. To lieto pēc matu ieveidošanas, lai pabeigtu un nostiprinātu frizūru.

2 plāni (6 mm un 8 mm) ieveidošanas koncentratori izcilai ieveidošanai
Lieliski ieveidošanas rezultāti ar atbilstošo koncentratoru - 6 mm precīzai ieveidošanai ar maksimālu matu saudzēšanu un 8 mm piederums perfektam matu mirdzumam.