Philips PerfectCare Elite Silence GC 9650/80 gludināšanas ģenerators

Ražotājs: Philips
Kods: X056166

PerfectCare Elite Silence ir labākais tvaika ģeneratora gludeklis no Philips ar Silent Steam tehnoloģiju. Kluss, taču īpaši jaudīgs. Gludiniet no džinsiem līdz zīdam bez temperatūras iestatīšanas. Aizsardzība pret apdegumiem uz visa veida gludināmajiem audumiem.

 Pilns apraksts

419.99 €
42.00 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

42.00€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 462.00€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Ūdens tvertnes tilpums 1800 ml
Pastāvīgā tvaika padeve 140 g/min
Sūkņa spiediens 7.5 bāri

Jauda
* 2400  W

Gludināšanas virsma
* T-ionicGlide
* Uzkaršanas laiks

Spiediens
* Līdz 7,5 bariem

Tvaiks
* Pastāvīgā tvaika plūsma - 140  g/min
* Papildu tvaiks 450  g

Ūdens tvertnes ietilpība
* 1800  ml

Uzkarsēšanas laiks
* 2 min

Strāvas vads
* 1,8  m
* 180 grādu vada kustības brīvība

Tehnoloģija
* OptimalTEMP 
* Silent Steam

Šļūtenes
* 2 m
* Šļūtenes uzglabāšanas nodalījums

Citas īpašības
* Automātiska izslēgšanās
* Uzpilde jebkurā laikā
* Droša novietošana
* Dažādi tvaika iestatījumi
* Vertikāls tvaiks
* Tvaika izvades kontrole
* Tvaika uzgalis
* Vienmērīga vertikāla tvaika plūsma
* Enerģijas taupīšanas režīms
* Maza ūdens līmeņa trauksme

Kaļķa tīrīšana
* Izmantojams ar krāna ūdeni
* Kaļķa tīrīšanas atgādinātājs
* Kaļķa tīrīšanas risinājums - Easy De-Calc Plus

Komforts
* Pārnēsāšanas aizslēgs
* Gludekļa svars - 0,8  kg
* Gludekļa + bāzes svars - 5,1 kg

Drošs visa veida audumiem
* Piemērots pat smalkiem audumiem, piemēram, zīdam

Iesaiņojuma izmēri
* 31 x 35 x 51  cm

 

 • Regulāri atkaļķojiet ierīci, lai paildzinātu kalpošanas laiku

  F400070075_GC9650_80-FIL-global-001?wid=

  Īpaši ilgstoša tvaika padeve: Philips ekskluzīvā Easy De-Calc Plus funkcija ir lieliska metode, kā novērst cieta ūdens radītās sekas un paildzināt tvaika ģeneratora gludekļa kalpošanas laiku. Easy De-Calc lampiņa un skaņas signāls informē, kad veikt tīrīšanu. Vienkārši atveriet Easy De-Calc pogu, kad ierīce ir auksta, un izlejiet krūzītē ūdeni ar netīrumiem un nogulsnēm, ievietojiet atpakaļ pogu un jūsu ierīce atkal ir gatava lietošanai.

 • Enerģijas taupīšana ar ECO režīmu

  F400070085_GC9650_80-FIL-global-001?wid=

  Izmantojot ECO režīmu ar samazinātu tvaika daudzumu, varat ietaupīt enerģiju, saglabājot lieliskus gludināšanas rezultātus. Ātrākai gludināšanai pārslēdziet uz Turbo režīmu, kas rada vairāk tvaika.

 • Iekļauta īpaši gara tvaika šļūtene un drošības cimds

  F400070081_GC9650_80-FIL-global-001?wid=

  Jūsu tvaika gludeklis ir aprīkots ar garāku tvaika šļūteni un elektrības vadu nekā pārējiem modeļiem. Tas sniedz iespēju daudz vieglāk vertikāli gludināt aizkarus vai audumus. Šim modelim komplektā ietilpst arī drošības cimds. Tas aizsargā jūsu roku pret tvaiku, kad turat aizkarus vai audumus vertikālas tvaicēšanas laikā.

 • Vieglāks gludeklis** padara gludināšanu ērtāku un vieglāku

  F400070079_GC9650_80-FIL-global-001?wid=

  Jūsu tvaika ģeneratora gludeklim ir ideāls viegls svars un ar to ir ļoti ērti strādāt. Tas viegli slīd pāri audumiem, ātri likvidē stingrākās krokas un samazina piepūli uz locītavu. Tas padara vertikālu tvaicēšanu ļoti vieglu un efektīvu. Tagad varat ērti un efektīvi likvidēt krokas uz saviem delikātajiem apģērbiem, piemēram, žaketēm, kleitām un grūti gludināmiem audumiem ar plisējumiem, dekorācijām, pogām u.c..

 • Gludiniet no džinsiem līdz zīdam bez temperatūras iestatīšanas

  F400070036_GC9650_80-FIL-global-001?wid=

  Tagad varat gludināt visu no džinsiem līdz zīdam, nemainot temperatūras iestatījumu. Garantējam gludināšanu bez piededzināšanas uz visiem gludināmajiem audumiem. Revolucionāra tehnoloģija ar 1) uzlabotu viedas vadības procesoru, kas precīzi kontrolē gludināšanas virsmas temperatūru, un 2) īpaši jaudīgu daudzkameru ciklonisku tvaika dzinēju, kas nodrošina vairāk tvaika ātrākai gludināšanai, un īpaši vieglu gludekli ērtākai un ātrākai gludināšanai.

 • Piemērots lietošanai ar krāna ūdeni, uzpildiet jebkurā brīdī

  F400030508_GC9650_80-FIL-global-001?wid=

  Jūsu tvaika ģeneratora gludeklis ir paredzēts lietošanai ar krāna ūdeni. Ja gludināšanas laikā tvertnē beidzas ūdens, varat viegli uzpildīt tvertni gludināšanas laikā bez gaidīšanas un neizslēdzot ierīci.

 • Droša karstas gludināšanas virsmas atstāšana uz gludināmā dēļa

  F400039138_GC9650_80-FIL-global-001?wid=

  Philips novatoriskā OptimalTEMP tehnoloģija garantē aizsardzību pret apdegumiem uz visa veida gludināmajiem audumiem. Gludināšanas laikā gludeklis nav jāuzliek atpakaļ uz bāzes stacijas, vienkārši atstājiet gludināšanas virsmu tieši uz audumiem vai kokvilnas gludināmā dēļa pārsega bez papildu piederumiem. Tādējādi netiks sabojāts neviens no jūsu gludināmiem audumiem, ne arī dēlis. Gludināšana ir vieglāka, ar mazāka piepūli locītavām.

 • Automātiskās izslēgšanās funkcija automātiski izslēdz gludekli

  F400070082_GC9650_80-FIL-global-001?wid=

  Automātiskās izslēgšanās funkcija automātiski izslēdz ierīci, ja tā netiek izmantota 10 minūtes, lai taupītu enerģiju.

 • Silent Steam tehnoloģija: jaudīgs tvaiks ar minimālu skaņu

  F400070038_GC9650_80-FIL-global-001?wid=

  Gludiniet, kamēr apkārt atrodas jūsu ģimene, skatoties televizoru, un jūs netraucēs tvaika radītais troksnis. Silent Steam tehnoloģija nodrošina klusu, taču jaudīga tvaika padevi. Jūsu tvaika ģenerators ir aprīkots ar skaņu slāpējošiem tvaika filtriem, lai samazinātu tvaika radīto troksni, un vienu skaņu absorbējošu platformu, lai samazinātu sūkņa troksni bāzē.

 • Pārbaudījuši un apstiprinājuši neatkarīgi tekstila nozares eksperti

  F400032286_GC9650_80-FIL-global-001?wid=

  Šo gludekli ir pārbaudījuši un tā izcilo gludināšanas veiktspēju apstiprinājuši neatkarīgi tekstilnozares ekspertu institūti, piemēram, DWI, IWTO, Woolmark. Woolmark Apparel Care programma palīdz patērētājiem noteikt kvalitatīvus apģērba kopšanas produktus, ko uzņēmums Woolmark apstiprinājis izmantošanai vilnas produktiem. Philips ar ekskluzīvo OptimalTEMP tehnoloģiju līdz šim ir vienīgais zīmols, kas saņēmis Woolmark zelta standartu. Varat būt drošs, ka Woolmark apstiprinātie apģērba kopšanas produkti ir lieliski piemēroti visiem vilnas audumiem.

 • Mūsu visaugstāk novērtētā gludināšanas virsma

  F400070076_GC9650_80-FIL-global-001?wid=

  T-ionicGlide ir Philips augstākā līmeņa gludināšanas virsma. Tā nodrošina jaunu gludināšanas un izturības standartu OptimalTEMP gludekļiem. Jaunais patentētais pārklājums garantēs lieliskus rezultātus. Rūpīgi izstrādātā forma un ventilācijas atveres sniedz vienmērīgu tvaika sadalījumu vieglai kroku likvidēšanai ar tvaiku.

 • Līdz 7,5 bāru spiediens

  F400070093_GC9650_80-FIL-global-001?wid=

  Jo vairāk tvaika, jo ātrāka gludināšana. Tiek radīts nemainīgi jaudīgs tvaiks, kas iekļūst dziļi audumā, padarot gludināšanu ātrāku un labāku. Tvaicēšanas jaudu iespējams pielāgot jūsu vajadzībām.

 • Visjaudīgākā tvaika padeve ātrākiem gludināšanas rezultātiem**

  Novatoriskais tvaika dzinējs rada īpaši jaudīgu tvaiku, kas iekļūst dziļi audumā, padarot gludināšanu ātrāku un labāku. Tvaicēšanas jaudu iespējams pielāgot jūsu vajadzībām.