Philips MC M2320/12 Mikro mūzikas sistēma ar USB

Ražotājs: Philips
Kods: X067783
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Atpūtieties ar lielisku mūziku
Klausieties savu iecienīto mūziku ar šo USB Direct un MP3 savienojumu aprīkoto kompakto, universālo Philips mūzikas sistēmu, kas atskaņo kompaktdiskus un FM radio. Iegūstiet zemāku skanējumu ar Bass Reflex skaļruņiem un digitālo skaņas kontroli optimāliem skaņas iestatījumiem.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Skaņas jauda 30 W
Atskaņojamo disku veidi CD
MP3 atbalsts
FM / AM radio
Interneta radio
Karaokes funkcija
Wi-Fi savienojums
USB pieslēgums 1
LAN Interneta pieslēgums
Bluetooth
Modinātāja funkcija
NFC atbalsts

MCM2320_12-IMS-lv_LV?wid=346&hei=186&$jp
Atpūtieties ar lielisku mūziku
Klausieties savu iecienīto mūziku ar šo USB Direct un MP3 savienojumu aprīkoto kompakto, universālo Philips mūzikas sistēmu, kas atskaņo kompaktdiskus un FM radio. Iegūstiet zemāku skanējumu ar Bass Reflex skaļruņiem un digitālo skaņas kontroli optimāliem skaņas iestatījumiem.

F300000558-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Zemās frekvences skaņu atstarojoša skaļruņu sistēma nodrošina jaudīgu un dziļāku zemās frekvences skaņu
Zemās frekvences skaņu atstarojošā skaļruņu sistēma sniedz dziļu zemās frekvences skaņas skanējumu no kompaktas skandu sistēmas. Tā atšķiras no tradicionālās skandu sistēmas ar pievienotu zemās frekvences skaņas kanālu, kas akustiski pielāgots zemo frekvenču skaļrunim, tādējādi optimizējot sistēmas zemās frekvences skaņas atbalsošanos. Rezultāts ir dziļāka zemās frekvences skaņa un mazāk izkropļojumu. Sistēma darbojas, rezonējot gaisa masu zemās frekvences skaņas kanālā, lai vibrētu tāpat kā standarta zemo frekvenču skaļrunis. Apvienojumā ar zemo frekvenču skaļruņa reakciju sistēma paplašina visaptverošu zemo frekvenču skaņu diapazonu, radot pilnībā jaunu dziļo zemās frekvences skaņu dimensiju.

F300003141-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Digitālā regulēšana ar iepriekš iestatītām stacijām papildus ērtībai
Vienkārši noregulējiet ierīci uz staciju, kuru vēlaties iestatīt kā iepriekšēju iestatījumu, nospiediet un turiet iepriekšējās iestatīšanas pogu, lai saglabātu frekvenci atmiņā. Ar iepriekš iestatītām radiostacijām, ko iespējams saglabāt atmiņā, varat ātri piekļūt savai iecienītajai radiostacijai, katru reizi manuāli nemeklējot vajadzīgo frekvenci.

F400048366-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Audio ieeja portatīvai mūzikas atskaņošanai
Audio ieejas savienojamība sniedz iespēju tieši atskaņot audio saturu no portatīviem multivides atskaņotājiem. Audio ieeja ne tikai nodrošina priekšrocību baudīt iecienīto mūziku audio sistēmas lieliskajā skaņas kvalitātē, bet ir arī ārkārtīgi parocīga, jo ir tikai jāsavieno portatīvais MP3 atskaņotājs ar audio sistēmu.

F400007540-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Atskaņojiet MP3-CD, CD un CD-R/RW
MP3 — MPEG 1 formāta 7,6 cm (3 collu) audio atskaņotājs. MP3 ir revolucionāra saspiešanas tehnoloģija, kas līdz desmit reizēm samazina apjomīgus digitālos mūzikas failus, krasi nepasliktinot to skaņas kvalitāti. MP3 ir kļuvis par standarta audio saspiešanas formātu, ko lieto globālajā tīmeklī un kas nodrošina ātru un vienkāršu audio failu pārsūtīšanu.

F400013782-FIL-global-001?wid=346&hei=18
USB Direct vienkāršai MP3 mūzikas atskaņošanai
Tā kā faili ir pilnībā pārsūtāmi, varat vienkārši baudīt ērtības un prieku, kādu sniedz piekļuve digitālajai mūzikai caur iebūvēto USB Direct.

Motorizēts CD ielād. mehān. ērtai piekļuvei
Motorizētas slīdošas priekšējās durtiņas piešķir šīs sistēmas jau tā elegantajam dizainam vēl lielāku izsmalcinātību. Stilīgās un vienlaikus funkcionālās disku nodalījuma durtiņas vienmērīgi slīd vertikāli augšup un lejup, kolīdz pieskaraties pogai un vēlaties mainīt savu mūzikas izvēli. Varat atslābināties un baudīt dinamisku muzikālo sniegumu, vērojot disku caur caurspīdīgo lodziņu.

Digitālā skaņas kontrole
Digitālā skaņas kontrole piedāvā iepriekš iestatītu balansētas, skaidras, jaudīgas, siltas un gaišas kontroles izvēli, ko varat izmantot, lai optimizētu frekvenču diapazonu dažādu stilu mūzikai. Katrs režīms lieto grafisku stabilizēšanas tehnoloģiju, lai automātiski noregulētu skaņas līdzsvaru un pastiprinātu būtiskākās skaņu frekvences izvēlētajā mūzikas stilā. Visbeidzot, digitālā skaņas kontrole atvieglo maksimāla baudījuma saņemšanu no mūzikas klausīšanās, precīzi noregulējot skaņu līdzsvaru atbilstoši atskaņojamās mūzikas veidam.

Skaņa
* Skaņas pastiprinājums: Digitālā skaņas kontrole
* Maksimālā izejas jauda (RMS): 30W

Skaļruņi
* Skaļruņu draiveri: 3" zemfrekvenču skaļrunis
* Skaļruņu tipi: Zemfrekvences skaņu atstarojoša skaļruņu sistēma

Audio atskaņošana
* Disku atskaņošanas režīmi: ātri patīt uz priekšu/atpakaļ // nākamā/iepriekšējā celiņa meklēšana // atkārtot/jauktā secībā/programmu
* Atskaņošanas datu nesēji: CD // CD-R/RW // MP3-CD // USB zibatmiņas disks
* USB atskaņošanas režīmi: ātri attīt/ātri tīt uz priekšu // atskaņot/pauzēt // iepriekšējais/nākamais // atkārtot // atskaņot jauktā secībā // apturēt

Uztvērējs/uztveršana/pārraide
* Uztvērēja joslas: FM mono/stereo
* Iepriekš iestatītas stacijas: 20
* Antena: FM fiksētā spirālveida antena // FM antena (75 omu)
* Uztvērēja pastiprināšana: automātiska digitālā regulēšana // automātiska skenēšana

Savienojamība
* USB: USB resurss
* Audio ieeja (3,5 mm): Jā

Lietošanas komforts
* Modinātāja signāli: CD modinātāja signāls // Radio modinātāja signāls // USB modinātāja signāls
* Pulkstenis: Galvenajā displejā // izslēgšanās taimeris
* Displeja tips: LED displejs
* Ielādētāja tips: Nodalījums

Izmēri
* Ierīces platums: 180  mm
* Ierīces augstums: 121  mm
* Ierīces dziļums: 247  mm
* Pamatskaļruņa platums: 150  mm
* Pamatskaļruņa augstums: 238  mm
* Pamatskaļruņa dziļums: 125  mm
* Iesaiņojuma platums: 577  mm
* Iesaiņojuma augstums: 312  mm
* Iesaiņojuma dziļums: 185  mm
* Bruto svars: 4,5  kg
* Neto svars: 3,55  kg