Philips HR1870/70 Avance Collection suluspiede

Ražotājs: Philips
Kods: X027074
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Philips Avance Collection sulu spiede ļauj iegūt pēdējo sulas pilienu no augļiem un dārzeņiem, pateicoties apgrieztā sieta koncepcijai. Ar QuickClean tehnoloģiju sulu spiedes tīrīšana vēl nekad nav bijusi vieglāka.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Sulu spiedes veids Sulu spiede
Jauda 900 W
Padeves caurules diametrs 80 mm
Sulas tvertnes tilpums 1.2
Mīkstumu tvertne 2.5
Displejs

Jauda
* 900W

Tilpums
* Tilpums: 2.5 l

Īpašības
* 2 ātrumi vieglākiem un cietākiem augļiem
* Pateicoties jaunajām tehnoloģijām augļu šķiedras nepielīp traukam
* Atsevišķs trauks mīkstumam
* XXL atvere
* Pilienaptures sistēma
* Citrusaugļu piederums
* QuickClean vieglā tīrīšana
* Piederumi mazgājami trauku mazgājamajā mašīnā

Līdz 2,5 litriem sulas vienā reizē
Pateicoties inovatīvajai sulu spiešanas sistēmai ar apvērsto sietu, šī sulu spiede izspiež par līdz pat 10% vairāk sulas*. Atkarībā no augļu vai dārzeņu veida, no kuriem sula tiek spiesta, ir iespējams iegūt līdz pat 2,5 litriem sulas vienā piegājienā – nav jāiztukšo biezumu tvertne.

900 W jauda
Izspiediet sulu no viscietākajiem produktiem ar jaudīgo 900 W motoru

Pateicoties XXL padeves caur., produkti iepriekš nav jāsagriež
80 mm īpaši lielā padeves caur. sniedz iespēju izspiest sulu pat no lieliem augļiem un dārzeņiem, piemēram, āboliem, burkāniem un bietēm, bez to iepriekšējas sagriešanas.

QuickClean tehnoloģija ar nopulētu sietu
Philips sulu spiede ir izstrādāta vieglai tīrīšanai, pateicoties QuickClean tehnoloģijai. Tīrīšana tagad ir tikpat vienkārša kā skalošana, pateicoties "Pre-clean" funkcijai un Quick Clean sietam.

"Pre-clean" funkcija izskalo lieko mīkstumu
Philips sulu spiede ir pirmā centrifūgas tipa sulu spiede tirgū ar "Pre-clean" funkciju. Ielejot ūdeni bīdnī, varat ierīcē radīt ūdens strūklaku, kas aizskalo nevēlamās šķiedras no vāka un padara sietu vieglāk tīrāmu.

Viegli notīriet šķiedras no gludā sieta
Parasti sietā iestrēgst liels daudzums mīkstuma, un to ir ļoti grūti iztīrīt. Ar Philips sulu spiedes QuickClean nopulēto sietu ir pavisam citādāk, jo visas sieta virsmas ir gludas. Pēc sākotnējās tīrīšanas varat viegli aizslaucīt atlikušās šķiedras ar standarta virtuves suku. Visu sulu spiedi tagad iespējams iztīrīt minūtes laikā!

Viss mīkstums tiek savākts vienā tvertnē, atvieglojot tā izņemšanu
Viss mīkstums tiks savākts vienuviet, kur tam jābūt: Philips sulu spiedes biezumu tvertnē. Tas nozīmē, ka vairs nav nepieciešams tīrīt mīkstumu no kādām citām sulu spiedes daļām, piemēram, vāka. Turklāt, pateicoties noapaļotajam dizainam un gludajām virsmām, kurās nav stūru un spraugu, mīkstumam var ērtāk piekļūt un tvertni daudz vieglāk iztīrīt.

Detaļas var mazgāt trauku mazg. mašīnā
Visas noņemamas detaļas var mazgāt trauku mazgāšanas mašīnā.

Pilienapture novērš sulas pilēšanu
Pēc aktivizēšanas pilienapture novērš sulas pilēšanu. Pilienaptures uzgalis ir viegli tīrāms, jo tas ir noņemams un izgatavots no materiāliem, ko var mazgāt trauku mazgāšanas mašīnā. Ar vienu vienkāršu darbību varat novērst sulas pilēšanu un saglabāt letes virspusi tīru.

Citrusaugļu piederums
Citrusaugļu piederums sniedz iespēju iegūt svaigu apelsīnu sulu mājās katru dienu. Autom. rotēšanas sist. darbojas ar optimālu ātrumu, lai sula tiktu izspiesta ātri un viegli. Nav jāpielieto spēks.

Izspiediet par 10% vairāk sulas
Pateicoties novatoriskajai sulas izspiešanas sistēmai ar apgrieztu sietu, sulu spiede izspiež pēdējo pilienu no jūsu augļiem un dārzeņiem. Jūs iegūstat par 10% vairāk sulas salīdzinājumā ar Philips vislabāko sulu spiedi HR1861.