Philips HR 1674/90 Avance Collection rokas blenderis/mikseris

Ražotājs: Philips
Kods: X057596

Jauns Avance kolekcijas rokas blenderis ar jaudīgu 800W motoru, ProMix sajaukšanas tehnoloģiju un titāna asmeņiem. SpeedTouch intuitīvā vadība - jo spēcīgāk spied pogu, jo ātrāk darbojas blenderis.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Blendera veids Rokas blenderis
Blendera tilpums 1.2
Jauda 800 W
Ātrumu skaits Plūstoša ātruma maiņa
Impulsa režīms
Šķēlēšanas / smalcināšanas disks
Putošanas uzgalis
Ledus smalcināšana

Tips
* Rokas blenderis

Jauda
* 800W

Tilpums
* Glāze: 1.2 l
* XL izmēra smalcinātājs
* Mikseris

Ātrumi
* Regulējams ātrums
* Turbo režīms
* Speed Touch

Vada garums
* 1.2 m

Citas īpašības
* Titāna naži
* Metāla kāja
* Korpuss no izturīgas ABS plastmasas
* Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
* Ar 1 pogas spiedienu noņemami uzgaļi

Trīsstūrveida uzgaļa forma vienmērīgai sajaukšanai
ProMix tehnoloģiju Philips izstrādāja sadarbojoties ar prestižās Štutgartes universitātes speciālistiem. Šī uzlabotā sistēma ar trīsstūrveida uzgaļa formu palīdz iegūt vienmērīgu konsistenci visām mērcēm, zupām.

800W motora jauda
Aprīkots ar jaudīgu 800W motoru šis blenderis var vienmērīgi samalt gandrīz jebkuru sastāvdaļu. Pateicoties lielajai jaudai un aksesuāriem šis blenderis kļūst par daudzpusīgu rīku tavā virtuvē.

Intuitīvā SpeedTouch vadība
SpeedTouch ļauj kontrolēt blendera ātrumu izmantojot tikai vienu pogu. Jo spēcīgāk spied pogu, jo ātrāk darbojas blenderis. Ieslēdz to ar zemiem vai vidējiem apgriezieniem, lai novērstu šļakatas sākot darbu un pakāpeniski pārej uz lielāku ātrumu optimālam rezultātam.

Ļoti izturīgi titāna asmeņi
Šis Philips blenderis aprīkots ar nažiem, kuri pārklāti ar titāna (TiN) pārklājumu, kas ļauj tiem kalpot līdz pat 6 reizēm ilgāk kā parastiem nerūsējošā tērauda asmeņiem.

Miksera piederums sniedz iespēju jaukt un putot lielākus apjomus ātrāk un lielākā tilpumā nekā ar vienu slotiņu vai roku. Varat pagatavot kūku mīklu, biskvītkūkas, mafinus, krēmu, olas un daudz ko citu.