Philips FX 25/12 mini mūzikas sistēma ar Bluetooth un NFC

Ražotājs: Philips
Kods: X067782
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Iespaidīga skaņa bezvadu tīklā
Straumējiet mūziku bezvadu tīklā, izmantojot Bluetooth®, no jebkuras viedierīces ar NFC tehnoloģiju tūlītējai savienošanai pārī. Dubults pastiprinātājs nodrošina labāku skaņas kvalitāti. un 300W RMS kopējā izvades jauda nepārspējami jaudīgam skanējumam.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Skaņas jauda 300 W
Atskaņojamo disku veidi CD
MP3 atbalsts
FM / AM radio
Interneta radio
Karaokes funkcija
Wi-Fi savienojums
USB pieslēgums 1
LAN Interneta pieslēgums
Bluetooth
Modinātāja funkcija
NFC atbalsts

FX25_12-IMS-lv_LV?wid=346&hei=186&$jpgla
Iespaidīga skaņa bezvadu tīklā
Straumējiet mūziku bezvadu tīklā, izmantojot Bluetooth®, no jebkuras viedierīces ar NFC tehnoloģiju tūlītējai savienošanai pārī. Dubults pastiprinātājs nodrošina labāku skaņas kvalitāti. un 300W RMS kopējā izvades jauda nepārspējami jaudīgam skanējumam.

F400054328-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Mūzikas straumēšana bezvadu tīklā, izmantojot Bluetooth™ no viedtālruņa
Bluetooth ir neliela diapazona bezvadu sakaru tehnoloģija, kas ir vienkārša un energoefektīva. Tehnoloģija nodrošina vienkāršu bezvadu savienojumu ar iPod/iPhone/iPad vai citām Bluetooth ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem, planšetdatoriem vai pat klēpjdatoriem. Šajā skaļrunī bezvadu tīklā varat klausīties gan savu iecienīto mūziku, gan video un spēļu skaņu.

F300000566-FIL-global-001?wid=346&hei=18
MAX Sound tūlītējam jaudas pastiprinājumam
MAX Sound tehnoloģija nodrošina tūlītēju zemās frekvences skaņas pastiprinājumu, maksimāli izmantojot skaļuma sniegumu un nekavējoties radot iespaidīgāko klausīšanās pieredzi, ar vienu pašu pieskārienu pogai. Tās izsmalcinātā elektroniskā shēma kalibrē esošos skaņas un skaļuma iestatījumus, bez kavēšanās pastiprinot zemās frekvences skaņu un skaļumu līdz maksimālajam līmenim bez jebkādiem izkropļojumiem. Gala rezultāts ir gan skaņas spektra, gan skaļuma ievērojams pastiprinājums un spēcīgs audio pastiprinājums, kas bagātinās jebkādu mūziku.

F400048366-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Audio ieeja portatīvai mūzikas atskaņošanai
Audio ieejas savienojamība sniedz iespēju tieši atskaņot audio saturu no portatīviem multivides atskaņotājiem. Audio ieeja ne tikai nodrošina priekšrocību baudīt iecienīto mūziku audio sistēmas lieliskajā skaņas kvalitātē, bet ir arī ārkārtīgi parocīga, jo ir tikai jāsavieno portatīvais MP3 atskaņotājs ar audio sistēmu.

F400003118-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Dubultais pastiprinātājs labākam skaņas sniegumam
Dubultais pastiprinātājs nodrošina uzlabotu skanējumu, samazinot starpmodulāciju starp basu skaļruni un augstfr. skaļruni, jo katram raidītājam ir savs pastiprinātājs. Rezultāts ir dziļa un jaudīga basu skaņa ar lielu ietekmi bez traucējumiem ar augstajām frekvencēm, un tās paliek tīras un detalizētas. Izmantojot apvienojumā ar precīzu, aktīvu signāla sadalīšanu, tiek iegūta labāka kontrole par katra raidītāja fāzu un frekvences reakciju, iegūstot balansētāku un dabiskāku skanējumu.

F300003141-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Digitālā regulēšana ar iepriekš iestatītām stacijām papildus ērtībai
Vienkārši noregulējiet ierīci uz staciju, kuru vēlaties iestatīt kā iepriekšēju iestatījumu, nospiediet un turiet iepriekšējās iestatīšanas pogu, lai saglabātu frekvenci atmiņā. Ar iepriekš iestatītām radiostacijām, ko iespējams saglabāt atmiņā, varat ātri piekļūt savai iecienītajai radiostacijai, katru reizi manuāli nemeklējot vajadzīgo frekvenci.

F400051888-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Bluetooth ierīču savienošana pārī ar vienu pieskārienu, izmantojot viedtālruņus ar iespējotu NFC
Viegli savienojiet pārī Bluetooth ierīces, izmantojot viena pieskāriena NFC (Near Field Communication — tuva darbības lauka sakari) tehnoloģiju. Vienkārši pieskarieties viedtālrunim vai planšetdatoram ar iespējotu NFC pie skaļruņa NFC zonas, lai ieslēgtu skaļruni, aktivizētu Bluetooth savienošanu pārī un sāktu mūzikas straumēšanu.

F400007439-FIL-global-001?wid=346&hei=18
300 W RMS kopējā izejas jauda

Skaņa
* Kopējā skaņas jauda (RMS): 300W
* Skaņas pastiprinājums: MAX Sound // Dinam. zem.frekv. skaņas pastipr.

Skaļruņi
* Pamatskaļrunis: 2" augstfrekvenču skaļrunis // Divvirzienu // Zem.frekv. skaņu atstar. skaļruņu sist. // 6,5" zemfrekvenču skaļrunis
* Skaļruņu skaits: 2

Audio atskaņošana
* Disku skaits: 1
* Ielādētāja tips: Nodalījums
* Atskaņošanas datu nesēji: CD // CD-R // CD-RW // MP3-CD
* Disku atskaņošanas režīmi: Atkārtot/vienu/disku/programma // Atskaņot jauktā secībā // Ātri patīt uz priekšu/atpakaļ // Nākamā/iepriekšējā celiņa meklēšana // Atkārtot atskaņošanu // 20 skaņdarbi, programmējams
* USB Direct režīmi: Ātri attīt/ātri tīt uz priekšu // Atskaņot/pauzēt // Iepriekšējais/nākamais // Programmas atskaņošana // Atkārtot // Atskaņot jauktā secībā // Apturēt

Uztvērējs/uztveršana/pārraide
* Uztvērēja joslas: FM stereo
* Automātiska digitālā regulēšana: Jā
* Iepriekš iestatītas stacijas: 20

Lietošanas komforts
* Modinātāja signāli: CD modinātāja signāls // Izslēgšanās taimeris // Radio modinātāja signāls // USB modinātāja signāls
* Pulkstenis: Galvenajā displejā
* Displeja tips: VFD displejs

Savienojamība
* Audio savienojumi: RCA Aux ieeja
* Bluetooth profili: A2DP
* Audio ieeja (3,5 mm): Jā
* NFC tehnoloģija: Jā

Izmēri
* Komplekta platums: 467  mm
* Komplekta augstums: 140  mm
* Komplekta dziļums: 320  mm
* Skaļruņu platums: 241  mm
* Skaļruņu augstums: 350  mm
* Skaļruņu dziļums: 201  mm
* Iesaiņojuma platums: 526  mm
* Iesaiņojuma augstums: 475  mm
* Iesaiņojuma dziļums: 393  mm
* Neto svars: 10,25  kg