Philips FC7008/01 tvaika tīrītājs

Ražotājs: Philips
Kods: X007294
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Iztīra noturīgus traipus, iznīcina baktērijas bez ķimikālijām
Philips SteamCleaner Multi iztīra noturīgus traipus un taukus ar tvaiku. Iegūstiet higiēniski tīru rezultātu, izmantojot tikai ūdeni - tvaiks iznīcina līdz 99,9% baktēriju. Tvaika uzgalis iesniedzas visos stūros, bet mikrošķiedru spilventiņš paceļ un absorbē netīrumus.

 Pilns apraksts

52.99 €
5.30 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

5.30€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 58.30€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Pieejama 1-2 nedēļu laikā
Piegāde

Jauda
* 1200w
* Uzsilšanas laiks: 100 °C

Uzkopšanas veids
* Mitrā
* Mazgājams mikrošķiedras spilventiņš

Tilpums
* Ielejamā ūdens apjoms 0.75 l

Uzgaļi
* Precīzais tvaika uzgalis
* Trīsstūrveida tvaika uzgalis
* 2 mikrošķiedras spilventiņi

Komplektācija
* Tvaika tīrītājs
* Precīzais tvaika uzgalis
* Trīsstūrveida tvaika uzgalis
* 2 mikrošķiedras spilventiņi

Svars
* Produkta svars: 0,7 kg


Nav jāizmanto tīr. līdz, uz virsmām nepaliek nosēdumi
Philips SteamCleaner Multi izmanto tikai ūdeni un neatstāj uz virsmām nekāda veida nosēdumus.

Tvaiks likvidē mikrobus un baktērijas
Iegūstiet higiēniskus tīrīšanas rezultātus ar Philips SteamCleaner Multi. Steam Cleaner Multi iznīcina līdz 99,9% mikrobu un baktēriju uz virsmām, neizmantojot ķimikālijas, bet tikai ūdeni.

Ietverti 2 mikrošķiedras spilventiņi
Iekļauti 2 mazgājami un izturīgi mikrošķiedras spilventiņi. Mīkstais mikrošķiedras materiāls saudzīgi atbrīvo, paceļ un absorbē putekļus un netīrumus. Efektīva un saudzīga netīrumu likvidēšana. Mikrošķiedras spilventiņi ir mazgājami veļasmašīnā, un tos ir viegli pievienot un noņemt.

Viegls, kompakts un ērtu uzglabājams
SteamCleaner Multi ir viegls un kompakts, viegli uzglabājams un vienmēr pa rokai. Tas ir viegls, un padarīs ilgstošas tīrīšanas procedūras mazāk nogurdinošas

Norāda gatavību lietošanai
Indikatora lampiņa kļūst balta, kad ierīce iesilst. Kad sāk mirgot zilā lampiņa, tad ierīce ir gatava tvaika padevei. 800 W jauda ātrai uzsilšanai. SteamCleaner Multi ir gatavs lietošanai mazāk kā pēc 45 sek., nodrošinot nepārtrauktu tvaika padevi tīrīšanas procesa laikā.

izturīgi mazgājami mikrošķiedras paliktņi
Mikrošķiedras spilventiņi ir īpaši izstrādāti, lai paceltu un savāktu visus netīrumus un putekļus no virsmām tvaicēšanas laikā, lai veiktu pilnīgu tīrīšanu vienā piegājienā.

Viegli notīra grūti tīrāmus traipus un eļļu no gludām virsmām
Tvaicēšana augstā temperatūrā viegli izšķīdina taukus un netīrumus. Apstrāde ar tvaiku ir efektīva metode visu veidu traipu un netīrumu tīrīšanai.

Trīsstūrveida tvaika uzgalis, lai piekļūtu visur
Notīriet gludas virsmas ar trīsstūrveida tvaika uzgali un pievienoto mikrošķiedru spilventiņu. Ar vienu kustību varat notīrīt netīrumus un traipus. Pateicoties trīsstūrveida formai, varat gan notīrīt virsmas, gan piekļūt stūriem, izmantojot smailo galu.

Precīzais tvaika uzgalis šauriem stūriem
Precīzais tvaika uzgalis ir īpaši izstrādāts ar unikālu formu, lai piekļūtu šaurām un grūti aizsniedzamām vietām, kur nav iespējams piekļūt ar parastu putekļsūcēju, piemēram, ventilācijas atverēm.