Philips DVP 2850/58 DVD atskaņotājs melnā krāsā

Ražotājs: Philips
Kods: X027934
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Ar Philips DVP 2850/58 DVD atskaņotāju filmas nekad nav izskatījušās labāk.

 Pilns apraksts

38.99 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
3D atbalsts
Atskaņojamo disku veidi DVD, CD
Karaokes funkcija
LAN Interneta pieslēgums
Wi-Fi savienojums
USB pieslēgums 1

Formātu atbalsts
* MP3
* WMA
* JPEG
* AVI
* divX
* MPEG
* MPG

Pieslēgvietas
* RCA
* USB 2.0

Izmērs
* 270 x 33 x 210 mm

DivX Ultra sertificēts
Ar DivX atbalstu varat baudīt DivX kodētos video un filmas no interneta, tostarp iegādātās Holivudas filmas, savas dzīvojamās istabas komfortā. DivX datu nesēju formāts ir MPEG-4 video saspiešanas tehnoloģija, kas dod iespēju saglabāt lielus failus, piemēram, filmas, reklāmrullīšus un mūzikas video, tādos datu nesējos kā CD-R/ RW un DVD ierakstāmais disks atskaņošanai DivX Ultra sertificētā Philips Blu-ray vai DVD atskaņotājā. DivX Ultra apvieno DivX atskaņošanu ar lieliskām funkcijām, tādām kā integrēti subtitri, daudzas audio valodas, daudzi skaņu celiņi un izvēlnes, vienā parocīgā faila formātā.
Multivides DivX Atskaņojiet CD, (S)VCD, DVD, DVD+- R/ RW, DivX, MP3, WMA, JPEG

12 bitu/ 108 MHz video apstrāde
12 bitu video DAC ir izcils digitālo signālu pārveidotājs analogajos signālos, kas saglabā katru autentiskas attēla kvalitātes detaļu. Tas parāda smalkas nianses un vienmērīgākas krāsu pārejas, kas attiecīgi veido dzīvīgāku un dabiskāku attēlu. Parastā 10 bitu DAC ierobežojumi kļuva sevišķi saredzami, lietojot lielos ekrānus un projektorus.

USB multivides saite
USB ir protokola standarts, ko ērti lietot, lai savienotu datorus, perifērās ierīces un plašpatēriņa elektroniskās iekārtas. Ar USB multivides saiti atliek tikai pievienot USB ierīci, izvēlēties filmu, mūziku vai fotoattēlus un atskaņot.

Screen Fit
Lai ko un kādā televizorā tu skatītos, Screen Fit nodrošina to, ka attēls aizpilda visu ekrānu. Vairs nav traucējošo melno joslu ekrāna augšpusē un apakšpusē, nav jāveic nekāda pacietīga manuālā regulēšana. Tikai jānospiež Screen Fit poga, jāizvēlas formāts un jābauda filma pilnekrānā