Philips BTD 2180/12 mikro mūzikas sistēma ar Bluetooth

Ražotājs: Philips
Kods: X067780
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Skaņa, kas pielāgojas jūsu mājai
Klausieties visu digitālo mūziku no sava viedtālruņa, izmantojot Bluetooth® savienojumu. Philips skaņu sistēma atskaņo arī DVD diskus, DivX filmas, kompaktdiskus un MP3 kompaktdiskus. Izbaudiet iecienīto izklaidi stilīgā ierīcē.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Skaņas jauda 70 W
Atskaņojamo disku veidi DVD, CD
MP3 atbalsts
FM / AM radio
Interneta radio
Karaokes funkcija
Wi-Fi savienojums
USB pieslēgums 1
LAN Interneta pieslēgums
Bluetooth
Modinātāja funkcija
NFC atbalsts

BTD2180_12-IMS-lv_LV?wid=346&hei=186&$jp
Skaņa, kas pielāgojas jūsu mājai
Klausieties visu digitālo mūziku no sava viedtālruņa, izmantojot Bluetooth® savienojumu. Philips skaņu sistēma atskaņo arī DVD diskus, DivX filmas, kompaktdiskus un MP3 kompaktdiskus. Izbaudiet iecienīto izklaidi stilīgā ierīcē.

F400048332-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Mūzikas straumēšana bezvadu tīklā ar Bluetooth
Bluetooth ir neliela diapazona bezvadu sakaru tehnoloģija, kas ir vienkārša un energoefektīva. Tehnoloģija nodrošina vienkāršu bezvadu savienojumu ar iPod/iPhone/iPad vai citām Bluetooth ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem, planšetdatoriem vai pat klēpjdatoriem. Šajā skaļrunī bezvadu tīklā varat klausīties gan savu iecienīto mūziku, gan video un spēļu skaņu.

F300000558-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Zemās frekvences skaņu atstarojoša skaļruņu sistēma nodrošina jaudīgu un dziļāku zemās frekvences skaņu
Zemās frekvences skaņu atstarojošā skaļruņu sistēma sniedz dziļu zemās frekvences skaņas skanējumu no kompaktas skandu sistēmas. Tā atšķiras no tradicionālās skandu sistēmas ar pievienotu zemās frekvences skaņas kanālu, kas akustiski pielāgots zemo frekvenču skaļrunim, tādējādi optimizējot sistēmas zemās frekvences skaņas atbalsošanos. Rezultāts ir dziļāka zemās frekvences skaņa un mazāk izkropļojumu. Sistēma darbojas, rezonējot gaisa masu zemās frekvences skaņas kanālā, lai vibrētu tāpat kā standarta zemo frekvenču skaļrunis. Apvienojumā ar zemo frekvenču skaļruņa reakciju sistēma paplašina visaptverošu zemo frekvenču skaņu diapazonu, radot pilnībā jaunu dziļo zemās frekvences skaņu dimensiju.
 

F400013782-FIL-global-001?wid=346&hei=18
USB Direct vienkāršai MP3 mūzikas atskaņošanai
Tā kā faili ir pilnībā pārsūtāmi, varat vienkārši baudīt ērtības un prieku, kādu sniedz piekļuve digitālajai mūzikai caur iebūvēto USB Direct.

F300013588-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Dolby Digital nepārspējamam filmu baudījumam
Tāpēc, ka Dolby Digital, pasaulē vadošie digitālā daudzkanālu audio standarti, darbojas atbilstoši cilvēka auss dabiskajai skaņas apstrādei, jūs varat baudīt nepārspējamas kvalitātes visaptverošas skaņas audio ar reālistiskiem telpiskiem akcentiem.
 

F400014108-FIL-global-001?wid=346&hei=18
FM digitālā regulēšana ar iespēju iepriekš iestatīt līdz pat 20 stacijām
Digitālais FM radio piedāvā papildu mūzikas iespējas saistībā ar jūsu mūzikas kolekciju Philips audio sistēmā. Vienkārši noregulējiet staciju, kuru vēlaties iepriekšēji iestatīt, nospiediet un turiet nospiestu iepriekšējās iestatīšanas pogu, lai saglabātu frekvenci atmiņā. Ar iepriekš iestatītām radio stacijām, ko var saglabāt atmiņā, varat ātri piekļūt savai iecienītajai radio stacijai, ik reizi neregulējot frekvences manuāli.

F300003290-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Ieslēgšanās un izslēgšanās taimera funkcijas
Daudziem modinātājpulksteņiem ir vairākas modinātāja signāla iespējas. Šis Philips radio pulkstenis jūs pamodina ar radio vai tradicionālo modinātāja signālu. Izslēgšanās taimeris sniedz iespēju ieprogrammēt nepieciešamo mūzikas skanējuma laiku atbilstoši laikam, kādā jūs parasti iemiegat. Neatkarīgi no tā, ko sagaidāt no modinātājpulksteņa — rīta modinātāja ierasto signālu, kas skan vienmērīgi un neatlaidīgi, vai iemīļotas mūzikas atskaņošanu līdz iemigšanas brīdim —, šis radio pulkstenis nodrošina visas iespējas.

F400010661-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Atskaņojiet DVD, (S)VCD, MP3-CD, CD(RW) un CD ar attēliem
Philips atskaņotājs ir saderīgs ar lielāko daļu tirdzniecībā pieejamo DVD disku un kompaktdisku. DVD, (S)VCD, MP3-CD, CD(RW) un CD ar attēliem — atskaņotājs spēj atskaņot visus. SVCD nozīmē "Super VideoCD". SVCD kvalitāte ir daudz augstāka nekā VCD, it īpaši daudz asāki attēli nekā VCD, tāpēc, ka izšķirtspēja ir augstāka. CD-RW ir tāda CD diskdziņa saīsināts apzīmējums, kas var pieņemt izplatītākos pārrakstāmo kompaktdisku formātus.

F400016478-FIL-global-001?wid=346&hei=18
Karaoke dziedāšana — nebeidzamas izklaides iespējas mājās

Digitālā skaņas kontrole
Digitālā skaņas kontrole piedāvā iepriekš iestatītu balansētas, skaidras, jaudīgas, siltas un gaišas kontroles izvēli, ko varat izmantot, lai optimizētu frekvenču diapazonu dažādu stilu mūzikai. Katrs režīms lieto grafisku stabilizēšanas tehnoloģiju, lai automātiski noregulētu skaņas līdzsvaru un pastiprinātu būtiskākās skaņu frekvences izvēlētajā mūzikas stilā. Visbeidzot, digitālā skaņas kontrole atvieglo maksimāla baudījuma saņemšanu no mūzikas klausīšanās, precīzi noregulējot skaņu līdzsvaru atbilstoši atskaņojamās mūzikas veidam.

Motorizēts CD ielād. mehān. ērtai piekļuvei
Motorizētas slīdošas priekšējās durtiņas piešķir šīs sistēmas jau tā elegantajam dizainam vēl lielāku izsmalcinātību. Stilīgās un vienlaikus funkcionālās disku nodalījuma durtiņas vienmērīgi slīd vertikāli augšup un lejup, kolīdz pieskaraties pogai un vēlaties mainīt savu mūzikas izvēli. Varat atslābināties un baudīt dinamisku muzikālo sniegumu, vērojot disku caur caurspīdīgo lodziņu.

Skaņa
* Skaņas pastiprinājums: Digitālā skaņas kontrole
* Skaņu sistēma: Dolby Digital
* Maksimālā izejas jauda (RMS): 70W

Skaļruņi
* Skaļruņu draiveri: Kupolveida augstfrekvenču skaļrunis ar 4" zemo frekvenču skaļruni

Audio atskaņošana
* Atskaņošanas datu nesēji: MP3-CD // CD // CD-R // CD-RW
* Disku atskaņošanas režīmi: Atkārtot/vienu/visu/programma // Ātri patīt uz priekšu/atpakaļ // Nākamā/iepriekšējā celiņa meklēšana
* Ielādētāja tips: Motorizēts nodalījums
* USB Direct režīmi: Ātri attīt/ātri tīt uz priekšu // Atskaņot/pauzēt // Iepriekšējais/nākamais // Programmas atskaņošana // Atkārtot // Apturēt

Video atskaņošana
* Atskaņošanas datu nesēji: DivX // DVD-Video // CD ar attēliem // Video CD/SVCD // DVD +R/+RW // DVD-R/-RW
* Disku atskaņošanas režīmi: A-B atkārtošana // Leņķis // PBC // Palēnināta kustība // Tālummaiņa // Vecāku kontrole // Diska izvēlne // Ātri patīt atpakaļ // Ātri patīt uz priekšu // OSD // Atsākt atskaņošanu no apturēšanas vietas
* DVD Reģions: 2.
* Video uzlabojumi: Progressive Scan

Nekustīgo attēlu atskaņošana
* Attēlu saspiešanas formāts: JPEG
* Attēla uzlabošana: Slaidrāde ar MP3 atskaņošanu
* Atskaņošanas datu nesēji: CD ar attēliem // CD-R/RW // DVD +R/+RW

Uztvērējs/uztveršana/pārraide
* Uztvērēja joslas: FM Stereo
* Automātiska digitālā regulēšana: Jā
* Uztvērēja uzlabojumi: Automātiska saglabāšana
* Iepriekš iestatītas stacijas: 20

Savienojamība
* Video izeja – analogā: Kompozītu CVBS (dzeltena saite) // Komponents Y Pb Pr (saite)
* Audio savienojumi: Analogā audio ieeja (K/L)
* USB: USB resurss
* Bluetooth profili: A2DP
* Mikrofons: Mikrofona ligzda

Lietošanas komforts
* Modinātāja signāli: CD modinātāja signāls // Izslēgšanās taimeris // Radio modinātāja signāls // USB modinātāja signāls
* Pulkstenis: Galvenajā displejā
* Rādījumi: DIM režīms

Izmēri
* Bruto svars: 6.7 kg
* Ierīces dziļums: 220,4  mm
* Ierīces augstums: 119  mm
* Ierīces platums: 180  mm
* Pamatskaļruņa dziļums: 185  mm
* Pamatskaļruņa augstums: 260  mm
* Pamatskaļruņa platums: 140  mm
* Iesaiņojuma dziļums: 208  mm
* Iesaiņojuma augstums: 315  mm
* Iesaiņojuma platums: 663  mm