Philips AZ 787/12 CD un kasešu magnetola ar USB

Ražotājs: Philips
Kods: X058611
UPC: 8712581667771
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Vai Tev vajag nelielu, pārnēsājumu un jaudīgu mūzikas centru! Tad Philips piedāvā Tev šo jaudīgo modernā dizaina CD un kasešu magnetolu. Šī iekārta atskaņos mūziku no dāžadiem datu nesējiem - audio kasetēm, CD matricas kā arī no USB flash atmiņas. Arī ziņas vari klausīties, jo ir magnetlā ir iebūvēts kvalitatīvs FM uztvērējs, kas atskaņos Tev gan LR1 gan Super FM, vai jebkuru citu no Tavām mīļajām radio stacijām. Komplektā esošā pults tevi padarīs vēl nedaudz slinkāku, jo nebūs nepieciešams celties no ērtā dīvāna, lai pagrieztu skaļāk un dzietātu līdzi savām mīļākajām dziesmām.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Skaņas jauda 12 W
Atskaņojamo disku veidi CD
MP3 atbalsts
FM / AM radio
Interneta radio
Karaokes funkcija
Wi-Fi savienojums
USB pieslēgums 1
LAN Interneta pieslēgums
Bluetooth
Modinātāja funkcija
NFC atbalsts

Jauda
* Maksimālā izejas jauda (RMS): 12 W
* Skaņu sistēma: stereo

Atskaņošanas formāti
* Atskaņošanas datu nesēji: CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD, WMA-CD

Kasešu atskaņošanas nodalījuma tehnoloģija
* mehāniska

Disku atskaņotājs
* Ielādētāja tips: augšdaļa
* Disku atskaņošanas režīmi: ātri patīt uz priekšu/ atpakaļ, nākamā/iepriekšējā celiņa meklēšana, atkārtot/jauktā secībā/programmu

Atskaņošana no zibatmiņas
* USB atskaņošanas režīmi: ātri attīt/ātri tīt uz priekšu, atskaņot/pauzēt, iepriekšējais/nākamais, programmas atskaņošana, atkārtot, atskaņot jauktā secībā, apturēt

Radiouztvērējs
* Antena: FM antena
* Uztvērēja joslas: FM
* Iepriekš iestatītas stacijas: 20
* Uztvērēja pastiprināšana: automātiska digitālā regulēšana

Skaļruņi
* Iebūvēto skaļruņu skaits: 2
* Skaļruņa pastiprinājums: Divvirzienu zemfrekvences skaņu atstarojošs skaļrunis
* Skaļruņa režģa apdare: metāls

Citas funkcijas
* Displeja tips: LCD displejs ar aizmugurgaismojumu
* Tālvadības pults
* Strāvas vads

Strāvas padeve
* Enerģijas veids: 220-240 V

Izmēri
* Izstrādājuma izmēri (P x A x G): 435 x 270 x 170 mm
* Iesaiņojuma izmēri (PxAxG): 468 x 198 x 310 mm
* Produkta svars: 3 kg
* Svars (ieskaitot iesaiņojumu): 4 kg

 

  • Atskaņojiet MP3/WMA-CD, CD un CD-RW

    F300014711-FIL-global-001?wid=346&hei=18Audio saspiešanas tehnoloģija sniedz iespēju apjomīgos digitālos mūzikas failus samazināt desmitkārtīgi, krasi nepasliktinot to skaņas kvalitāti. MP3 vai WMA ir divi saspiešanas formāti, kas ļauj baudīt digitālās mūzikas skaņu pasauli, izmantojot Philips atskaņotāju. Lejupielādējiet MP3 vai WMA dziesmas no autorizētām mūzikas vietnēm internetā vai arī veidojiet savus MP3 vai WMA mūzikas failus, ierakstot tos no audio kompaktdiskiem un pārsūtot uz atskaņotāju.

 

  • Digitālā regulēšana ar iepriekš iestatītām stacijām papildus ērtībai

    F300003141-FIL-global-001?wid=346&hei=18Vienkārši noregulējiet ierīci uz staciju, kuru vēlaties iestatīt kā iepriekšēju iestatījumu, nospiediet un turiet iepriekšējās iestatīšanas pogu, lai saglabātu frekvenci atmiņā. Ar iepriekš iestatītām radiostacijām, ko iespējams saglabāt atmiņā, varat ātri piekļūt savai iecienītajai radiostacijai, katru reizi manuāli nemeklējot vajadzīgo frekvenci.

 

  • Dinamiskais zemās frekvences skaņas pastiprinājums dziļam un dramatiskam skanējumam

    F300000563-FIL-global-001?wid=346&hei=18Dinamiskais zemās frekvences skaņas pastiprinājums palielina mūzikas baudījumu līdz maksimumam, akcentējot mūzikas zemās frekvences skaņas saturu visā skaļuma iestatījuma diapazonā – no klusākā uz skaļāko – ar vienu pieskārienu! Ja ir iestatīts zems skaļuma līmenis, parasti apakšējās zemās frekvences vairs nav saklausāmas. Lai to novērstu, varat ieslēgt dinamisko zemās frekvences skaņas pastiprinājumu, tādējādi pastiprinot zemās frekvences skaņas līmeni. Līdz ar to varat baudīt nemainīgas kvalitātes skaņu pat niecīgā skaļumā.