Philips AZ 3831/12 CD magnetola ar USB un MP3 atbalstu

Ražotājs: Philips
Kods: X028906
MPN: AZ3831/12
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Lieliska portatīva skaņa ar USB Direct
Ja vēlies klausīties iecienīto digitālo mūziku no portatīvā mūzikas atskaņotāja un izbaudīt to ar spēcīgu skanējumu tad ar Philips CD atskaņotāja USB Direct funkciju Tu to varēsi.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Skaņas jauda 5 W
Atskaņojamo disku veidi CD
MP3 atbalsts
FM / AM radio
Interneta radio
Karaokes funkcija
Wi-Fi savienojums
USB pieslēgums 1
LAN Interneta pieslēgums
Bluetooth
Modinātāja funkcija
NFC atbalsts
 • Dinamiskais zemās frekvences skaņas pastiprinājums dziļam un dramatiskam skanējumam F300000563-FIL-global-001?wid=346&hei=18

  Dinamiskais zemās frekvences skaņas pastiprinājums palielina mūzikas baudījumu līdz maksimumam, akcentējot mūzikas zemās frekvences skaņas saturu visā skaļuma iestatījuma diapazonā – no klusākā uz skaļāko – ar vienu pieskārienu! Ja ir iestatīts zems skaļuma līmenis, parasti apakšējās zemās frekvences vairs nav saklausāmas. Lai to novērstu, varat ieslēgt dinamisko zemās frekvences skaņas pastiprinājumu, tādējādi pastiprinot zemās frekvences skaņas līmeni. Līdz ar to varat baudīt nemainīgas kvalitātes skaņu pat niecīgā skaļumā.

 • USB Direct MP3/WMA mūzikas atskaņošanai

  F300000602-FIL-global-001?wid=346&hei=18

  Izmantojot USB Direct režīmu, vienkārši pievienojiet savu USB ierīci Philips ierīces USB lasītājam un jūsu digitālā mūzika tiks atskaņota tieši no Philips ierīces.

 • MP3 saite portatīvai mūzikas atskaņošanai

  F400011242-FIL-global-001?wid=346&hei=18

  MP3 saites savienojuma iespēja ļauj tieši atskaņot MP3 saturu no portatīviem multivides atskaņotājiem. MP3 saite ne tikai nodrošina priekšrocību baudīt iecienīto mūziku audio sistēmas lieliskajā skaņas kvalitātē, bet ir arī ārkārtīgi parocīga, jo ir tikai jāsavieno portatīvais MP3 atskaņotājs ar audio sistēmu.

 • Parocīga tālvadības pults papildu ērtībām

  F400008261-FIL-global-001?wid=346&hei=18

  Ar parocīgu tālvadības pulti lielākai ērtībai tieši jūsu rokās, viss, kas jums jādara ir vienkārši jāatslābinās un jābauda atpūtu.

 

 • CD jauktā secībā/atkārtošana personalizētam mūzikas baudījumam

  F300000639-FIL-global-001?wid=346&hei=18

  Funkcija "Jauktā secībā/atkārtot" palīdz izvairīties no garlaicības, visu laiku klausoties mūzikas failus vienā un tajā pašā secībā. Pēc iemīļoto dziesmu ielādēšanas atskaņotājā jums tikai jāizvēlas viens no režīmiem — "Shuffle" (Jauktā secībā) vai "Repeat" (Atkārtot), un melodijas tiks atskaņotas jauktā režīmu secībā. Baudiet atšķirīgu un unikālu mūzikas skanējumu ik reizi, kad ieslēdzat savu atskaņotāju.

 • Atskaņojiet MP3/WMA-CD, CD un CD-RW

  F300014711-FIL-global-001?wid=346&hei=18

  Audio saspiešanas tehnoloģija sniedz iespēju apjomīgos digitālos mūzikas failus samazināt desmitkārtīgi, krasi nepasliktinot to skaņas kvalitāti. MP3 vai WMA ir divi saspiešanas formāti, kas ļauj baudīt digitālās mūzikas skaņu pasauli, izmantojot Philips atskaņotāju. Lejupielādējiet MP3 vai WMA dziesmas no autorizētām mūzikas vietnēm internetā vai arī veidojiet savus MP3 vai WMA mūzikas failus, ierakstot tos no audio kompaktdiskiem un pārsūtot uz atskaņotāju.

 • 20 celiņu CD programmēšana

  CD programmējamas atskaņošanas funkcija sniedz iespēju baudīt iemīļotos skaņu celiņus izvēlētā secībā.

 • 5 W RMS kopējā izejas jauda

  Šai sistēmai ir 5 W RMS kopējā izejas jauda. RMS ir signāla efektīvā vērtība, kas ir audio jaudas tipisks raksturlielums jeb elektroenerģija, kādu skandas saņem no skaņas pastiprinātāja un ko mēra vatos. Elektroenerģijas daudzums, kādu saņem skanda, un skandas jutība nosaka ģenerēto skaņas jaudu. Jo lielāka jauda vatos, jo spēcīgāka ir skaļruņa atskaņotā skaņa.

 • ID3 tagu atbalsts ieraksta informācijai CD atskaņošanas laikā

  Atskaņotājiem, kuriem ir ID3 tagu atbalsts, ir LCD ekrāns, kurā parādīts pašreiz atskaņotā izpildītāja un dziesmas nosaukums, un dziesmas atskaņotājā var ļoti viegli identificēt. Dziesmās parādīta gan ciparu, gan teksta informācija viegli lasāmā formātā, tādēļ ērti var izlasīt izpildītāja un dziesmas nosaukumu. ID3 tagu atbalsts ļauj ātri identificēt daudz failu un viegli caur tiem pārvietoties MP3-CD vai WMA-CD ierīcē.

Audio atskaņošana
* Disku atskaņošanas režīmi: Ātri patīt uz priekšu/ atpakaļ, Nākamā/iepriekšējā celiņa meklēšana, Programmas atskaņošana, Atkārtot atskaņošanu, Atskaņot jauktā secībā
* Atskaņošanas datu nesēji: CD, CD-R, CD-RW,
MP3-CD, WMA-CD
* Programmējami celiņi: 20
* USB Direct režīmi: Ātri attīt/ātri tīt uz priekšu,
Atskaņot/pauzēt, Iepriekšējais/nākamais, Programmas atskaņošana, Atkārtot, Atskaņot jauktā secība

Savienojumi/pieslēgvietas
* USB
* Audio izeja 3.5 mm
* 3.5 mm stereo ieeja

Uztvērējs/uztveršana/pārraide
* Uztvērēja joslas: FM, MW
* Antena: FM antena
* Saglabājamo raidstaciju skaits: 40
* Uztvērēja pastiprināšana: automātiska digitālā regulēšana

Skaņa
* Skaņas pastiprinājums: Dinam. zem.frekv. skaņas pastipr.
* Skaņu sistēma: stereo
* Skaļuma vadība: rotācijas
* Izejas jauda: 5W RMS
* Iebūvēto skaļruņu skaits: 2
* Skaļruņa režģa apdare: metāls

Lietošanas komforts
* Ielādētāja tips: augšdaļa
* Displeja tips: LCD displejs

Komplektācija
* Tālvadības pults
* Strāvas vads

Barošana
* Baterijas tips: C izmērs (LR20)
* Bateriju skaits: 8
* Ārējā barošana: 220v maiņstrāva

Izmēri un svars
* Izmēri: 257 x 134 x 386 mm
* Svars: 3 kg