Philips AZ 105R/12 CD magnetola, sarkana

Ražotājs: Philips
Kods: X058608
UPC: 8712581684761
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Gūstiet baudu no vienkāršām lietām dzīvē un baudiet piedāvātās ērtības. Kompaktā un portatīvā Philips kompaktdisku skaņas iekārta ļauj jums nodoties savas iecienītākās mūzikas baudījumam, izmantojot vienkārši lietojamas funkcijas.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Skaņas jauda 2 W
Atskaņojamo disku veidi CD
MP3 atbalsts
FM / AM radio
Interneta radio
Karaokes funkcija
Wi-Fi savienojums
LAN Interneta pieslēgums
Bluetooth
Modinātāja funkcija
NFC atbalsts

Audio atskaņošana
* Atskaņošanas datu nesēji: CD, CD-R, CD-RW
* Skaļruņi: 2 iebūvētie skaļruņi
* Skaļruņa režģa apdare: metāls

Skaņa
* Skaņas pastiprinājums: Dinam. zem.frekv. skaņas pastipr.
* Skaņu sistēma: stereo
* Skaļuma vadība: rotācijas (analogā)
* Izejas jauda: 2 x 1 W RMS

Savienojamība
* Audio ieeja (3,5 mm)

Uztveršana:
* Iebūvēts FM radio uztvērējs

Izmēri
* Izstrādājuma izmēri (P x A x G): 262 x 245 x 123  mm
* Iesaiņojuma izmēri (PxAxG): 284 x 264 x 155 mm

Svars
* Produkta svars: 1,1  kg
* Svars (ieskaitot iesaiņojumu): 1,8  kg

 

  • Atskaņojiet CD, CD-R un CD-RW

    F300005124-FIL-global-001?wid=346&hei=18Philips ir slavens ar tādu produktu ražošanu, kas ir saderīgi ar daudziem tirdzniecībā pieejamajiem diskiem. Šī skaņu sistēma ļauj baudīt mūziku no CD,CD-R un CD-RW. CD-RW (saderīgs ar pārrakstāmu kompaktdisku) nozīmē, ka skaņu sistēma var atskaņot gan ierakstāmos kompaktdiskus (CD-R), gan pārrakstāmos kompaktdiskus (CD-RW). CD-R diskos mūziku var ierakstīt vienu reizi un atskaņot ar jebkuru audio CD atskaņotāju, savukārt CD-RW diskus var ierakstīt un pārrakstīt daudzas reizes un atskaņot tikai ar saderīgiem audio CD atskaņotājiem.

 

  • Dinamiskais zemās frekvences skaņas pastiprinājums dziļam un dramatiskam skanējumam

    F300000563-FIL-global-001?wid=346&hei=18Dinamiskais zemās frekvences skaņas pastiprinājums palielina mūzikas baudījumu līdz maksimumam, akcentējot mūzikas zemās frekvences skaņas saturu visā skaļuma iestatījuma diapazonā – no klusākā uz skaļāko – ar vienu pieskārienu! Ja ir iestatīts zems skaļuma līmenis, parasti apakšējās zemās frekvences vairs nav saklausāmas. Lai to novērstu, varat ieslēgt dinamisko zemās frekvences skaņas pastiprinājumu, tādējādi pastiprinot zemās frekvences skaņas līmeni. Līdz ar to varat baudīt nemainīgas kvalitātes skaņu pat niecīgā skaļumā.

 

  • Audio ieeja vienkāršai portatīvai mūzikas atskaņošanai

  • F400047207-FIL-global-001?wid=346&hei=18Izveidojiet vienu vienkāršu savienojumu un klausieties visu savu mūziku no portatīvajām ierīcēm un datoriem. Vienkārši pievienojiet ierīci AUDIO-IN (3,5 mm) portam savā Philips skaļruņu komplektā. Izmantojot datorus, savienojumi parasti tiek izveidoti ar austiņu izeju. Kad esat izveidojis savienojumu, varat klausīties visu savu mūzikas kolekciju no lieliska skaļruņu komplekta. Philips vienkārši sniedz labāku skanējumu.