Philips Avance Collection HR 1676/90 rokas blenderis

Ražotājs: Philips
Kods: X029425
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Jauns Avance kolekcijas rokas blenderis ar jaudīgu 800W motoru, ProMix sajaukšanas tehnoloģiju un titāna asmeņiem. SpeedTouch intuitīvā vadība - jo spēcīgāk spied pogu, jo ātrāk darbojas blenderis.

 Pilns apraksts

63.50 €
Pieejama 1-2 nedēļu laikā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Blendera veids Rokas blenderis
Blendera tilpums 1.2
Jauda 800 W
Ātrumu skaits Plūstoša ātruma maiņa
Impulsa režīms
Šķēlēšanas / smalcināšanas disks
Putošanas uzgalis
Ledus smalcināšana

Tips
* Rokas blenderis

Jauda
* 800W

Tilpums
* Glāze: 1.2 l
* Smalcinātājs
* Putotājs

Ātrumi
* Regulējams ātrums
* Turbo režīms
* Speed Touch

Vada garums
* 1.2 m

Citas īpašības
* Titāna naži
* Metāla kāja
* Korpuss no izturīgas ABS plastmasas
* Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
* Ar 1 pogas spiedienu noņemami uzgaļi

Trīsstūra forma optimālai plūsmai un blenderēšanas sniegumam
Philips blendera ProMix tehnoloģija ir izstrādāta sadarbībā ar prestižo Štutgartes universitāti. Tā ir mūsdienīga tehnoloģija vienmērīgākai un ātrākai blenderēšanai. Unikālajā Philips ProMix blendēšanas tehnoloģijā izmantota trīsstūrveida forma, lai radītu optimālu plūsmu, un tagad tā nodrošina vēl labāku sniegumu, pagatavojot krēmzupas un kokteiļus.

Jaudīgs 800 W blendera motors vislabākajiem rezultātiem
Philips blenderis ar jaudīgu un uzticamu 800 vatu motoru var sablendēt jebkurus produktus, nodrošinot lieliskus rezultātus. Ar šādu motora jaudu blenderi iespējams izmantot kopā ar plašu piederumu klāstu.

Ar SpeedTouch jūs kontrolējat intuitīvi maināmus ātrumus
Šim Philips blenderim ir SpeedTouch funkcija ar maināmiem iestatījumiem un turbo funkciju vienā pogā. Kontrolējiet blenderi ar pirkstiem intuitīvā veidā: jo vairāk piespiežat, jo lielāka jauda. Tādējādi varat sākt darbu lēnām bez izšļakstīšanās un pakāpeniski palielināt ātrumu, līdz sasniedzat vēlamo ātruma iestatījumu. Ar maināmiem ātruma iestatījumiem un turbo funkciju jums ir pilns pieejamo ātrumu spektrs jebkuram produktu tipam, radot vēlamo konsistenci vai viendabīgus blendēšanas rezultātus.

Pretizšļakstīšanās asmens aizsargs ar īpašu viļņa formu
Īpaša viļņa forma blendera kāta apakšējā daļā nodrošina, ka blenderēšanas laikā nebūs nekādas šļakstīšanās vai netīrības.

Ergonomisks rokturis drošai un ērtai satveršanai
Šim Philips blenderim ir ergonomisks, mīksts rokturis, kas radīts, lai nodrošinātu drošu satvērienu ērtākai blendera virzīšanai lietošanas laikā.

Smalcinātājs garšaugu, riekstu, siera, šokolādes un sīpolu smalcināšanai
Izmantojot šī Philips blendera kompakto smalcināšanas piederumu, varat sasmalcināt gaļu, garšaugus, riekstus, sieru, šokolādi un sīpolus tikai dažās sekundēs.

Putošanas piederums krējuma, majonēzes un citu produktu sakulšanai
Philips blendera putošanas piederums paredzēts putukrējuma, majonēzes, pankūku mīklas un citu produktu sakulšanai. Jūsu blenderis ir daudzfunkcionāls un vispusīgs.

Kauss 1200 ml blendēšanai, putošanai un jaukšanai.
Blendera komplektā iekļauts kauss (1200 ml) blendēšanai, putošanai un jaukšanai. Blendera kausam ir parocīgs snīpis, rokturis un mērlīnijas.

Piederumu atvienošana ar vienu pogu
Philips blenderim ir poga, ko izmantojot, varat vienkārši un ātri pievienot un noņemt kātu vai citus blendera piederumus. Viegla izmantošana ar vienu pirkstu.

Asmens ar titāna pārklājumu: 6x izturīgāks par tēraudu, ilgāk saglabā asumu
Šim Philips blenderim ir blendēšanas nazis ar titāna pārklājumu (TiN). Tas padara nazi sešas reizes izturīgāku par standarta nerūsējošā tērauda nažiem, lai nodrošinātu ilgstošu sniegumu. Naža forma ir pielāgota, lai kopā ar ProMix trīsstūra blendera kātu iegūtu vislabākos rezultātus. Nazis nebojājas pārtikas ietekmē.