Philips AJ 1000/12 radiopulkstenis

Ražotājs: Philips
Kods: X022214
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Sāc dienu sev tīkamā veidā!
Elegants spoguļveida displejs un pārdomāts aptumšotas gaismas režīms padara to par ideālu piederumu guļamistabā. Mūzikas baudījumam tajā ir iebūvēts FM/MW radio, lai atskaņotu modinātāja zvanu, un parocīgs kabelis, lai piekļūtu portatīvajai mūzikas sistēmai.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota


Ērtības
* Modinātāja signāli: radio modinātāja signāls, zummera modinātāja signāls, 24 stundu modinātāja atiestate, modinātāja signāla atkārtošana (snaudas režīms)
* Divu veidu modinātāja signāls var modināt jūs un jūsu partneri atšķirīgā laikā
* Regulējams displeja spilgtums ērtai apskatei
* Displeja cipari: 4
* Pulkstenis: Digitāls, izslēgšanās taimeris

Skaņa
* Skaņu sistēma: mono
* Skaļuma kontrole: rotācijas (analogā)
* Izejas jauda: 100 mW RMS

Uztveršana
* Antena: FM antena, MW antena
* Uztvērēja joslas: FM, MW

Jauda
* Enerģijas veids: AC ievade

Izmērs / Svars
* Ierīces dziļums: 61 mm
* Ierīces augstums: 140 mm
* Ierīces platums: 140 mm
* Produkta svars: 0,9 kg

Mostieties, dzirdot radio vai zummeru
Mostieties, klausoties savu iecienīto radiostaciju vai zummera skaņu. Vienkārši iestatiet modinātāja signālu uz Philips radio pulksteni, lai pamostos, dzirdot pēdējo klausīto radiostaciju vai zummera skaņu. Kad būs laiks mosties, Philips radio pulkstenis automātiski ieslēgs šo radiostaciju vai atskaņos zummera signālu.

Modinātāja signāla atkārtošana
Lai novērstu aizgulēšanos, Philips radio pulkstenim ir snaudas režīma funkcija. Ja zvana modinātājs un jūs vēlaties vēl mazliet pasnaust, vienkārši vienu reizi nospiediet modinātāja signāla atkārtošanas pogu un turpiniet gulēt. Pēc deviņām minūtēm modinātājs zvanīs atkal. Varat turpināt ik pēc deviņām minūtēm spiest modinātāja signāla atkārtošanas pogu, līdz modinātājs tiks izslēgts.

Pakāpeniska modināšana
Sāciet dienu ar pakāpenisku pamošanos, pieaugot modinātāja signāla skaļumam. Standarta modinātāja signālu skaņas iepriekš iestatītā skaļumā ir vai nu pārāk klusas, kas jūs nepamodina, vai arī tik skaļas, ka uzrauj jūs sēdus. Izvēlieties pamosties ar iemīļotās mūzikas, radio stacijas vai zummera modinātāja signāla skaņām. Pakāpeniskas modināšanas modinātāja signāla skaļums pieaug no liegi klusa līdz pietiekami skaļam, tādējādi pamodinot jūs pakāpeniski.

Izslēgšanās taimeris
Izslēgšanās taimeris ļauj izlemt, cik ilgi pirms iemigšanas vēlaties klausīties izvēlēto mūziku vai radiostaciju. Vienkārši iestatiet laika limitu (līdz 1 stundai) un izvēlieties kompaktdisku vai radiostaciju, kuru klausīties iemiegot. Iestatītajā laikā radio pulkstenis turpinās skanēt un pēc tam automātiski izslēgsies, aktivizējot energotaupīgu, klusu gaidīšanas režīmu. Izslēgšanās taimeris sniedz iespēju aizmigt, klausoties iecienīto kompaktdisku vai radio DJ, nevis skaitot aitas vai raizējoties par iztērētu enerģiju.

Regulējams displeja spilgtums
Regulējams displeja spilgtums sniedz iespēju pielāgot displeju savām vajadzībām.

Divu veidu modinātāja signāls
Philips audio sistēmai ir iespēja iestatīt divus modinātāja laikus. Vienu laiku iestatiet kā savu modinātāja laiku, otru — kā sava partnera modinātāja laiku.