Panasonic SD-ZB2502BXE automātiskā maizes krāsns

Ražotājs: Panasonic
Kods: X006715
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Pagatavo gardu maizi ar automātisko maizes krāsniņu.  Pilns apraksts

237.00 €
Pieejama 1-2 nedēļu laikā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Maksimālais cepšanas svars 1 kg
Gatavošanas programmu skaits 25
Ievārījuma programma
Mīklas programma
Ātrā programma
Jogurta programma
Vadība Sensoru
Displejs
Krāsains ekrāns
Krāsa Sudraba
Jauda
* 550W

Programmas
* 12 maizes cepšanas programmas
* 10 mīklas gatavošanas programmas

Īpašības
* Nerūsējošā tērauda korpuss
* Dispensers papildus sastāvdaļu automātiskai pievienošanai
* Dispensers raugam
* Augļu sīrupā gatavošanas programma
* Kēksu un maizes sacepumu cepšana
* Ievārījuma režīmsKā lietot maizes mašīnu
Pirmo reizi atverot maizes mašīnas iepakojuma kasti un izlasot pievienoto instrukciju, no darbību daudzuma var nolaisties rokas un rodas iespaids, ka viss maizes cepšanas process ir ļoti sarežģīts. Jāiziet cauri mācību procesam , lai otro , trešo... kukulīti jau varētu cept ar „aizvērtām acīm „.Izejot visus soļus pa posmiem, arī sākums nešķitīs tik traks. Pats galvenais, rūpīgi izlasot maizes mašīnai pievienoto instrukciju, var izcept brīnišķīgu, gardu maizes kukulīti jau pirmajā reizē. Zemāk pievienotie padomi ir universāli un kā primāros jāņem maizes mašīnas ražotāja instrukcijas norādījumus un ja zemāk minētie padomi ir pretrunā ar jūsu maizes mašīnas instrukcijas minētajiem, tad, protams, jāievēro ir tie, kas minēti tieši jūsu maizes mašīnas modelim. Maizes cepšanā izmantojiet svaigus produktus, jo gardu, smuki uzrūgušu maizi nevar sagaidīt, izmantojot vecu raugu vai miltus

Kas īsti ir maizes mašīna
Maizes cepamā mašīna, maizes mašīna, maizes krāsniņa, kas īsti slēpjas aiz šiem vārdu savienojumiemā Tā ir sadzīves tehnika maizes pagatavošanai. Šajā ierīcē jāieber maizes sastāvdaļas un tā pati samaisa, uzraudzē mīklu un galarezultātā uzcep maizi. Ierīce sastāv no nepiedegošas formas ar maisāmo lāpstiņu, kas piestiprināta viducī, pati formu atrodas speciālā „cepeškrāsnī” ar vadības paneli.

Lai pagatavotu maizi, sastāvdaļas (milti, cukurs, sāls, ūdens, raugs, sviests, piens vai piena pulveris) nosver vai precīzi nomēra, ieber cepamajā formā; formu ievieto maizes mašīnā. Ierīcei nepieciešams pāris stundas, lai sajauktu mīklu un uzceptu maizi. Maizes mašīna ar skaņas signālu paziņo, ka maize gatava, kad maizei nedaudz atdzisusi to izvelk no formas, no mīklas maisāmā lāpstiņas maizes kukulī paliek neliels caurums.